Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

MŻJDD - to nie była matka Stiflera

89 844  
260   82  
Dzisiaj od ciężkich związków z rodziną, aż po najsmutniej wypadające siwe włosy...

#1.

Złapała mnie biegunka. W trakcie seksu. I nie, żebym nie zdążył dobiec do kibla. Ja nawet z łóżka nie zdążyłem wyjść.

#2.

Wczoraj śmieciarka skasowała mi mój pierwszy, kupiony w salonie, nowiuśki samochód. Skasowany kompletnie i to nie do odratowania. Był tak bardzo nowy, że nie zdążyłem za niego jeszcze wpłacić pierwszej raty.

#3.

Przez pół szkoły byłam absolutnie zakochana w jednym takim. W końcu już na studiach udało mi się z nim umówić na randkę... w trakcie okazało się, że to mój daleki kuzyn.

#4.

Moja żona ciągle flirtowała z jakimiś kolesiami w internecie, więc po długiej rozmowie ustaliliśmy, że po prostu usunie swoje konto z Facebooka, Instagram itd. Stwierdziła, że to dobre rozwiązani i tak też zrobiła. Teraz podrywa facetów na LinkedIn...

#5.

Żona wyprosiła ode mnie pieniądze na podróż do Stanów, żeby zobaczyć się ze swoim bratem, z którym nie widziała się od dzieciństwa. Tym sposobem, myśląc, że pomagam po prostu w rodzinnym spotkaniu, tak naprawdę zasponsorowałem jej seks-wycieczkę życia z jakimś fagasem.

#6.

Jak byłam mała, to pojechałam z rodzicami w odwiedziny do rodziny na wsi. Po tym, jak zobaczyłam oskórowane króliki i kurczaki biegające bez głowy, dostałam takiej traumy, że w wieku 6 lat postanowiłam nigdy nie jeść mięsa. To było 23 lata temu i nadal się mnie trzyma.

#7. A ten obrazek widzieliśmy 100 odcinków temu! [klik] :)

MŻJDD retro

#8.

Moi rodzice przyznali, że jak byłem mały, to założyli mi kamerę w pokoju, żeby sprawdzać, czy nic złego nie robię. Nie byłoby problemu, gdyby nie to, że uznali, że przestałem być

#9.

Mam 40 lat, nie mam dzieci, jestem samotna, mam już obwisłe boczki i właśnie zaczęły mi wypadać siwe włosy. Z zarostu na twarzy.

#10.

Raz na imprezie poszedłem do łóżka z mamą mojego kumpla. I nie, nie wyglądała jak mama Stiflera. Rano stwierdziłem, że w ogóle wygląda bardziej jak moherowa babcia handlująca marchwią na pobliskim bazarze, a jeszcze później się okazało, że to właśnie ona.

#11.

Swego czasu w moim życiu porobiło się tak, że jedna podróż w odpowiednim momencie miała całkowicie odmienić mój los. Sprawa była zarówno sercowa, jak i po prostu życiowa. Oczywiście seria MŻJDD, więc domyślacie się, że leciałem na pociąg spóźniony jak jasny gwint i srałem już pod siebie ze strachu, że nie zdążę. Na peron zbiegałem minutę przed jego odjazdem, ale nie mogłem przecież zaryzykować, że odjedzie, więc zrobiłem ostatni skok ze schodów i... po chwili, leżąc na peronie ze złamaną nogą, patrzyłem, jak moje nowe życie właśnie sobie powolutku odjeżdża...

Do następnych odcinków zbieramy
Wasze historie zaczynające się od słów:

"Dostałem raz uwagę w szkole za..."

Możesz wysłać je do nas w wiadomości prywatnej,
na anonimowe.opowiesci@gmail.com
albo na Facebooka MŻJDD

30

Oglądany: 89844x | Komentarzy: 82 | Okejek: 260 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

16.11

15.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało