Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Perełki znalezione w sklepach z używanymi przedmiotami V - Stan Lee wymierzający policzek Batmanowi

51 250  
313   17  
Jeśli chcecie się pobawić w poszukiwacza skarbów, to nie wybierajcie się na Karaiby i nie zawracajcie sobie głowy złotem piratów. Prawdziwe cudeńka znajdują się na pchlim targu.

#1. "Znalazłem to cudeńko za dzieciaka na wyprzedaży garażowej. Teraz z dumą prezentuję je w moim nowym mieszkaniu"


#2. Żyrafa pożerająca tupecik turysty, czyli... solniczka i pieprzniczka#3. "Czasami ty znajdujesz skarb, a czasami skarb znajduje ciebie"#4. "Najlepiej wydane 1,99 dolara w życiu"#5. "Kupiłam ten zegar w zeszły weekend za 2 dolary i mój chłopak jeszcze nie zauważył go na ścianie. Mogę włożyć dodatkowe baterie i będzie miauczeć co godzinę"#6. "Moja armia 36 maskotek Pikachu kupionych w 2011 roku"#7. "Ja chyba nie powinienem chodzić do takich sklepów bez nadzoru"#8. "W tym sklepie sprzedają zdjęcia obcych ludzi"Nie lubisz swojej rodziny? Kup sobie nową!

#9. "Najlepiej wydane 10 dolarów"#10. "Moja siostra kupiła to na wyprzedaży garażowej. Dodam tylko, że nie mierzyła wcześniej szerokości"#11. "Takie coś dorwałem za 3 dolary. Niejaki Pete malował ten kawałek drewna praktycznie każdego dnia przez 14 lat"#12. "Dałem 8 dolarów. Nie wiedzieli, co to jest. Ja też nie wiem..."#13. "Moje znalezisko za 50 centów"#14. "Moja nowa torba na drugie śniadanie"Ludzkie organy do transplantacji.

#15. W tym sklepie w każdą ramkę wciskają zdjęcie Jeffa Goldbluma#16. "Wydałem na to 15 dolarów, tymczasem w internecie chodzą po 190!"#17. "Mój plastikowy klucz. Mam zamiar rzucać nim w ludzi"#18. "Moja mała przeróbka figurki za 2 dolary"#19. "Kupiłem tę piękność za 16 dolarów. Mój nowy ulubiony sweter"#20. "A oto moje znalezisko z pchlego targu"<<< W poprzednim odcinku: Na ten pojedynek czekali wszyscy

6

Oglądany: 51250x | Komentarzy: 17 | Okejek: 313 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

22.11

21.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało