Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Ci aktorzy nigdy nie piorą swoich prywatnych brudów w tabloidach - szanujemy

44 744  
230   19  
Celebryci często narzekają, że nie mają żadnej prywatności, ale pojawiają się w miejscach, gdzie roi się od paparazzi. Jednak nawet będąc znanym aktorem da się wieść spokojne życie bez sztucznie podsycanego rozgłosu.

#1. Daniel Craig

Aktorzy, którzy bardzo cenią sobie prywatność
Daniel Craig pojawia się publicznie dopiero wtedy, kiedy kończy pracę nad kolejnym Bondem i reklamuje gadżety pojawiające się w filmie. Uśmiecha się, udziela wywiadów, mówi jedynie o pracy i znów znika na kilka miesięcy. Daniel bardzo ceni sobie prywatność, a wiadomość o jego ślubie przeniknęła do mediów dopiero rok po tym wydarzeniu. Aktor mieszka poza Los Angeles i nie ma szans, żeby ktoś się na niego przypadkiem natknął.

#2. Kerry Washington

Aktorzy, którzy bardzo cenią sobie prywatność

Obecnie Kerry to królowa prywatności. Przez długi czas nikt nie wiedział, że wyszła za mąż i urodziła dwójkę dzieci. Nawet grając w serialu potrafiła ukryć fakt, że jest w ciąży. Jednak nie zawsze tak było. Kiedyś aktorka opowiadała o najdrobniejszych szczegółach swojego życia prywatnego. Potem dotarło do niej, że nie jest do dobry pomysł i od lat żyje sobie spokojnie wraz ze swoją rodziną.

#3. Sandra Bullock

Aktorzy, którzy bardzo cenią sobie prywatność

Sandra Bullock zawsze żyła sobie spokojnie i nie zwierzała się zbytnio dziennikarzom. Potem niestety nastąpiło publiczne pranie brudów podczas burzliwego rozwodu. Ale to był tylko krótki epizod. Obecnie Sandra znów milczy i nie opowiada nic o swoich dzieciach i nowym chłopaku.

#4. Matt Damon

Aktorzy, którzy bardzo cenią sobie prywatność

Jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów wciąż z powodzeniem realizuje kolejne projekty. Ludzie, którzy uwielbiają plotki o gwiazdach, mogą jedynie rozmawiać na temat jego ról. Pomiędzy filmami Matt spędza czas na łonie rodziny i całkowicie odcina się od hollywoodzkiego stylu życia.

#5. Natalie Portman

Aktorzy, którzy bardzo cenią sobie prywatność

Ta aktorka gra bez przerwy od 1994 roku. Pojawiła się w 45 filmach, a Hollywood ciągle ma dla niej nowe propozycje. Aktorka od zawsze oddziela życie prywatne od zawodowego. Sama się nie zwierza i zabrania któremukolwiek ze swoich asystentów rozmawiać na jej temat.

#6. Ryan Gosling

Aktorzy, którzy bardzo cenią sobie prywatność

Ryan Gosling uwielbia dziennikarzy i wywiady, ale pod warunkiem, że nie zahaczają one o jego życie prywatne. Prasa cały czas próbuje wnikać w jego życie osobiste, ale aktor wraz ze swoją partnerką (a może żoną?) na każde pytanie niezwiązane z pracą odpowiada krótko: „to nie twój interes”.

#7. Julia Roberts

Aktorzy, którzy bardzo cenią sobie prywatność

Kilkanaście lat temu Julia błyszczała na wszelakich galach, lansowała się ze swoimi partnerami, chętnie rozmawiała z prasą i ogólnie mówiąc - była wszędzie. Nie tak dawno temu aktorka postawiła na prywatność. Prosto z planu jedzie do domu, unika dziennikarzy, nie zasypuje Instagrama swoimi zdjęciami i przemyśleniami. Unika imprez związanych z promocją filmów - nawet tych, w których gra.

#8. Matthew McConaughey

Aktorzy, którzy bardzo cenią sobie prywatność

Matthew McConaughey to jeden z najbardziej skrytych aktorów, którzy od zawsze uwielbiali proste życie (przykładowo mieszkanie w przyczepie na plaży). Mało kiedy mówi o swojej rodzinie, a dziennikarze przypominają sobie o tym, że Matthew ma żonę dopiero wtedy, kiedy pojawia się z nią na czerwonym dywanie (zazwyczaj na takie imprezy zabiera mamę).

#9. Keanu Reeves

Aktorzy, którzy bardzo cenią sobie prywatność

Życie tego aktora to nie bajka i nie ma się co dziwić, że aktor niechętnie rozmawia z dziennikarzami. Robi to tylko dlatego, że zobowiązuje go do tego kontrakt. Przez długi czas po śmierci najlepszego przyjaciela, córki oraz partnerki, Keanu rzucił się w wir pracy i zyskał opinię pracoholika i samotnika. Praca pomogła mu w wyjściu z depresji, ale nie zmieniła jego zdania na temat dzielenia się życiem prywatnym z prasą.

#10. Michael Fassbender

Aktorzy, którzy bardzo cenią sobie prywatność

Michael kto? Przypominamy sobie o nim dopiero wtedy, gdy pojawi się w kolejnym świetnym filmie. Przypomnijmy tylko serial "Kompania braci", w którym zadebiutował, oraz filmy takie jak "Sherlock Holmes i sprawa jedwabnej pończochy", "Bękarty wojny" czy "X-Man: Pierwsza klasa". W sumie niewiele wiadomo o jego życiu - gdzie mieszka, dlaczego jest samotnikiem, czy naprawdę się ożenił i tak dalej. Ten niezwykle utalentowany outsider jak ognia unika dziennikarzy i mediów społecznościowych.

Oglądany: 44744x | Komentarzy: 19 | Okejek: 230 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało