Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

20 przykładów fatalnego designu XV - Wprowadzenie do analu (używane)

82 968  
416   29  
Tym razem zobaczymy m.in. idealny kubek dla zaspanych ludzi, jak zwykle idealnie umiejscowioną reklamę, korytarz z ciekawymi widokami oraz kran w restauracji, który okazał się wyjątkowo... wredny.

#1. Nie mogli się zdecydować#2. Nie ma to jak kawa o poranku i wyłupione oczy#3. "Na którymkolwiek piętrze byś nie był, nasze usługi są na innym poziomie..."#4. A lodóweczkę wstawimy sobie tutaj#5. Ta kampania miała przedstawić, jak bardzo urósł tygrys w ciągu 10 lat, tymczasem wygląda, jakby doszło do tragedii...#6. Dobrze umiejscowiona reklama to połowa sukcesu, mówili...#7. To są właśnie te detale... cytując klasyka#8. Korytarzyk z widokami#9. Koszulka drużyny softballowej CLI (Christian Life International) z ligi kościelnej. Po prostu musieli dodać ten krzyż... (ang. "clit" - łechtaczka)#10. O, to się dobrze składa, bo właśnie szukałem dozownika mydła z napisem "ketchup" i rysunkiem owoców winogrona#11. Pojadę następnym...Napaść na tle seksualnym.
Doszło do niej właśnie tutaj.

#12. "Znalazłem to cudeńko w lokalnej restauracji"#13. Wirtualny asystent robi co może- Cześć! Jestem wirtualnym asystentem PayPala. Aby rozpocząć, zadaj mi pytanie. Ciągle się uczę, więc jeśli nie będę mógł ci pomóc, pokieruję cię do innych zasobów.
- Oszukano mnie.
- Świetnie!

#14. Ścieżka dla zaawansowanych#15. Wprowadzenie do analu (używane)#16. Zero pilnie poszukiwane#17. Kura, świnia... no i mleko#18. "Nadzorca zamontował nowe zabezpieczenie"#19. Nie ma to jak z optymizmem patrzeć w przyszłość#20. Mama misia wita wszystkich serdecznie<<< W poprzednim odcinku: Tych spodni do jogi na pewno nie projektowała kobieta

1

Oglądany: 82968x | Komentarzy: 29 | Okejek: 416 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało