Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

MŻJDD - kiedyś to się wychowywało dzieci, nie to co teraz

87 774  
277   43  
A do tego dzielona randka z finałem w kinie.

MŻJDD strajk nauczycieli.

#1. Na czasie...

Wczoraj cała rodzina zjechała się do domu babci i wszyscy siedzieli przed telewizorem, oglądając i komentując, jak to świetnie sobie wspaniałomyślny rząd radzi z tymi gnojami nauczycielami i ich strajkiem. Leciały oczywiście komentarze na temat tego, że im się w dupach poprzewracało, bo przecież biorą 5 tysięcy na rękę, mają 3 miesiące urlopu i tego typu sprawy. Byłem jedyną osobą, która spędziła ten czas w pokoju z babcią, emerytowaną nauczycielką. Zaprosiła ich wszystkich na swoje 90 urodziny i najwyraźniej z całej tej rodziny to już tylko ona zachowała trzeźwość umysłu.

#2. Zboczeniec jakiś

Odstawiłam się dla mojego faceta w najlepszą możliwą bieliznę, żeby po prostu wystrzelił z kapci na mój widok w sypialni, a on poprosił, żebym założyła jeszcze... skarpetki i najbardziej jarał się skarpetkami właśnie. Chyba nawet nie stopami.

#3. Ale siara...

Kiedyś w starej firmie przyniosłem swój laptop do pracy, bo oczekiwałem na nowy, służbowy komputer. Przy szefowej chciałem wkleić zdjęcie z internetu w szablon w Adobe In design. Zamiast krajobrazu, wkleił się zrzut ekranu z jakiegoś pornola na, który używałem jako wzór, gdy rysowałem hentai...

#4. Dobrze, że nie na Tinderze

Dowiedziałem się, że mam córkę w taki sposób, że dodała mnie do znajomych na Facebooku.

#5. Coś między nimi...

Byłem na randce - najpierw ona stawiała kolację, potem ja stawiałem kino. W trakcie seansu dziewczyna co chwile wyciągała telefon z torebki, bo była pewna, że coś jej tam wibruje. Nie wyprowadzałem jej z błędu, bo wstyd mi trochę było, że aż tak mi w brzuchu burczy po naszej ekskluzywnej kolacji z prawie pustymi talerzami za jej miliony monet.

#6. Kiedyś to było wychowywanie dzieci, nie to co teraz

Jak byłam mała, znalazłam sobie świetną zabawę - skakanie ze schodów. Pewnego dnia jakoś krzywo skoczyłam, a noga po tym bolała przez kilka tygodni. Chodziłam za rodzicami i powtarzałam, że mnie boli, że ciężko chodzić. Słyszałam ciągle, że przesadzam, jak zwykle i mam się cieszyć, że są wakacje i nie muszę iść do szkoły jako kulawiec. Poradziłam sobie bandażem elastycznym i odciążeniem tej nogi. W zeszłym roku krzywo stanęłam na prostej drodze (a jakże!), noga spuchła, ciężko było na nią stanąć - decyzja: jadę do szpitala. Zrobiono mi prześwietlenie, które wykazało, że w miejscu, które wskazuję, jest skręcenie. Oprócz tego lekarz zauważył stare, paskudnie źle zrośnięte złamanie, które może (chociaż wcale nie musi) dać niemiłe konsekwencje w przyszłości. Także tego... dziękuję mamo, dziękuję tato, że kazaliście 11-latce chodzić ze złamaną nogą, bo

#7. A ten obrazek widzieliśmy 100 odcinków temu! [klik] :)

MŻJDD retro

#8. To jest, kurna, naprawdę przykre

Mój ojciec i mój dziadek to straszni pantoflarze, przesiąknięci tym do krwi. Jak ostatnio wychodziliśmy z domu, to ojciec stwierdził, że sprawdzi, czy mama już gotowa i czy nie trzeba jej pomóc. Dziadek w tym momencie ruszył po babcię do jej pokoju, w tym samym celu. Wychodziliśmy na pogrzeb tej właśnie babci.

#9. Szczęśliwiec obdarowany

Moja dziewczyna od miesiąca mówiła mi, jakiej to ona niespodzianki nie wymyśliła na moje urodziny.

#10. Dobrze, że nie w podnoszeniu ciężarów

Ostatnio moja dziewczyna rozgromiła mnie w ping-ponga wynikiem 21 do 5. Obraziła się na mnie, że daję jej wygrać i że to podobno jakiś straszny brak szacunku do niej, bo traktuję ją protekcjonalnie itd. Jestem po prostu strasznie kiepski w pingla.

#11. Kobieca logika

Moja luba lubi czasem wyolbrzymiać najprostsze nawet sytuacje. Raz dostałem od niej cały wykład na temat tego, że publiczne oświadczyny są niesprawiedliwe, bo wywierają na dziewczynach nacisk na spełnienie oczekiwać gawiedzi i odpowiedzenie

Do następnych odcinków zbieramy
Wasze historie w temacie:

"Kobieca logika"

Możesz wysłać je do nas w wiadomości prywatnej,
na anonimowe.opowiesci@gmail.com
albo na Facebooka MŻJDD

27

Oglądany: 87774x | Komentarzy: 43 | Okejek: 277 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało