Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Dramat 23-latki, która wbiegła na boisko w finale LM

157 698  
320   288  
W dzisiejszym odcinku o Kinsey Wolanski, która krótko nacieszyła się sławą - co grozi posiadaczce najsławniejszych pośladków ostatnich dni? Będzie też o polskim youtuberze, który wywołał skandal swoimi deprawującymi filmikami. O kim mowa?

Najmocniejsze cytaty - Joe Monster

#1. Kinga Rusin kolejny raz atakuje Zofię Klepacką: "Wskazywanie całych grup ludzi jako gorszych i niegodnych to fundament ideologii faszystowskiej"

Przypomnijmy, że dziennikarka TVN po raz pierwszy skrytykowała publicznie olimpijkę za otwartą niechęć do mniejszości seksualnych w dniu wyborów do Parlamentu Europejskiego. Pisaliśmy o tym tutaj (podpunkt 8). Później uderzyła w nią ponownie, zarzucając doprowadzanie do samobójstw dzieci (tutaj - podpunkt 3). Tym razem Rusin nie wytrzymała, gdy dowiedziała się, że za swoje poglądy Klepacka otrzyma wyróżnienie od Związku Żołnierzy AK:
Media podają, że Zofia Klepacka ma zostać członkiem honorowym Związku Żołnierzy AK... W głowie mi się to nie mieści! Mój dziadek, porucznik Stefan Czyżewski, ochotnik Legionów Piłsudskiego (zaciągnął się do nich mając zaledwie 16 lat!), odznaczony przez Marszałka za zasługi (zdjęcie), był oficerem AK! W czasie Powstania Warszawskiego dowodził zgrupowaniem Albatros. Zginął w obronie Pasty, osłaniając własnym ciałem 18-letniego żołnierza. Poniósł bohaterską śmierć w walce z ludźmi, którzy eksterminowali Żydów, przeprowadzali eksperymenty na homoseksualistach w obozach koncentracyjnych, niszczyli tych, którzy wg nich z urodzenia byli gorsi lub po prostu inni.
⠀⠀
Wskazywanie całych grup ludzi jako gorszych i niegodnych to fundament ideologii faszystowskiej. Odbieranie całym grupom ludzi godności to wstęp do totalitarnych praktyk.
⠀⠀
Można nie zgadzać się na liberalne pomysły polityczne czy edukacyjne. Ale nie można odbierać innym pełnego człowieczeństwa (jak Klepacka mówić, że są „wynaturzeni”). Tak jak nie można mówić, że mający inne poglądy nie są Polakami, a „gorszym sortem”. Że np. cała grupa zawodowa to złodzieje. To nie tylko bzdury, to po prostu jest złe, prowadzi do nienawiści i tragedii.
⠀⠀
Ludzie o różnych orientacjach czy poglądach są jednocześnie naszymi żołnierzami, strażakami, sportowcami, naukowcami, górnikami, piosenkarzami, weterynarzami, lekarzami, pilotami, piłkarzami. I są jednocześnie z Podkarpacia czy Mazur. Są Góralami, Ślązakami, Kaszubami, z Wielkopolski czy Mazowsza. Każdy, jest inny, z różnych miejsc, a jednocześnie wszyscy Nasi! Nasi Rodacy, obywatele Rzeczypospolitej, umiłowani przez Boga tak samo.
⠀⠀
My, Polacy wszyscy kochamy nasz kraj, naszą flagę, bliźniego swego. Jesteśmy potężnym wielomilionowym narodem, dumnym z tego, że szanuje wszystkich swoich obywateli, wszystkie grupy społeczne, wszystkie mniejszości.
⠀⠀
Więc nie bójcie się, nie dajcie się zakrzyczeć. Podnieście głowy, protestujcie, kiedy dzieje się zło, mówcie: SKANDAL, mówcie: WSTYD! Jeśli ktoś powie: „Żydzi do gazu”, „homoseksualiści są wynaturzeni”, „myślą inaczej więc są zdrajcami narodu”, powiedzcie głośno STOP, bo nie chcemy skończyć w faszystowskiej Polsce.

Kinga Rusin wraz z partnerem życiowym postanowili "spontanicznie" stworzyć Społeczność Biało-Czerwonych Serc i promować ją na Instagramie. Opisują ją jako "społeczność Polaków, patriotów o dobrych sercach, którzy nie zgadzają się na zło".

Najmocniejsze cytaty - Joe Monster

#2. Były kolega z reprezentacji ostro o zmarłym piłkarzu: "Nie zasługuje na hołd jak bohater"

Jose Antonio Reyes, były reprezentant Hiszpanii, zginął sobotę w tragicznym wypadku samochodowym. Wiadomo już, że 35-latek jechał 237 km/h, gdy w jego drogim aucie pękła opona. W wypadku zginął również jeden z jego kuzynów. Z tego powodu bramkarz Santiago Canizares uważa, że Reyes nie powinien być żegnany jak bohater:
Zbyt szybka prędkość jest nagannym zachowaniem. W tym wypadku była też inna ofiara. Reyes nie zasługuje na hołd, jakby był bohaterem. Oczywiście żałuję jednak tego, co się stało i modlę się za jego duszę.

Wypowiedź piłkarza wywołała oburzenie kibiców. Canizares musiał się tłumaczyć:
Może nie wyjaśniłem się jasno. Oczywiście zasługuje na hołd za to, jaki miał wkład w piłkę nożną i jego karierę.

Jose Antionio Reyes grał m.in. w Realu Madryt, Atletico, Sevilli i Arsenalu Londyn.

Najmocniejsze cytaty - Joe Monster

#3. Przejechał psa na ulicy i miał z tego frajdę. "Co ci, k....?"

Cała Polska żyje tragicznymi wydarzeniami z Sycowa na Dolnym Śląsku. Rafał B. rozjechał psa, po czym nagrał wszystko telefonem.
Podnoś się! Podnoś się! Co ci, k...? Co ci? Jak chodzić nie umiesz, to masz teraz!
- krzyczał do zwierzęcia zwyrodnialec.

Znajomi mężczyzny przyznają w rozmowie z portalem mojaolesnica.pl, że już w czasach szkolnych stwarzał problemy wychowawcom:
Od zawsze było z nim coś nie tak. W gimnazjum jadł żywe motyle. Znęcał się nad każdym i lubił się bić. Zawsze zwyrodnialec wobec zwierząt.

Rafał B. na co dzień pracował w Fabryce Mebli Bodzio. Firma zareagowała błyskawicznie i opublikowała na Facebooku oświadczenie:
Z uwagi na uzyskane medialne informacje o brutalnym najechaniu psa i nagrania tego faktu wraz z udostępnieniem w sieci przez naszego pracownika, oświadczamy, że w dniu dzisiejszym zostały podjęte natychmiastowe działania oraz środki dyscyplinarne, łącznie z rozwiązaniem stosunku pracy zgodnie z artykułem 52 § 1 pkt. 2 Kodeksu pracy.

Po raz pierwszy spotkaliśmy się z takim incydentem.
Osobiście potępiamy takie zachowanie, nie akceptujemy i nie tolerujemy takich czynów.

Podobno Rafał B. zamieszczał w sieci więcej zdjęć martwych zwierząt. A oto co miał do powiedzenia na temat tragedii:

Najmocniejsze cytaty - Joe Monster

Najmocniejsze cytaty - Joe Monster

#4. Działacz Konfederacji dziwi się plakatom z czarnoskórymi modelami. "Może z badań rynku wyszło, że Polacy wolą kupować ubrania z reklam z Murzynami?"

Krzysztof Bosak, który słynie ze swoich skrajnie prawicowych poglądów, zabrał głos w dyskusji odnośnie zdjęć z czarnoskórymi modelami, które zamieszczono w przebieralni jednego ze sklepów odzieżowych:

Najmocniejsze cytaty - Joe Monster

Fotografię opublikowano na profilu Smok_Wawelski i podpisano:
Ta spójna strategia na tłumaczyć umieszczanie w Polsce (czyli lokalnie) w przebieralniach takich plakatów? Jak dla mnie zbyt nachalna indoktrynacja.

Krzysztof Bosak odpisał:
Może zabrakło polskich modeli, którzy ładnie wyglądają albo zabrakło budżetu na zdjęcia z Polakami? A może z badań rynku wyszło, że Polacy wolą kupować ubrania z reklam z Murzynami?

Internauci skomentowali wypowiedź polityka jednoznacznie:
Dziś uczniom przesłałem pana tweety - świetny materiał do badania przejawów współczesnego rasizmu. Więcej!
Zmień dilera.

Najmocniejsze cytaty - Joe Monster

#5. Potrącił go samochód pod Biedronką. Policjanci: "Nie udawaj!"

Incydent opisał Fakt. Ryszard Pańko, mieszkaniec Turzego Pola na Podkarpaciu, padł ofiarą straszliwej znieczulicy społecznej. Po tym, jak 64-latka potrącił samochód pod sklepem Biedronka, rozegrał się prawdziwy dramat:
Kobieta jadąca audi A2 potrąciła mnie od tyłu i omal mnie nie rozjechała. Upadłem i nie mogłem się podnieść. Błagałem tę panią, aby wykręciła numer 112 i wezwała kogoś na ratunek. Ale ona odparła, że nie wie jak to się robi i... odwróciła się na pięcie.

Fakt relacjonuje wspomnienia pana Ryszarda, który nie mógł liczyć na niczyją pomoc - ani gapiów, ani kobiety oskarżającej go o symulowanie. Dopiero po kwadransie przed sklep wyszedł kierownik, który zadzwonił po policję.
Ich zachowanie wprawiło mnie w jeszcze większe osłupienie. Zamiast zadbać o to, abym jak najszybciej trafił do szpitala, oni urządzili sobie na miejscu jakieś dziwne dochodzenie. Spisywali dane, kazali dmuchać w alkomat. Na siłę próbowali ze mnie zrobić symulanta, wielokrotnie twierdząc, że nic mi nie jest i że udaję. Bałem się o życie. Przeszedłem operację, wstawiono mi tytanowe płytki. Jeszcze kilka tygodni będę musiał chodzić o kulach.

Policja aktualnie wyjaśnia okoliczności wypadku.

Najmocniejsze cytaty - Joe Monster

#6. Znany youtuber seksualnie deprawuje młodych fanów? Policja: "Sprawdzimy to"

Skandal z udziałem Lorda Kruszwila, którego kanał na YouTube obserwuje ponad 2,7 mln młodych Polaków. Jak donosi na Facebooku Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych:
Lord Kruszwil wykorzystuje dziecko do swoich nagrań (...). Zawiadamiamy policję o wykorzystywaniu seksualnym i deprawowaniu dziecka i apelujemy do firmy Google Polska o blokadę kanału, na którym dorośli mężczyźni wykorzystują dzieci.

Dalej jest jeszcze ciekawiej:
Dorośli mężczyźni zmuszają małego chłopca do dotykania genitaliów kobiet, w ten sposób dopuszczają się popełnienia ciężkiego przestępstwa. W dodatku robią to dla zysku, co jest okolicznością obciążającą.

Karalne jest również utrwalanie i filmowanie czynności seksualnych podejmowanych przez dzieci.

Karalne jest oferowanie dzieciom pieniędzy za podawanie się czynnościom seksualnym.

„Wyliż mi dupę!”, „jesteś pedałem!”, „możesz mi wylizać pałę!” - tak zachowuje się 10-latek wykorzystywany przez starszych kolegów w filmikach na YouTube.

Ich autorami jest duet ze Szczecina - Marek Kruszel i Łukasz Wawrzyniak. Czyli autorzy jednego z najpopularniejszych wśród młodzieży kanałów na YouTube pt. „Lord Kruszwil”.

Właściwym twórcą kanału i postaci „Lorda Kruszwila” jest Łukasz Wawrzyniak, który ukrywa się za kamerą i nie pokazuje swojej twarzy. Do stworzenia postaci Kruszwila zatrudnił Marka Kruszela, gdy ten miał 16 lat (niedawno stał się pełnoletni). Ogromną popularność przyniosło mu udawanie bogatego i zepsutego dzieciaka, który wyzywa wszystkich od biedaków, nosi wyłącznie firmowe ciuchy, a do kąpieli nigdy nie używa zwykłej wody, lecz owczego mleka.

Satyra na nowobogackich była nawet zabawna, ale w miarę rośnięcia popularności (2,7 mln subskrypcji) twórcy zapadli na chorobę, którą sami początkowo krytykowali – nagłe uderzenie sodówki do głowy.

Uznali, że mogą wszystko i kolejne ich produkcje były coraz bardziej żenujące. Treści homofobiczne, picie alkoholu przez nieletniego spowodowały, że YouTube ograniczyło zasięgi i zagroziło usunięciem kanału.

Założyli więc nowy. Już w jednej z pierwszych produkcji Marek Kruszel zwraca się do dziewczyn:
"Jeżeli masz duże cyce, zajebistą dupę, jesteś dobra z ryja, to odzywaj się do mnie na priv, 20 tysięcy czeka. A ty płacisz w naturze".

W kolejnym filmie ocenia „dupy” dziewczyn spotkanych w parku.

„Jak zgniłe jabłko” - mówi o pośladkach jednej z dziewcząt wciągany w to chłopiec, ponoć 10-letni, na pewno nieletni. Kruszel przedstawia go jako Roberta twierdząc, że jest jego bratem z innej matki. Co oczywiście jest zapewne jedynie kreacją na potrzeby nagrań.

Natomiast faktem jest, że chłopiec zostaje podpuszczany przez starszych kolegów do wyzywania, plucia, wulgarnego zachowania.

Najgorsze, że filmy Kruszwila są przez młodych widzów odbierane nie jako satyra, lecz wzorzec „zwykłego” zachowania. Seksistowskie traktowanie kobiet jak przedmiotów, które można sobie „kupić”, albo ocenianie publicznie ich fizyczności. Bo przecież to my jesteśmy mężczyznami i nam wolno.

W dodatku wykorzystywanie do nagrań dziecka jest przekroczeniem kolejnej granicy. Dla zgrywy starsi youtuberzy zwyczajnie demoralizują 10-latka.

Dzisiaj zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa składamy do policji i prokuratury. Za popełnione przestępstwa pedofilskie sprawcom grozi do 15 lat więzienia.

Zachodniopomorska policja potwierdza, że otrzymała zgłoszenie i sprawdza treści publikowanie przez Lorda Kruszwila. Filmy zniknęły już z YouTube (prawdopodobnie skasował je sam zainteresowany).

Najmocniejsze cytaty - Joe Monster

#7. Wbiegła półnago na boisko, a teraz mówi o niej cały świat. "Uwielbiam ciągle robić szalone rzeczy"

Kinsley Wolanski miała swoje kilka sekund podczas weekendowego finału Ligi Mistrzów. Modelka-celebrytka, która przed incydentem na boisku miała nieco ponad 300 tys. obserwatorów na Instagramie, szybko zyskała blisko 2 mln nowych wielbicieli. Co Kinsley sądzie o swoim medialnym wyczynie?
Nie potrafię nawet pojąć, co się teraz dzieje, czuję się niesamowicie i jestem wdzięczna, naprawdę chce mi się płakać. Zrobiłam to tylko dlatego, że chcę wypchnąć się ze swojej strefy komfortu, kocham to uczucie - uczucie adrenaliny i robienia szalonych rzeczy.

Uwielbiam ciągle robić szalone rzeczy, ale nigdy nie sądziłam, że posunę się do czegoś takiego.

Niestety sława Kinsley trwała krócej, niż mogłaby się spodziewać, gdyż Instagram błyskawicznie usunął jej konto:
Mój Instagram został zaatakowany przez hakera
- napisała zrozpaczona na swoim profilu na Twitterze.

Kinsley Wolanski na ten moment ma dokładnie 0 obserwatorów na Instagramie. Tymczasem mówi się, że FIFA przygotowuje już pozew sądowy. W razie przegranej 23-latka musiałaby zapłacić nawet milion dolarów grzywny. I tyle byłoby z jej sławy...

>>> Tydzień temu pisaliśmy o dziewczynie, której zdjęcie na Snapchacie doprowadziło do awantury

Źródła: 1, 2, 3, 4, 5

A jeśli już mówimy o Instagramie, to polub nasz profil. Warto.

31

Oglądany: 157698x | Komentarzy: 288 | Okejek: 320 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

16.10

15.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało