Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Rihanna ma coś do powiedzenia wszystkim mężczyznom

138 271  
253   223  
W dzisiejszym odcinku o Rihannie, której komentarz na temat mężczyzn wywołał poruszenie w internecie. Będzie też o księdzu, który porównuje wszystkie kobiety do prostytutek.

Rihanna-1-759x500.jpg

#1. Ksiądz odpiera atak na kościół: "Kobieta jest potencjalną prostytutką"

Proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Stanowicach (woj. śląskie) nie kryje oburzenia głośnym dokumentem "Tylko nie mów nikomu" Tomasza Sekielskiego. Ks. Sławomir Marek skomentował zamieszanie wokół produkcji na swoim profilu na Twitterze:
Dziś walczą z pedofilią Sekielski, Morozowski, Kopacz, Schetyna i Biedroń... promując pederastię, aborcję, upadek sztuki i moralności. Chodzą w pochodach dla zboczeńców a przechodząc koło kościoła głośno krzyczą no pasaran! Żałosne to i tyle!

Do dyskusji włączyli się internauci, w tym pani Magdalena:
Jak Wam wszystkim nie jest wstyd. Jesteście współodpowiedzialni za to zło.

Ksiądz nie pozostał jej dłużny:
A pani jest wstyd za prostytutki z Grójca??? powinno pani być przecież jest pani kobietą! mało tego jako kobieta jest pani potencjalna prostytutką... kapłanów w Polsce jest 40 tys. kilku okazało się draniami. To BARDZO NIEDOBRZE. ale to nie znaczy, że ja mam na to jakikolwiek wpływ.

Kontynuował temat w rozmowie z inną internautką:
Prostytutki to w 80% kobiety. ty jesteś kobietą. z tego mam jakieś analogie wyciągać? pfff. oskarżasz całość w oparciu o promile... i twierdzisz za TVNem i lewackimi mediami o rzekomym ukrywaniu chociaż takich przypadków nie bardzo umiecie wskazać... a jeśli już to nadal promile.

Kuria w Świdnicy natychmiast wezwała księdza na dywanik i zmusiła do wystosowania przeprosin za obrzydliwe komentarze.

5cda8a8402908_o_full.jpg

#2. Uczennica zażądała zwrotu biletu za niewykorzystany bilet miesięczny. Odpowiedź nauczycielki? "Skończ pie***lić"

18-letnia Michalle, uczennica liceum w Czerwieńsku, wraz z innymi uczniami wystosowała pismo do dyrekcji szkoły z prośbą o zwrot kosztów biletów miesięcznych i opłat za stancję w kwietniu. Powodem był strajk nauczycieli, przez który w dniach 8-27 kwietnia w szkole nie odbywały się zajęcia. Gdy o piśmie dowiedziała się wychowawczyni Michalle, zaczęła jej grozić i naciskać, by wycofała roszczenia - donosi Gazeta Lubuska.
Byłam zastraszana przez nauczycielkę. Gdy nie chciałam wycofać pisma, usłyszałam, że mogę mieć pod górkę z zaliczeniem roku. Przez strajk nauczycieli straciłam czas, a moi rodzice pieniądze. Chciałam poprawić oceny, a teraz mogę nie zdążyć

Doszło do słownej przepychanki, w trakcie której 18-latka miała powiedzieć, że "wszyscy nauczyciele to darmozjady". Rozwścieczyła tym nauczycielkę, która odparła: "Skończ pie**olić".
Zostałam wyprowadzona z równowagi i wypowiedziałam te niefortunne słowa, czego bardzo żałuję.

Rodzice Michalle są oburzeni zachowaniem wychowawczyni:
Czy nauczyciel z 23-letnim stażem może odnosić się w ten sposób do uczennicy? Córka jest obecnie na zwolnieniu lekarskim, jest w bardzo złym stanie psychicznym. Boi się chodzić do szkoły.

Napiętnowana nauczycielka przyznaje, że Michalle sprawiała problemy i często wagarowała. Kontakt z rodzicami dziewczyny też nie był najłatwiejszy. Na wychowawczynię nigdy wcześniej nie składano żadnych skarg.

5cd9920e75fe1_o_full.jpg

#3. Wojewoda lubelski: "homoseksualizm główną przyczyną pedofilii w kościele". Rozdał medale za walkę ze środowiskiem LGBT

Jak na Polskę B przystało, na Lubelszczyźnie odbyło się rozdanie medali dla samorządów, które wsparły ideologię anty-LGBT. Przemysław Czarnek podziękował lokalnym działaczom, którzy wsparli projekt sprzeciwiający się mniejszościom seksualnym. Przeciwko LGBT opowiedzieli się wszyscy radni PiS i PSL.

W przemówieniu Czarnek porównał gejów do szatana:
Od dłuższego czasu widać wielkie totalne uderzenie w jedność wspólnoty narody polskiego. To szatan. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Jeśli szatan chce uderzyć w tę wspólnotę, to uderza w rodzinę. Jeśli zniszczy rodzinę, zniszczy naród.

Następnie wypowiedział się na temat problemu pedofilii w kościele:
Jeżeli chcemy realnie działać w obronie rodziny i dziecka, to rozmawiajmy rzetelnie o tej zbrodni. Rzetelnie to jest wówczas, kiedy powiemy, jaka jest rola homoseksualizmu w tej zbrodni i dlaczego homoseksualizm jest główną przyczyną pedofilii w kościele.

Jako pierwsi przeciwko LGBT wypowiedzieli się włodarze powiatu świdnickiego:
Ta ideologia domaga się nieuzasadnionych przywilejów dla tej grupy mniejszościowej. Te przywileje miałyby zostać zrealizowane kosztem rodziny. Przypominamy zasady prawa i dobre obyczaje, jakie w Polsce obowiązują.

"Polska sercem Europy".

D6hnMXYX4AAtOj3.jpg

#4. Smutny tekst o przemijaniu podbija Facebooka. "Później kawa będzie już zimna"

Autorem wpisu jest Boucar Diouf, Senegalczyk na co dzień mieszkający w Kanadzie. Publikujemy całość:
Ledwo zaczął się dzień... a już wybija osiemnasta.
Ledwo był poniedziałek, a już jest piątek.

...miesiąc już minął.
...rok prawie się kończy.
...i minęło już 40, 50 lub 60 lat naszego życia.
...i zdajemy sobie sprawę, że straciliśmy naszych rodziców, przyjaciół.
...i przychodzi świadomość, że jest za późno, by wszystko cofnąć, odwrócić bieg losu.

Zatem... Próbujmy mimo wszystko skorzystać jak się tylko da z czasu, który nam został…

Nie przestawajmy szukać czynności, które dają nam radość…

Dodajmy kolorów naszej szarej codzienności…

Uśmiechajmy się do małych rzeczy, które wlewają balsam do naszych serc. I mimo wszystko, cieszmy się czasem, który nam został. Spróbujmy wyrzucić z naszego życia to wieczne "później".

Powiem to później…
Pomyślę o tym później…
Przekładamy wszystko, jakby to "później" zależało od nas…
Tymczasem to, czego nie rozumiemy, to prosta prawda, że:

później – kawa będzie już zimna…
później – priorytety się zmienią…
później – urok zgaśnie…
później – zdrowie minie…
później – dzieci dorosną…
później – rodzice się zestarzeją…
później – obietnice zostaną zapomniane…
później – dzień stanie się nocą…
później – życie się skończy…

"Później" to często za późno…
Zatem… Nie zostawiajmy nic na później.
Ponieważ czekając na to "później", możemy stracić na zawsze...

najlepsze chwile,
najpiękniejsze doświadczenia,
najwspanialszych przyjaciół,
najukochańszą rodzinę.

Dzień jest teraz. Chwila wydarza się w tym momencie.

Wpis do tej pory udostępniono prawie 4,5 tys. razy.


#5. Oburzeni fani "Gry o tron" domagają się ponownego nakręcenia 8. sezonu

Nie jest tajemnicą, że finałowy sezon popularnego serialu HBO wywołuje olbrzymie kontrowersje. Fala krytyki spadła zwłaszcza na przedostatni odcinek, po którym fani utworzyli petycję nawołującą producentów do napisania sezonu na nowo i nakręcenia go ponownie:
David Benioff i D.B. Weiss udowodnili, że są żałośnie niekompetentnymi twórcami, kiedy nie mają materiału źródłowego (książek), na których mogliby się oprzeć. Ten serial zasługuje na finałowy sezon, który będzie miał jakiś sens.

Do tej pory petycję podpisało ponad 530 tys. osób. Można dołączyć tutaj.

maxresdefault.jpg

#6. Przerażona mama znalazła głowy kurczaków w skrzydełkach z supermarketu. "Prawie się porzygałam!"

25-letnia Ceanne Reid kupiła w supermarkecie skrzydełka kurczaka na barbecue. Wkrótce po podaniu do kobiety podeszła jej 14-letnia siostrzenica, która przerażona powiedziała, że widzi na talerzu... głowę.
Usłyszałam: "Ciociu, widzę twarz". Byłam totalnie obrzydzona. Gdy to zobaczyłam, nie mogłam uwierzyć... Pamiętam, że zastanawiałam się, czy to naprawdę jest głowa kurczaka. Prawie się porzygałam, bo chwilę wcześniej zjadłam skrzydełko z tego samego talerza. Na samą myśl, że mogłam wziąć głowę kurczaka i włożyć ją sobie do ust... Wszystko było nietknięte. Można było zobaczyć miejsce na oczy, dziób... Domyślam się, że mózg też był w środku.

Obrzydliwe odkrycie pokrzyżowało Ceanne plany na miłą rodzinną kolację:
Wszyscy przestali jeść. Dzieci odmawiały spróbowania czegokolwiek ciepłego, dlatego musiałam im dać chrupki.

Producent skrzydełek wystosował przeprosiny za niefortunne znalezisko.

AF-COMPOSITE-CHICKEN-HEAD-ICELAND.jpg?strip=all&quality=100&w=1200&h=800&crop=1

#7. Masturbowali się do jego ręcznika na siłowni. "Myślałem, że to szampon"

Mohammed Ali odbywał rutynowy trening na siłowni. Po wszystkim 17-latek powiesił ręcznik na wieszaku w szatni i udał się do toalety. Po powrocie do szatni chłopak z przerażeniem odkrył, że ktoś... spuścił mu się na ręcznik.
Poza mną na siłowni przebywało wtedy tylko trzech innych mężczyzn. Nie było mnie w szatni tylko pięć minut. Gdy wróciłem, tamci już wyszli. Myłem ręce i zauważyłem, że ktoś ruszał mój ręcznik. Rozłożyłem go i zauważyłem na nim coś białego. Myślałem, że to może szampon z mojego plecaka, ale potem przyłożyłem ręcznik do nosa i powąchałem.

Mohammed szybko pożałował swojej decyzji.
Miałem nadzieję, że to nie będzie to... Okazało się jednak, że ktoś masturbował się do mojego ręcznika. Byłem wściekły, dlatego następnego dnia porozmawiałem z menadżerem siłowni, który był tak samo zażenowany jak ja.

Winnego nie udało się odnaleźć, choć menadżer proponował przekazanie ręcznika policji w celu wykonania badań DNA.

519fabc35cda535e077d8c334c993af9.jpg

#8. Znana dziennikarka ostro o kościele: "K...wa!!! Ale jest przestępstwo! I musi być ukarane!"

Beata Tadla nie ma po drodze z rządzącymi. Po objęciu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość błyskawicznie straciła pracę w TVP. Od tamtej pory krytycznie wypowiada się o władzy i kościele. W rozmowie z WP Gwiazdy skomentowała dokument "Tylko nie mów nikomu":
Obejrzałam film Tomka i Marka wcześniej, niż został upubliczniony. Od wielu dni siedzi mi pod skórą, bo to już nie jest krótki materiał w programie informacyjnym. To są dwie godziny skupienia, bardzo blisko emocji przeżywanych wciąż przez dorosłych ludzi, których życie zostało złamane, gdy byli dziećmi. Ich oprawcy nie dość, że doskonale pamiętają, co robili, to jeszcze wchodzą w dialog z ofiarami. I poza jednym księdzem, reszta bagatelizuje i usprawiedliwia swoją winę! "Nie ma wytrysku, nie ma grzechu". K...wa!!! Ale jest przestępstwo! I musi być ukarane! Nie ma zmiłuj. Poza tym film nie ma narratora, nikt nie mówi, co mamy myśleć, nikt niczego nie narzuca. Są fakty. Rzetelnie udokumentowane.

Dziennikarka nie rozumie, dlaczego niektórzy uważają film za atak na kościół:
Jakiej wielkości i jakiej jakości mózg trzeba mieć, by myśleć, że film jest atakiem na Kościół? Jedyne zło, jakie jest czynione Kościołowi, czyni on sam! Hierarchowie stracili jakiekolwiek moralne prawo do uznawania siebie za autorytety mówiące wiernym, jak mają żyć! Wyobraźmy sobie, że dyrektor szkoły wiedząc, że nauczyciel dopuszcza się przestępstwa, każe nauczycielowi zmienić pracę... A księża byli tylko przenoszeni do innych parafii! Przecież powinni siedzieć! Bezstronna komisja, która sprawdzi, kto krył pedofilów jest niezbędna (...). Działania organów ścigania wobec tych ludzi powinny być bezwzględne, skoro mogą być takie wobec kobiety, która rozkleiła plakaty z Matką Boską. W filmie padają konkretne nazwiska hierarchów! Dlaczego nikt nie puka do nich o 6 rano? Dlaczego nikt nie ukarał zwierzchników, którzy pozwalali podwładnym być blisko dzieci, choć ci mieli wyroki i zakazy pracy z nimi?

Do tej pory dokument Tomasza Sekielskiego obejrzano ponad 17 mln razy.

TADLA-1021x559.png

#9. Modelka przyznaje: "Kazali mi zakrywać znamię na udzie kremami wybielającymi"

Muriel Villera z Kolumbii od 10 lat pracuje w przemyśle modowym. 28-latka przyznaje, że przez swoje duże charakterystyczne znamię na prawym udzie straciła "niezliczoną ilość kontraktów".
Moi agenci kazali mi zakrywać znamię kremami wybielającymi lub makijażem. Zdobycie pracy przy sesji w stroju kąpielowym nie było dla mnie łatwe, a gdy już do tego dochodziło, znamię zawsze było usuwane ze zdjęć za pomocą Photoshopa. Nie zrozumcie mnie źle - wiem, że zakrywa znaczną część mojego ciała, ale jest moje i potrzebowałam wielu lat, by je pokochać, ponieważ branża cały czas wmawiała mi, że to przekleństwo.

Niedawno Muriel wzięła udział w sesji z marką PrettyLittleThing, z której nie usunięto znamienia.
Sama sesja była marzeniem, ale fakt, iż moje znamię nie zostało usunięte ze zdjęć czyni ją milion razy lepszą!

Tak wygląda Muriel i jej znamię:

13474638-7026773-image-m-32_1557823253296.jpg

#10. Rihanna i Lady Gaga wściekłe na władze stanu Alabama, które zaostrzyły prawo antyaborcyjne

Gubernator Alabamy Kay Ivey podpisała ustawę, zgodnie z którą kobiety poddające się aborcji mogą pójść do więzienia nawet na 99 lat! Zmiana w prawie nie spodobała się między innymi piosenkarkom Rihannie i Lady Gadze, które za pomocą mediów społecznościowych wyraziły dezaprobatę dla ograniczania swobody kobiet co do decydowania o własnym ciele:
To skandal, że w Alabamie zakazano aborcji, a tym bardziej jest to haniebne, że wykluczono osoby, które zostały zgwałcone lub doświadczają kazirodztwa bez ich zgody. Wprowadzono większe kary dla lekarzy przeprowadzających aborcje, ale nie zmieniono dla gwałcicieli. To parodia i modlę się za wszystkie te kobiety i młode dziewczyny, które cierpią przez ten system
- napisała Lady Gaga. Z kolei Rihanna zamieściła na Instagramie wymowne zdjęcie:

Spójrzcie... to są idioci, którzy podejmują w Ameryce decyzje za kobiety. Gubernator Kay Ivey... powinna się pani wstydzić!!!

Wpis piosenkarki zdobył już ponad 2 mln polubień.

1545635785-Untitled_design_4_0.jpg?d=600x450

>>> Tydzień temu pisaliśmy o dramacie mamy Madzi z Sosnowca

Źródła: 1, 2, 3, 4, 5, 6
64

Oglądany: 138271x | Komentarzy: 223 | Okejek: 253 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

31.10

30.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało