Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Tom Hanks radzi, jak stworzyć szczęśliwe małżeństwo

46 083  
199   29  
Jeśli przecieracie oczy ze zdumienia widząc tytuł, nie regulujcie odbiorników. To prawda, że związki gwiazd nie są postrzegane jako te najtrwalsze, jednak słynny właściciel Malucha swoje już wie. W końcu jego związek małżeński z Ritą Wilson trwa już ponad 30 lat i nie zanosi się na rozwód. Sprawdźmy więc co aktor ma do powiedzenia na ten temat.

0

#1. Nie bierz ślubu przed trzydziestką

1

Tom Hanks po raz pierwszy ożenił się mając 22 lata. Po jakimś czasie tego pożałował. Choć miał już dzieci ze swoją pierwszą żoną, spotkanie Rity Wilson na planie filmu "Ochotnicy" w 1985 roku zmieniło życie dwójki aktorów.

W końcu Hanks rozwiódł się z żoną, by być z Ritą. Wzięli ślub w 1988 roku. Wspominając wyżej opisane wydarzenia Tom żałuje, że był tak impulsywny i nie poczekał dłużej, by nabrać świadomości jak ważną decyzję podejmuje. Sam jednak mówi bardziej dobitnie: "Nikt nie powinien brać ślubu przed trzydziestką".

#2. Wychodźcie sobie naprzeciw

2

Ogólnie rzecz biorąc, to bardzo dobra rada. Tom Hanks poszedł na wiele ustępstw, szczególnie w kwestii religii.
Poświęciłem coś dla żony. Rita ma greckie korzenie i wyznaje wiarę prawosławną. Ja byłem katolikiem. Przed ślubem z głębokiego szacunku dla jej rodziny nawróciłem się na prawosławie.

#3. Wsparcie

3

Aktor nie wstydzi się przyznać, że Rita bardzo wspierała go przez te wszystkie lata. Kiedy po raz pierwszy zdobył Nagrodę Akademii Filmowej dla najlepszego aktora w 1992 roku za film "Filadelfia", w jego przemówieniu pojawił się ten fragment: "Jestem tu wyłącznie dzięki temu, że kobieta, z którą żyję każdego dnia, pokazuje mi, czym jest prawdziwa miłość".

Nie pozostaje też dłużny swojej wybrance. W 2015 roku u Rity Wilson zdiagnozowano raka piersi. Bała się negatywnego wpływu choroby na jej związek. Okazało się, że nie miała się czego obawiać. "Mogę tylko pokłonić się odwadze mojej żony" - powiedział aktor.

Para doczekała się happy endu - Wilson została wyleczona. Nie musiała nawet przechodzić przez piekło chemioterapii.

#4. Małe rzeczy mają ogromne znaczenie

4

Nawet żyjąc szalonym, hollywoodzkim życiem, pełnym podróży i angażującej pracy, ciągle znajdują czas na małe rzeczy. W jednym z artykułów czytamy słowa Hanksa:
Widzę moją żonę jako swoją kochankę. Mamy szczególną więź wykraczającą poza to, co kryje się za takimi słowami jak żona, dziewczyna czy matka. Nie wyobrażam sobie życia bez niej.

Często zostawiam jej liściki obok telefonu czy gdzieś w kuchni. Życzę jej miłego dnia i tego typu rzeczy. Piszę je na starych maszynach do pisania, które kolekcjonuję. Mam ich ponad setkę.

Mam też nawyk wysyłania fotorelacji z mojego dnia do Rity. Robię zdjęcia wszystkiemu wokół, gdy ona nie jest ze mną. Co jem na obiad, z kim się spotykam, co nagrywam. Myślę, że to lubi.

#5. Kochajcie się takimi, jakimi jesteście

5

Dobra rada. Dla Toma Hanksa chodzi w niej również o to, co razem przeszliście i jaki ma to wpływ na waszą osobowość. Cytując samego Hanksa:
Ta kobieta kochała mnie, gdy byłem chudy i kiedy przytyłem. Kochała mnie z włosami i bez nich. Ona mnie kocha, wiem to. Właśnie dlatego jestem szczęściarzem.

#6. Bądź szczęściarzem!

6

Szczerze mówiąc, ostatnia z tych zasad nie jest właściwie zasadą. W małżeństwie chodzi jednak o to, by być z właściwą osobą, a Tom Hanks potrafi docenić fakt, że jemu się jednak poszczęściło:
Moim sekretem szczęśliwego małżeństwa jest po prostu to, że ożeniłem się z właściwą kobietą. Miałem farta z cudowną Ritą Wilson. Jestem największym szczęściarzem ze wszystkich ludzi.
5

Oglądany: 46083x | Komentarzy: 29 | Okejek: 199 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

22.10

21.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało