Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Ciekawe rzeczy, jakie ludzie znaleźli na plaży

55 806  
345   43  
Wybierając się na plażę, patrzcie uważnie pod nogi - prócz śmieci, na jakie na pewno natraficie, możecie znaleźć też prawdziwe kurioza, a może nawet i skarby.

#1. Czaszka wieloryba#2. Wiatr obracał kawałek wodorostu tak, że ten zaczął rysować okręgi#3. Kamienne łuki#4. Butelka po napoju Smile - ten wzór butelki opatentowano w 1922 roku#5. Ciekawa kolekcja śladów#6. "Zestaw do naprawiania zegarków znaleziony w metalowym pudełku po ciastkach na Curracloe Beach w Irlandii"#7. Co przyniósł sztorm na francuską plażę#8. "Natknęliśmy się na ten piękny zamek na plaży w Tel Awiwie"#9. Obok plaży ustawiono najczęściej znajdywane śmieci wraz z podpisem, ile czasu zajmuje ich rozkład#10. Fragment kręgosłupa wieloryba#11. "Znalazłem tę muszlę na plaży w Cape Cod i przyznam, że przeszły mnie ciarki"Matt, mój cudowny synu. Zawsze będziemy cię kochać i za tobą tęsknić. 07.07.2017, Cape Cod. Mama.

#12. Huragan Irma wywiał spod tego drzewa wydmę, na której rosło#13. "Mój brat lubi szukać zębów rekinów na plaży. Oto efekt 6-godzinnych poszukiwań na Folly Beach w Południowej Karolinie"#14. Kawałek lodu nadający się na fotel na czarnej plaży na Islandii#15. "Ktoś ułożył kamienną tęczę na Hornsea Beach w Wielkiej Brytanii"#16. Kałamarnica wyrzucona na brzeg w Wellington w Nowej Zelandii#17. Kamień w kamieniu#18. "Moja mama znalazła kokainę na plaży. Odpowiednie służby zostały oczywiście powiadomione. Szacowana wartość to ok. 150 000 dolarów"#19. "Byliśmy na plaży w Los Angeles i magnes przy torbie przyciągnął tyle metalowych elementów"#20. "Poszliśmy z dziewczyną posprzątać pobliską plażę i wśród śmieci znaleźliśmy $50. Natychmiastowa karma?"


2

Oglądany: 55806x | Komentarzy: 43 | Okejek: 345 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

16.10

15.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało