Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Poszedł z dynamitem wysadzać skałę. Po serii kontrolowanych eksplozji miał gdzie mieszkać

57 570  
317   42  
Pewnego dnia mieszkaniec południowego Utah, niejaki Grant, postanowił zrobić coś szalonego. Wziął dynamit i poszedł zmierzyć się z górą z piaskowca, która wznosiła się na ziemi należącej do jego rodziców.

#1.

Początkowo Grant zamierzał zrobić w górze jaskinię, która służyłaby do przechowywania zapasów żywności. Jednak dość szybko zmienił zdanie i eksplozje utworzyły mieszkanie, które Grant umeblował i postanowił w nim zamieszkać. I pewnie mieszkałby w nim do dziś, gdyby nie smykałka do interesów. Mieszkanie rodziców było duże i był on potrzebny do pomocy na farmie, więc dom w skale postanowił wynająć. Zamieścił ogłoszenie w Airbnb, gdzie znalazł je niejaki Jameseatscheese, który wiedział, że po prostu musi tam zamieszkać. I on właśnie zrobił zdjęcia tego niesamowitego mieszkania. Tak więc zapraszam do zapoznania się z tym cudeńkiem.

#2.

Z zewnątrz mieszkanie nie prezentuje się okazale. Wygląda jak góra z wejściem do jakiejś kopalni.

#3.

Ale w środku to już inna para kaloszy. Znajdują się tu dwa pokoje, kuchnia i łazienka. Pomieszczenia są umeblowane i oświetlone. Kominek daje przyjemne ciepło. Jednak jak twierdzi właściciel - kominek jest raczej do dekoracji, gdyż przez cały rok w mieszkaniu utrzymuje się temperatura w okolicach 19 - 21 stopni Celsjusza.

#4.

Dzięki dużym oknom wewnątrz jest widno.

#5.

#6.

#7.

Kuchnia i pokoje połączone są mostem wiszącym wzorowanym na tych, które są w prawdziwych jaskiniach, w których odbywają się wycieczki.

#8.

#9.

#10.

Jednak to, co najbardziej przyciągnęło uwagę Jameseatscheese, to widok przez pomysłowo zainstalowane szklane wyjście. Wygląda to tak, jakby tam nic nie było i możesz obcować z przyrodą od zaraz.

#11.

Kot należący do wynajmującego z miejsca pokochał to mieszkanie. Było mu w nim bardzo przytulnie.

#12.

Jeśli nie masz własnego kota - nic się nie stało. Zwierzęta biegają wokół, w końcu to farma. Rudy kot okazał się być niezłym pieszczochem.

#13.

Dobytku strzeże Lilly. Na początku nieufna i może warknąć na gości. Jednak po paru godzinach staje się najwierniejszą przyjaciółką wynajmującego mieszkanie. A kawałki wędlinki podawane psiakowi zdają się tę przyjaźń umacniać.

#14.

Więc jeśli masz dość miejskiego zgiełku, wynajmij ten dom. Po wyjściu z niego masz takie widoki, zamiast tłumu ludzi na chodnikach.
2

Oglądany: 57570x | Komentarzy: 42 | Okejek: 317 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało