Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Conan O'Brien - gadki wybrane II

27 865  
1   22  
Żeby nie było, że Jay Leno ma monopol na trafne teksty. Dajmy dojść do głosu również Conanowi...

Elton John ogłosił, że wyjdzie za swojego długoletniego partnera David’a Furnish’a. Podobno uwierzył, że dwóch mężczyzn może się pobrać kiedy zobaczył ślub księcia Karola i Camilli Parker Bowles.

* * * * *

W Indianapolis zebrało się ponad 30,000 fanów Star Wars. Eksperci mówią, że było to największe skupisko prawiczków od czasu wyboru nowego papieża.

* * * * *

ABC ogłosiło, że wystartuje z nowym reality show na wzór ’American Idol’, tylko że będzie to o tancerzach. Co oznacza, że wreszcie znaleziono odpowiedź ma pytanie, co może być bardziej przykre niż ’American Idol’?

* * * * *

Według najnowszego sondażu, popracie dla Laury Bush wynosi 80% podczas gdy dla George’a Busha tylko 47%. Kiedy się o tym dowiedziała, powiedziała do ojca: "Tato, to zupełnie jak nasze oceny w college’u!".

* * * * *

Producent Oreo Cookies ogłosił, że zna sposób, aby Oreo Cookies nie tuczyły. Od dzisiaj na froncie opakowania będzie napis: "Hej, grubasku - tylko nie jedz całej torby naraz!".

* * * * *

Na konwencie Star Wars fani głosowali na ulubioną formę obcego życia.  Pierwsze miejsce zajął Wookie. Fani Star Wars zdecydowali, że drugą ulubioną formą są kobiety.

* * * * *

W tym tygodniu na e-Bayu można było kupić auto Benedykta XVI. Świat jest jednak niegodziwy - kilka osób twierdzi, że papież podkręcił licznik.

* * * * *

Dwóch prawników Michael’a Jackson’a pokłóciło się na parkingu przed sądem i zaczęło na siebie krzyczeć. Panowie zachowywali się tak dziecinnie, że sam Michael zaczął się do nich zalecać...

* * * * *

Jak wiadomo na ślubie Księcia Karola i Camilli Parker-Bowles był także Elthon John. Ponoć miał stanąć na środku, rozejrzeć się i powiedzieć: Wow! Jestem tu najlepiej ubraną osobą!".

* * * * *

Jedno z laboratoriów przez przypadek rozesłało próbki z wirusem grypy do 18 krajów i jeśli się ich nie zniszczy mogą zarazić miliony ludzi. Lekarze twierdzą, że byłaby to najszybciej rozprzestrzeniająca się choroba zakaźna od czasu turne Christiny Aguilery.

* * * * *

Według badań otyli faceci rzadziej zdradzają swoje żony niż chudzi. Prawdopodobnie grubsi kiedy mówią, że mają kogoś na boku, to chodzi o czekoladę.

* * * * *

Na Florydzie, 81-letnia kobieta testując samochód potrąciła swojego męża, sprzedawcę, inny samochód, drzewo i wjechała w ścianę. Staruszka powiedziała, że chciała tylko sprawdzić jak samochód będzie się zachowywał podczas wypełniania obowiązków dnia.

* * * * *

Również na Florydzie tornado porwało facetowi dach z domu i odsłoniło całą plantację marihuany. Godzinę później Policja znalazła tornado przed domem pechowca jak pożerało cysternę lodów...

* * * * *

Na rynku pojawiło się urządzenie do analizy oddechu, które potrafi stwierdzić czy Twoje dziecko paliło jointa. Najprawdopodobniej polega to na tym, że jeśli dasz to urządzenie dziecku, a ono się nim zaciągnie i poda je dalej, to znaczy, że paliło jointa.

A tutaj znajdziesz wcześniejszy odcinek


Oglądany: 27865x | Komentarzy: 22 | Okejek: 1 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

08.12

07.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało