Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Przywracanie wiary w ludzkość XIV - Można zniszczyć kraj, ale nie da się zniszczyć ojcowskiej miłości

52 665  
333   67  
W tym odcinku m.in. kilka pozytywnych historii o motocyklistach, historia o piłeczce z nieba, mechanik samochodowy, który oddal ogromną ilość krwi w ciągu 22 lat oraz super akcja w holenderskim domu opieki.

#1. Hindus i Pakistańczyk - najlepsi kumple


Jestem Hindusem i mieszkam w Dubaju. Nie pałam nienawiścią do Pakistańczyków. Oto mój najlepszy kolega. Takich jak my jest więcej.

Jestem Pakistańczykiem i mieszkam w Dubaju. Nie pałam nienawiścią do Hindusów. Oto mój najlepszy kolega. Takich jak my jest więcej.

#2. W 2014 roku Filipińczycy pobili rekord świata, sadząc ponad 3 mln drzew w ciągu godziny#3. "Przytrzymałem drzwi starszej pani i dała mi w nagrodę cukierki"#4. Weterynarz je posiłek z psiej miski, aby uratowany, zagłodzony pies zrobił to samo

04

#5. Mechanik samochodowy z Florydy oddał swój setny galon krwi, co zajęło mu 22 lata. Oddawał krew praktycznie co tydzień#6. Baterie na czarną godzinęDziewczyna z mojego zgromadzenia na studiach biegła przez cały kampus po baterie do mojej pompy insulinowej, bo ja byłam w laboratorium. Dziś wyciągnęła garść baterii i powiedziała, że nosi je przy sobie w razie gdybym ich ponownie potrzebowała. To chyba najmilsza rzecz, jaką ktoś dla mnie kiedykolwiek zrobił.

#7. Gość z ciężarówkiJakiś koleś z ciężarówki zatrąbił na mnie, kiedy czekałem, aż starsza kobieta przejdzie przez ulicę. Pokazałem mu środkowy palec, a on zatrąbił ponownie. Tym razem pomachałem mu tym palcem. Facet śledził mnie do parkingu, po czym zajechał mi drogę. Wyszedłem z samochodu i byłem gotów się bić, ale wtedy wyszedł on. OGROMNY GOŚĆ, myślałem, że już po mnie.

On za to wyciąga do mnie rękę i tłumaczy, że po pierwszym zatrąbieniu zauważył swój błąd i zatrąbił ponownie, żeby przeprosić. Jechał za mną specjalnie po to, żeby mnie przeprosić, bo nie chciał mi psuć dnia. Uścisnęliśmy sobie dłonie. Przyznam, że zmieniło to moje nastawienie już na zawsze. No i cieszę się, że mnie nie sprał.

#8. Śniadanie z ojcamiSzkoła w Dallas rozpoczęła program "Śniadanie z ojcami", ale wielu ojców nie mogło się zjawić, ponadto kilku uczniów nie ma ojców. Szkoła napisała ogłoszenie na Facebooku, że potrzebuje 50 ochotników... zgłosiło się 600 ojców z najróżniejszych środowisk.

#9. Czasami tak niewiele potrzeba

09

#10. Piłka z niebaJedną z moich sekretnych przyjemności jest patrzenie, jak ludzie przyprowadzają swoje psy na ogrodzony kort tenisowy obok mojego mieszkania, żeby mogły sobie swobodnie pobiegać, po czym zdają sobie sprawę, że nie przynieśli piłeczki. Zgadnijcie, kto ma kilka starych piłek tenisowych właśnie na takie okazje?

Rzucam im piłkę przez okno z wysokiego piętra, więc kiedy ląduje, odbija się wysoko. Nie ma wówczas wątpliwości, że ktoś ją musiał (właśnie teraz) rzucić. Następnie chowam się i obserwuję. Ludzie mówią, że piłka spadła z nieba, albo że zmaterializowała się z powietrza. Nie mogą tego rozgryźć. W każdym razie psy i ich właściciele świetnie się bawią i idą do domu. Przed wyjściem ludzie patrzą w niebo i zastanawiają się nad czymś. Zwykle piesek zabiera piłkę do domu jako trofeum prosto z nieba. Nikt nie odkrył sekretu i to jest najlepsze.

#11. Podziel się jakimś małym sekrecikiemPotajemnie oglądam streamy mojego kolegi i wspieram go z innego konta bez jego wiedzy. Ma zwykle mało odsłon, więc rozmawiam z nim podczas streamów, żeby podnieść go na duchu.

#12. Motocyklista uratował kotka na drodze

12

#13. Stanęli na wysokości zadaniaKiedy ten klient zatrzymał się dziś u nas, nastąpiła taka cisza, że dało się usłyszeć muchę - wszyscy pracownicy zamarli na moment i patrzyli z obrzydzeniem na rasistowskie hasła, które miał wypisane na samochodzie. Spojrzałem na kierowcę i powiedziałem, że nie wyjedzie stąd, dopóki tego nie naprawimy. Moi ludzie rzucili wszystko, czym się właśnie zajmowali i otoczyli ten samochód niczym ekipa w pit stopie, usuwając te napisy. Powiedziałem właścicielowi, że to na koszt firmy i że mieszkańcy Buffalo nigdy nie będą czegoś takiego tolerować. Dziękuję ekipie z Collision Masters za świetną robotę.

#14. Można zniszczyć kraj, ale nie da się zniszczyć ojcowskiej miłości#15. Po wywrotce na motocyklu chłopak przyciąga do siebie swoją dziewczynę, żeby ją osłonić

15

#16. Mężczyzna z Manchesteru stał pod meczetem i trzymał taką kartkęJesteście moimi przyjaciółmi. Będę stał na straży, kiedy się modlicie.

#17. To mogło się skończyć tragicznie, ale finał jest bardzo budujący

17

#18. Strażak po służbie pomógł zejść starszej pani po schodach, a po meczu wniósł ją z powrotem na górę#19. Indie powoli się budzą? Z plaży uprzątnięto ponad 700 ton śmieci#20. W Holandii jest dom opieki, który oferuje darmowe pokoje dla studentów w zamian za bycie dobrym sąsiadem, czyli interakcję ze starszymi ludźmi, branie udziału w zabawach itp., aby nie czuli się samotni<<< W poprzednim odcinku: Ćwiczył przez rok, aby móc oddać nerkę swojej żonie

3

Oglądany: 52665x | Komentarzy: 67 | Okejek: 333 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

09.05

08.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało