Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Magda Gessler miażdży "madki" żyjące za 500+

134 129  
277   277  
W dzisiejszym odcinku o Magdzie Gessler, której słowa wywołały skandal na Facebooku. Dobrze powiedziała czy przesadziła?

#1. Raper stwierdził, że identyfikuje się jako kobieta, pobił rekord martwego ciągu, po czym wrócił do bycia mężczyzną.

32-letni Zuby z Southampton postanowił wyśmiać ostatnie afery z udziałem sportowców, co do których nie wiadomo już, czy są kobietami czy mężczyznami (pisaliśmy o tym m.in. tutaj). Mężczyzna opublikował na Twitterze filmik, na którym bije rekord KOBIET wynoszący 238 kg w martwym ciągu! Rekord teoretycznie jest ważny, bo Zuby w danym momencie... identyfikował się jako kobieta.

10517848-6765965-image-a-42_1551615919099.jpg
Ciągle słyszę o tym, jak to biologiczni mężczyźni nie mają w 2019 roku żadnej przewagi fizycznej nad kobietami. Zatem patrzcie, jak NISZCZĘ kobiecy rekord Wielkiej Brytanii w martwym ciągu. Nawet się nie zmęczyłem. P.S. w momencie podnoszenia ciężarów identyfikowałem się jako kobieta.

Zuby przyznał, że filmik opublikował bardziej jako żart, mimo to chciał zwrócić przy okazji uwagę na toczące się obecnie dyskusje odnośnie zacierającej się granicy między płciami wśród sportowców.

10517524-6765965-This_was_the_message_that_accompanied_the_videos_the_32_year_old-a-60_1551623500891.jpg

#2. Wulgarne SMS-y księdza do 13-letniej uczennicy. "Jesteś niezłą kocicą"

Duchowny z Ząbkowic Śląskich podrywał uczennicę, którą przygotowywał do bierzmowania - donosi Wyborcza Wrocław. Matka dziewczynki trzy razy zgłaszała sprawę do kurii, nim w końcu doczekała się reakcji. Portal opublikował treść jednej z wiadomości, która brzmiała:
Jesteś niezłą kocicą.

Podkreślmy raz jeszcze, że chodzi o korespondencję dorosłego mężczyzny z 13-letnim dzieckiem. Podobno jest to jeden z łagodniejszych SMS-ów.

35-letni ksiądz trafił do Domu Księdza Emeryta w Świdnicy. Jego sprawą zajęła się prokuratura.

z24528378V,Ksiadz-z-Zabkowic-Slaskich-wysylal-do-jednej-z-ucz.jpg

#3. Burmistrz miasta Bolonia twierdzi, że nie ma czegoś takiego jak spaghetti bolognese

Virginio Merola opublikował na Twitterze zabawny wpis, w którym zachęcał czytelników do dzielenia się z nim zdjęciami spaghetti bolognese z całego świata. 64-latek chciał uświadomić społeczeństwu, że w rzeczywistości taka potrawa nie istnieje, a przynajmniej Bolonia nie ma z nią nic wspólnego.
Drodzy, kolekcjonuję zdjęcia spaghetti bolognese z całego świata (jeśli mowa o fałszywych wiadomościach). Przysyłajcie mi swoje.

Merola przekonuje, że Bolonia ma znacznie więcej swoich dań, którymi powinno się zachwycać:
To dziwne być znanym na całym świecie z potrawy, która nie jest nasza. Oczywiście cieszymy się, że spaghetti bolognese zwraca uwagę na nasze miasto, ale wolelibyśmy być znani z jakościowej żywności, która jest częścią naszej tradycji kulinarnej. Chcemy, by świat wiedział, że to my wynaleźliśmy tagiatelle, tortellini i lasagne.

Termin "spaghetti bolognese" pochodzi od Pellegrino Artusi, który użył go w 1891 roku w swojej książce kucharskiej.

spaghetti-bolognese-3.jpg

#4. Musiał siedzieć w samolocie obok potwornie otyłego pasażera. "Wytrzymam to, jeśli zapłacisz mi 150 dolarów"

Użytkownik Reddita opublikował historię, która zdobyła duży rozgłos w internecie. Mężczyzna opisał sytuację z samolotu, gdy był zmuszony dzielić swoje miejsce z otyłym pasażerem.
Chciałem mu dać szansę, więc zrobiłem miejsce, ale gdy usiadł, zajmował około 1/3 mojego siedzenia. Byłem strasznie ściśnięty, dlatego wstałem i powiedziałem mu, że tak nie może być. Było mi go szkoda, jednak czekał nas długi lot i musiałem myśleć o swoim komforcie. Stewardessa poinformowała go, że jeśli nikt inny nie zgodzi się dzielić z nim siedzenia, będzie musiał wykupić sobie bilet na inny lot. Facet sprawiał wrażenie wyraźnie zdenerwowanego postawionym mu ultimatum. Zaproponowałem mu więc: "Wytrzymam to, jeśli zapłacisz mi 150 dolarów". Było to dokładnie pół ceny biletu, czyli tyle, ile według mojej opinii miało mi zrekompensować niewygodny lot. Koleś od razu wyciągnął pieniądze i nawet przyznał, że docenia mój gest. Czy jestem dupkiem?

Post zdobył ponad 1000 komentarzy. Internauci podzielili się na dwie grupy - jedni byli pod wrażeniem gestu mężczyzny, zaś inni krytykowali go za chciwość.

fat-airline_2107136a-large.jpg

#5. Pierwsza kobieta-burmistrz Amsterdamu chce ułatwić pracę prostytutkom. "To musi się skończyć"

Femke Halsema zarządza stolicą Holandii, która zyskała przydomek miasta będącego "dżunglą nocy". Panuje opinia, iż władze nie panują nad miastem, które z roku na rok odwiedza coraz większa liczba turystów. Część z nich ma na celu seksualną eksplorację Amsterdamu. Burmistrz zamierza pomóc kobietom uprawiającym legalny seks-biznes:
Mamy problem z dużą liczbą ludzi, którzy regularnie wpatrują się w kobiety na ulicach i śmieją się z nich. Nie mam moralnego prawa oceniać wykonywaną przez te kobiety pracę, ale mam moralny obowiązek zadbać o bezpieczeństwo tego, w jakich okolicznościach dane jest im pracować.

Lily, jedna z prostytutek, docenia podjęte przez rząd inicjatywy, natomiast przyznaje, że życie pracownic seksualnych w stolicy Holandii nie należy do łatwych.
Ludzie zachowują się niewłaściwie, natomiast to my ponosimy tego konsekwencje.

pri_68966139.jpg?quality=90&strip=all&zoom=1&resize=644%2C501&ssl=1

#6. Modelka z monobrwią przyznaje, że dostaje groźby śmierci

Sophia Hadjipanteli ma 22 lata i prawie 300 tys. obserwatorów na Instagramie. Modelka słynie przede wszystkim z krzaczastej monobrwi, która przysporzyła jej zarówno zwolenników, jak i hejterów. Dziewczyna przyznała w ostatnim wywiadzie, że stara się nie czytać negatywnych komentarzy, choć nie należą one do rzadkości:
Dostaję dużo gróźb śmierci. Nie mam cierpliwości, by czytać wszystkie wiadomości od internautów, zwłaszcza gdy musisz przebrnąć przez całą masę negatywnych wypowiedzi, by dotrzeć do tych pozytywnych, ale myślę, że czasem warto to zrobić.

10869112-6798611-The_22_year_old_University_of_Maryland_marketing_graduate_boasts-m-18_1552382923259.jpg

Spytana o to, czy jej chłopakowi podoba się nietypowa brew, Sophia odpowiedziała:
Uwielbia ją. Jestem naturalną blondynką, więc muszę farbować swoją brew na czarno, ale zawsze gdy to robię, mój chłopak jest bardzo zainteresowany.

10869108-6798611-Sophia_said_her_British_boyfriend_Zac_Apostolou_a_London_based_p-a-7_1552399502028.jpg

22-latka wierzy, że jej przykład doda odwagi osobom, które zmagają się z podobnym "problemem". Wierzy, że wkrótce powstanie #UniBrowMovement, który zachęci osoby do dzielenia się zdjęciami swoich monobrwi.
Nigdy nie opierałam swojej pewności siebie na tym, jak traktowali mnie inni ludzie, ponieważ w szkole znęcano się nade mną z powodów, które wcale nie miały związku z moim wyglądem. Wyśmiewano moje ubrania, rodziców imigrantów, czy nawet to, że byłam najniższa w klasie. To wszystko mnie zahartowało, dlatego dziś jestem silniejsza.

Ładna brew?

10869116-6798611-The_natural_blonde_admitted_the_striking_appearance_of_her_brows-m-19_1552383021439.jpg

#7. Kobieta zszokowana komentarzem swojej przyjaciółki na temat poronienia

Anonimowa 24-letnia użytkowniczka Reddita podzieliła się z czytelnikami bolesną historią z pracy. 50-letnia koleżanka z pracy ciągle dziwiła się, dlaczego kobieta mogła przychodzić później do pracy i wychodzić wcześniej. Autorka wpisu w końcu wyznała jej, że ma to związek z jej niedawnym poronieniem. Nie spodziewała się, że usłyszy od współpracownicy tyle przykrych słów:
Myślałam, że jesteśmy przyjaciółkami... Zwierzyłam jej się z poronienia i co usłyszałam w zamian? "Myślałam, że wciąż jesteś w ciąży. Dlaczego tu jesteś? Powinnaś teraz przebywać w domu! Właśnie dlatego poroniłaś. Nie dbasz o siebie. Jesteś egoistką. Powinnaś pozwolić swojemu ciału odpocząć!" Dalej mówiła: "W ogóle o siebie nie dbasz, a potem się dziwisz, że poroniłaś. Serio, jestem kobietą i przechodziłam podobne rzeczy. Nie bądź zdziwiona, jeśli nie będziesz mogła następnym razem zajść w ciążę!

Załamana internautka przyznała, że po komentarzu koleżanki zamknęła się w łazience i płakała.
Czuję się zraniona. Jestem zła i na pewno nie jestem już jej przyjaciółką.

Czytelnicy wsparli kobietę i skrytykowali jej złośliwą współpracownicę.
Co za idiotka. Czy ona naprawdę myśli, że wszystkie ciężarne kobiety odpuszczają pracę i siedzą w miejscu w oczekiwaniu na rozwiązanie? Stwierdzenie, że to twoja wina, jest niewybaczalne.

CZ9hYMcWwAAiukh.jpg

#8. Mężatka urodziła dziecko, choć nigdy nie spała ze swoim partnerem. "Bałam się, że nie będę mogła się kochać"

Revati Bordawekar z Indii ma 30 lat i właśnie została mamą, mimo iż nigdy nie uprawiała seksu ze swoim mężem. Kobieta cierpi na pochwicę, czyli przypadłość, która polega na zaciskaniu mięśni pochwy nawet podczas dotyku. W efekcie niemożliwy jest jakikolwiek stosunek płciowy. Revati i jej ukochany postanowili więc poszukać innego rozwiązania. Kobieta została zapłodniona poprzez metodę in-vitro, natomiast poród odbył się w sposób naturalny. 30-latka wierzy, że to doda jej pewności i w przyszłości umożliwi normalne kochanie się z mężem:
Odkąd urodziłam dziecko nie próbowaliśmy jeszcze seksu, ale po naturalnym porodzie wierzę, że moja przypadłość nie będzie już dla nas barierą. Ostatni raz kochaliśmy się w 2018 roku, przed zabiegiem in-vitro. Było to dla mnie bardzo niekomfortowe i chciałam, by jak najszybciej się skończyło.

Kiedy Revati zorientowała się, że coś jest z nią nie tak?
Miałam 22 lata, gdy po raz pierwszy próbowałam użyć tamponu. Chciałam go wcisnąć, ale dostawałam zawrotów głowy, a moja pochwa się zaciskała. Wtedy bałam się szukać pomocy, nie czułam się wystarczająco komfortowo. Bałam się, że nigdy nie będę mogła się kochać, ale postanowiłam odłożyć to na potem i zobaczyć, co przyniesie przyszłość.

Gdy kobieta związała się z "tym jedynym", postanowiła zostać matką. Wiadomość o ciąży była dla niej najwspanialszą chwilą w życiu:
Gdy zobaczyłam wynik testu ciążowego, poczułam się tak nierealnie, że zaczęłam płakać. Tak długo na to czekaliśmy.

Revati wierzy, że zainspiruje inne kobiety z podobną przypadłością do tego, by próbowały zajść w ciążę i urodzić naturalnie:
Wierzę, że jeśli ja mogłam to zrobić, to inne kobiety też dadzą radę!

10642360-6776881-image-a-16_1551867062213.jpg

#9. Blogerka-feministka wyśmiewa mężczyzn, którzy popełniają samobójstwo. "Jeśli zabijają się, bo nie potrafią płakać, to dlaczego mam się tym przejmować?"

Chidera Eggure wywołała skandal swoimi seksistowskimi komentarzami, w których miażdży płeć przeciwną w związku z ostatnią dyskusją na temat konieczności wspierania mężczyzn, którzy zmagają się z problemami psychicznymi.
Dopóki mężczyźni nie są systemowo pokrzywdzeni przez patriarchat, kobiety zawsze będą moim priorytetem. Mężczyźni mają obowiązek wspierać się nawzajem i nie powinni czekać zawsze na to, aż kobiety się o nich zatroszczą. Najpierw same musimy zadbać o rany wyrządzone nam przez mężczyzn.

Patriarchat szkodzi wszystkim, w tym mężczyznom. Ale nie jest obowiązkiem kobiety dbanie o każdego mężczyznę. Zastanawiam się, jak wyglądałby świat, gdyby każdy miał dbać tylko o siebie, a kobiety miałyby wreszcie miejsce, by żyć normalnie bez strachu.

Chidera, która uważa się za feministkę, potępia inicjatywy wspierające mężczyzn w trudnej sytuacji emocjonalnej:
Może feminizm innych ludzi polega na tym, by czynić świat lepszym dla mężczyzn. Jeśli o mnie chodzi, nie mam czasu, by zastanawiać się nad tym, dlaczego system, który stworzyliście dla własnej korzyści, teraz działa na waszą szkodę. Jeśli mężczyźni popełniają samobójstwo, bo nie potrafią płakać, to dlaczego mam się tym przejmować?

Tak wygląda feministka Chidera, która zasłynęła także jako inicjatorka akcji #SaggyBoobsMatter (obwisłe cycki mają znaczenie):

Image%2B1.png

10883438-6795329-Ms_Eggerue_is_known_for_her_Sunday_Times_Bestseller_What_a_Time_-m-4_1552401261566.jpg

chidera-eggerue.jpg

#10. Magda Gessler wyśmiewa młode matki. "A to 500 plus już nie ma?"

Prowadząca popularny program "Kuchenne rewolucje" opublikowała na Facebooku zdjęcie eklerków własnego wyrobu. Gdy jedna z czytelniczek zasugerowała, że ciastka z pewnością są bardzo drogie, Gessler postanowiła się jej odgryźć.
Obawiam się, że w cenie jednej takiej eklerki robię obiad dla siebie i dwóch synów
- stwierdziła fanka. Co na to restauratorka?
500 plus już nie ma?

Wypowiedź spotkała się z krytyką internautów, którzy sugerują, że jest to "komentarz poniżej krytyki".
Pani Magda chyba znowu przesadziła z alkoholem. Ciekawe co tak "zapija"? Bardzo niestosowny komentarz - w sumie nie pierwszy.

Magda Gessler ma ponad 1,3 mln fanów na Facebooku.

5vaygy.png

>>> W zeszłym tygodniu pisaliśmy o milionerze, który oferuje majątek za poślubienie jego 26-letniej córki dziewicy

Źródła: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
44

Oglądany: 134129x | Komentarzy: 277 | Okejek: 277 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało