Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Wyśmiewana dziewczyna wydała prawie 200 tysięcy złotych, by zmienić się w Pamelę Anderson

81 792  
71   81  
Poznajcie Celine Centino urodzoną w Szwajcarii. Zyskała sławę w mediach społecznościowych po drastycznej przemianie kosztującej blisko 50 tysięcy dolarów. Chcąc wyglądać jak Pamela Anderson, wiele razy odwiedziła chirurgów plastycznych. Ma za sobą operację powiększania biustu, kilka korekt nosa, a w policzkach, podbródku, ustach i linii szczęki znajdują się wypełniacze.

0

Jak sama twierdzi, powodem tej decyzji był fakt, że stała się ofiarą nieustannego wyśmiewania ze strony rówieśników.
Każdego dnia byłam wyszydzana i ciągle wymyślano coś nowego. Albo wyglądałam jak chłopak, bo "nie miałam cycków", albo mój tyłek był "za gruby" (choć teraz to lubię). Dzieciaki mówiły, że moja twarz wygląda jak śmietnik, mam obrzydliwy styl, ta część mnie była niedobra, tamta część była niedobra. Według nich nigdy nie mogłam zrobić czegokolwiek poprawnie. Wszyscy byli okrutni.

#1. Celine dawniej

1

Byłam uśmiechniętą osobą, ale przestałam czuć się dobrze w swojej skórze. Tak wiele osób oceniało mnie, bo byłam "brzydka", że zawsze już się smuciłam. Chciałam znów się uśmiechać, więc zmieniłam swój wygląd i wszystko, czego w sobie nie lubiłam. Żyjemy w czasach, w których możemy zmienić wszystko jeśli tylko zechcemy, więc skorzystałam z tej możliwości.

#2.

2

Mówili, że jestem brzydka, popychali mnie, ignorowali. Nie miałam szansy pokazać, że mam dobrą osobowość. Widzieli tylko "brzydką Celine". Po tym wszystkim zostałam pobita i wszystko co mogłam zrobić to uciec. Nikomu o tym nie powiedziałam, bo się wstydziłam.

Wszyscy w szkole wiedzieli, że nie chcę do niej wracać. Ciągle mówiłam, że jestem chora albo przeziębiona, żeby tylko tego uniknąć. Zawsze chciałam mieć duże piersi. Mój naturalny rozmiar to zero, więc w końcu chciałam być piękna i mieć normalne życie, bez bycia nieustannie ocenianą.

#3. Celine dawniej vs dzisiejsza:

3

Teraz czuję się ze sobą dobrze i wreszcie znów jestem szczęśliwa. Mogę żyć tak, jak zawsze chciałam. Co więcej, czuję się teraz silniejsza. Kiedy ktoś mówi o mnie coś złego, mam to gdzieś. Nikt już nie może mnie zranić.

Będąc dzieckiem, uwielbiałam Pamelę Anderson w "Słonecznym patrolu". Zawsze chciałam mieć tak duże cycki jak ona, więc potrzebowałam wyrazistego wyglądu. Jak coś mistycznego; kobietę, której nie można zranić, bo jest tak silna. Nie potrzebuje mężczyzny, ale wszyscy mężczyźni jej pragną.

#4. Tak Celine wygląda obecnie:

4

Kiedy na swojej drodze spotykam teraz jakichś tyranów, ignoruję ich. Nigdy nie dali mi szansy, więc nie zasługują na to, bym z nimi rozmawiała.

#5.

5

#6.

6

#7.

7

#8.

8

#9.

9

#10.

10

#11.

11

#12.

12

#13.

13

#14.

14

#15.

15

#16.

16

#17.

17

#18.

20

Oglądany: 81792x | Komentarzy: 81 | Okejek: 71 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

24.05

23.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało