Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Kompilacja genialnych pomysłów XI - Plecak, z którym czekanie np. na dworcu będzie płynąć szybciej

89 306  
450   80  
W dzisiejszym zestawie pomysłowych rzeczy m.in. kuchenny ogródek, wymarzony zestaw dla gracza oraz kieliszek dla trzech osób.

#1. Wyświetlacz bankomatu, którego nie da się podejrzeć stojąc z boku


#2. Kosz z celownikiem#3. Naścienne legowisko dla kota#4. Świecznik z miejscem na zapałki#5. Kuchenny ogródek na najpotrzebniejsze sadzonki#6. Pudełko na frytki z oddzielnym miejscem na ketchup#7. Wieszana kuchenka#8. Prosty sposób na to, aby już nigdy nie pomylić sznurków#9. Miętówki z kofeiną#10. Kreatywna reklama przypominająca o myciu zębów#11. Gaśnica w oceanarium#12. Pomysłowa lampka nocna#13. Wymarzony zestaw dla gracza#14. Ukryta wiadomośćKabuto chyli przed tobą czoła, szanowny eko-wojowniku! Tylko prawdziwy samuraj oddziela papier od plastiku, aby zrecyklingować oba.

#15. Wygodna szczotka do mycia sztućców#16. Zegar z Brucem Lee#17. Sauna z pięknym widokiem#18. Kieliszek dla trzech - pijąc z jednej strony, płyn nie wyleje się z pozostałych#19. Plecak, z którym czekanie np. na dworcu będzie płynąć szybciej#20. Taśma, dzięki której będziemy wiedzieli, czy ktoś otwierał przed nami pudło<<< W poprzednim odcinku: stół bilardowy na statku wycieczkowym

8

Oglądany: 89306x | Komentarzy: 80 | Okejek: 450 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

18.10

17.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało