Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Janusz przyszedł kupić fotelik - ten komiks szturmem podbija polski internet

120 113  
580   69  
Ta historyjka pojawiła się na fanpage'u Strefa Fotelików Olsztyn i już zdobyła ponad milion wyświetleń i tysiące lajków. Oto jak w prosty sposób przebić się do świadomości ludzi.

Taki oto wpis opublikowano 21 marca:

Dziś pierwszy dzień wiosny i mieliśmy już pierwszego klienta w poszukiwaniu fotelika. Odwiedził nas sam Janusz wysłany przez Halynke, żebyśmy dobrali jakiś fotelik dla Pjotera. Czy nam się się udało??? musicie obejrzeć zdjęcia do końca.
Autorzy chyba nie spodziewali się, że ta historyjka zdobędzie taką popularność. Wczoraj odnieśli się do sytuacji, pisząc m.in.:

Komiks powstał na kompletnym spontanie, zrobiony telefonem, w paincie (ale już tym 3D). Dłużej czekaliśmy na maskę niż montowaliśmy całość. Nie doszukujcie się drugiego dna, bo go nie ma.

Dostajemy wiadomości z oceną od ludzi związanych z marketingiem, reklamą, że źle promujemy produkt, że nawet źle przedstawiamy swój sklep, bo Janusz nie kupił fotelika.

Ten post nie miał nic promować - nawet naszego sklepu. Nie było w planach kolejnych części, bo komiks był zrobiony dla funu, żeby nie było tylko zdjęć produktów, szaf z fotelikami i ciągle poważnych rzeczy, które robią wszyscy naokoło.

Jeśli faktycznie nie było to zaplanowane, to tym bardziej gratulujemy pomysłu i fajnej realizacji! Jak widać - da się coś zrobić nawet niewielkim nakładem kosztów :-)

Oglądany: 120113x | Komentarzy: 69 | Okejek: 580 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało