Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Przywracanie wiary w ludzkość XIII - ćwiczył przez rok, aby móc oddać nerkę swojej żonie

64 187  
444   38  
Dziś poznamy Engelberta - psa, którego nikt nie chciał, przekonamy się kolejny raz, że pieniądze to nie wszystko oraz zobaczymy, że w chwili słabości na pomoc może przyjść nawet nasza konkurencja.

#1. Historia jednego uścisku


Dostałem przydział na sesję fotograficzną w szpitalu. Nikt inny nie chciał, bo to "nudne". Oto zdjęcie lekarza, który przytula swoją pacjentkę po tym, jak uratował jej życie, a ona wygłosiła podczas tego spotkania mowę dziękczynną. Ten uścisk streszcza dla mnie całą miłość do ludzkiego życia.

#2. "Jedyna rzecz, jaką lubię w pracy w kinie to widzieć tego ojca przychodzącego ze swoją córką na filmy Disneya"#3. Policjanci pomagają nastolatkowi, którego porwała rzeka

03

#4. Japońska firma nagrodziła niepalących pracowników sześcioma dniami dodatkowego urlopu, aby zrekompensować im przerwy na papierosa, z których nie korzystali#5. Pieniądze to nie wszystkoTen mężczyzna kupił 7 paczek ciastek. Dał dziewczynkom 40 dolarów i powiedział, żeby zatrzymały resztę. Później wrócił i powiedział: "Pakujcie wszystkie ciastka. Biorę je, żebyście nie musiały stać na tym mrozie". Wydał na ciastka 540 dolarów. Człowiek o złotym sercu!

#6. 21-letni Rosjanin ruszył na pomoc psu

06

#7. "Powiedziałem mojej profesorce, że w tym semestrze musiałem zrezygnować ze stołówki, bo kiepsko u mnie z kasą. Zatrzymała mnie po zajęciach i prawie się rozpłakałem, kiedy wręczyła mi to":Wiem, jak to jest żyć z napiętym budżetem. Zdaję sobie sprawę, że to niewiele, ale przeznacz to proszę na jakiś posiłek.

#8. Mówili mu, że marnuje swój czasPrzyjąłem poród, dziewczynka ważyła 450 gramów. Mówiono mi, że jest za mała, że nie ma szans. Ciągle przestawała oddychać, więc przez dwie noce byłem przy niej i uciskałem jej klatkę piersiową przy każdym oddechu. Specjalista stwierdził, że marnuję swój czas.

Dziś dziewczynka ma 6 lat, właśnie po raz pierwszy zatańczyła w balecie.

#9. Super tata stworzył pikające pisanki, aby niewidome dzieci też mogły ich szukać#10. "Mój ojciec zginął podczas służby 10 miesięcy przed tym, jak ukończyłam studia, więc na zakończeniu roku swoją obecnością zaskoczyli mnie jego koledzy z posterunku"#11. "Paul otrzymał swoją nową nerkę dzięki Victorii"#12. "Jako pielęgniarka muszę przyznać, że ta technika jest nadal najskuteczniejsza"

12

#13. "Właśnie wylądowałem w Nowym Jorku. Ludzie naprzeciwko mnie się nie znali. Ona leciała samolotem po raz pierwszy i była przerażona. On trzymał ją za rękę i podtrzymywał na duchu. Po prostu ludzie będący ludźmi"#14. Dentysta z Teksasu naprawił za darmo złamanego zęba swojej pacjentki, która stała się ofiarą przemocy domowej#15. Mężczyzna biegnie na pomoc kierowcy, który doznał ataku serca

15

#16. EngelbertWłaściwie to poszedłem do schroniska po innego psa, ale okazało się, że już go ktoś adoptował. Postanowiłem więc przejść się po ośrodku i zobaczyłem Engelberta. W papierach miał chyba z 10 stron schorzeń. Ma uszkodzone tylne nogi. Dawny właściciel trzymał go na zewnątrz, więc kompletnie odmarzły mu uszy. Ma też zaledwie 3 zęby. Pomyślałem, że jeśli ja go nie wezmę, to nikt go nie weźmie.

#17. Mrugnięcie na dobranocKażdej nocy o 20:30 w Providence, w stanie Rhode Island, migają światła wieżowców, holowników [miasto leży nad zatoką - przyp. red.], hoteli i wozów policyjnych, aby życzyć dzieciom przebywającym w szpitalach dobrej nocy.

#18. Mąż uratował życie swojej żony przez oddanie nerki. Aby być gotowym na operację, musiał najpierw zmienić dietę i przez rok ćwiczyć, żeby obniżyć ciśnienie krwi#19. Pewien mężczyzna z Florydy, właściciel firmy czyszczącej, w wolnym czasie odświeża zapomniane nagrobki weteranów#20. Kiedy właściciel księgarni udał się do szpitala na operację, ośmiu ochotników pomogło przez ten czas prowadzić sklep. Wszyscy pochodzili z konkurencyjnych księgarni<<< W poprzednim odcinku: gdy urodziło im się dziecko z wadą słuchu, sąsiedzi stanęli na wysokości zadania

4

Oglądany: 64187x | Komentarzy: 38 | Okejek: 444 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

09.05

08.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało