Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Obraziła się na mnie, bo... czyli "najlepsze" powody focha, jakimi podzielili się z nami nasi czytelnicy

100 220  
265   67  
Z tego wynika, że panie najbardziej "zazdrosne" są o jedzenie. No i o inne kobiety, nawet jeśli ta inna to... ona sama.

...wziąłem kęs, stojąc, a nie na siedząco.

#1.

...wziąłem kęs, stojąc, a nie na siedząco.

#2.

...na pytanie, co byśmy zrobili, gdyby wybuchła wojna, bo np. napadła na nas Rosja, odpowiedziałem, że

#3.

...bo miałem rację!

#4.

...dodałem twarożek do swojego gulaszu i to tylko na swoim talerzu.

#5.

...bo zrobiłem jej kanapkę z serem, który wychodził poza obręb kromki i miał lekko zeschnięte krawędzie. To był początek znajomości - jesteśmy trzy lata po ślubie, nasza córka ma ponad pół roku i Żonie przeszły takie jazdy:)

#6.

...zamiast zjeść przeterminowane żelki, to otworzyłem nowe.

#7.

...pod numerem telefonu mojej żony nie miałem przypisanego jej zdjęcia, lecz tylko imię. Pewnego dnia zostawiłem telefon, na który zadzwoniła moja żona. Na wyświetlaczu pojawiło się jej imię. Jej pierwsze skojarzenie to, że dzwoni do mnie jakaś Agnieszka, o której ona nic nie wie. Najpierw była krótka awantura, a dopiero potem refleksja. Przeprosin nie było, bo wg niej powinienem przecież ustawić zdjęcie do jej numeru.

#8.

Powiedzieć, że żona się na mnie wtedy obraziła to na prawdę skłamać. Obraziła się, strzeliła focha, pokłóciliśmy się jak nigdy wcześniej, dlatego że zimą, w naszej sypialni, bez jej wiedzy, w pełnej konspiracji ustawiłem kaloryfer na 25 stopni, pomimo że w sypialni było 19. Odkąd wyczytała, że 19-21 stopni to idealne warunki, nie pozwala mi odkręcić kaloryfera.

#9.

Jest 11 września 2001 r. Przed chwilą drugi samolot uderzył w drugą wieżę WTC. Niemal wszystkie kanały przestały nadawać swoje program na rzecz tego, co działo się w USA. Jednym słowem świat zwariował, bo nikt nie ogarniałem tego, jak w jednej chwili nasz świat się zmienił. Wtedy przyszła ona - Monika - i podczas gdy ja z niedowierzaniem na twarzy oglądałem, jak właśnie wali się jedna z wież WTC, ona znudzonym głosem zapytała, czy nie moglibyśmy pooglądać jakichś teledysków! Obraziła się, bo nie mogliśmy. Następnego dnia już z nią nie bylem.

#10.

...jadłem zbyt szybko.

#11.

2 lata temu jedna laska obraziła się na mnie, bo niby chciałem zniszczyć jej związek. Jak do tego doszło? Poznałem się z nią na Facebooku, gdzie sama do mnie napisała, a że zbliżał się ślub mojej siostry, to zaprosiłem ją jako osobę towarzyszącą. Poszła, a miesiąc później, kiedy do niej zacząłem zarywać, to uświadomiła mi, że przecież ma chłopaka i co ja sobie wyobrażam. Nawet nie wiedziałem o jego istnieniu, a do dziś dostaję od niej wulgarne wiadomości pełne nienawiści, jakim to złym człowiekiem jestem.

Do następnych odcinków zbieramy wasze historie!

Możesz wysłać je do nas w wiadomości prywatnej,
na anonimowe.opowiesci@gmail.com
albo na Facebooka MŻJDD


Oglądany: 100220x | Komentarzy: 67 | Okejek: 265 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą