Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Krwawa Gienia, która używała zabawek erotycznych, a żeby chronić swoją tożsamość potrafiła nawet zabić

44 621  
183   15  
Ten poważny starszy mężczyzna na zdjęciu, którego wszyscy znajomi, a także jego żony, znały pod nazwiskiem Harry Leo Crawford - w rzeczywistości jest kobietą, Eugenią Falleni, najstarszą z 22 dzieci rybaka włoskiego pochodzenia. Jako nastolatka Eugenia często zakładała męskie ciuchy, aby dostać pracę w cegielni lub stajni (nie zatrudniano tam dziewcząt). Następnie zaciągnęła się na statek rybacki...

Kliknij i zobacz więcej!
Babka Eugenii często nazwała ją "piccolina" (żeńska wersja włoskiego "chłopiec" - "chłopczyca"). W 1898 roku Eugenia została zgwałcona i zaszła w ciążę. Urodziła córkę, Józefinę, i pozostawiła ją pod opieką znajomej Włoszki. Później odwiedzała ją już w stroju mężczyzny, pod zmienionymi personaliami - jako Harry Crawford.
Harry Crawford wykonywał wiele męskich profesji. Pracował w pubach, hotelach, fabrykach, a nawet w zakładach przetwórstwa mięsa.

Kliknij i zobacz więcej!
Annie Birkett

19 lutego 1913 r. Harry Crawford ożenił się z Annie Birkett - wdową z 13-letnim synem. Do 1917 roku ich życie małżeńskie przebiegało dość spokojnie, a żona nie domyślała się, że jej mąż "nie całkiem jest mężczyzną".
W 1917 r. Annie zwierzyła się sąsiadce, że podejrzewa męża, iż urodził się jako kobieta. Harry zdecydowanie temu zaprzeczał. Annie zdecydowała się zakończyć małżeństwo, podczas gdy Crawford chciał kontynuować związek.

Kliknij i zobacz więcej!

1 października 1917 roku Harry zaprosił swoją żonę na piknik poza miastem, z którego już nie wróciła. Następnego dnia znaleziono ciało kobiece ze zwęgloną twarzą. Ponieważ jej tożsamość była nieznana, pochowana została jako "ciało nieznanej kobiety" na cmentarzu Rookwood.

Harry powiedział swemu pasierbowi i sąsiadom, że jego żona uciekła od niego z innym mężczyzną, a następnie przeprowadził się do Canterbury, gdzie 29 września 1919 r. wziął ślub z niejaką Elizabeth King Allison.

W połowie 1920 r. syn zaginionej Annie Birkett, John, zupełnie przypadkowo dowiedział się, że w tym samym czasie, kiedy zaginęła jego matka, w sąsiednim mieście zostały znalezione zwłoki niezidentyfikowanej kobiety. Zwrócił się do policji w Chatswood, prosząc o dostarczenie zdjęć ciała i rzeczy, które znaleziono przy zwłokach - w celu ich identyfikacji. Syn rozpoznał zwłoki oraz przedmioty należące do jego matki.

Kliknij i zobacz więcej!

5 lipca 1920 r. sprzątacz w hotelu Stanmore, Harry Leo Crawford, lat 45, został aresztowany pod zarzutem zamordowania swojej pierwszej żony, Annie Birkett. Jakież było zdziwienie policjantów, gdy aresztowany mężczyzna poprosił o umieszczenie go w celi kobiecej.
W rzeczach Harry'ego odkryto kilka egzemplarzy... dildo.
Jego druga żona, Elizabeth Allison, powiedziała na rozprawie: "Był idealnym mężem i byliśmy bardzo szczęśliwi! Fakt, że wykonywał obowiązki małżeńskie w bieliźnie lub szlafroku nie przeszkadzał mi - tłumaczył to swoim purytańskim wychowaniem".
Eugenia Falleni nie przyznała się do winy, jednak sąd skazał ją na karę śmierci, którą później zamieniono na dożywocie. 11 lat później, w 1931 roku, została zwolniona, "ponieważ skazana Eugenia Falleni ma prawie sześćdziesiąt lat i nie cieszy się dobrym zdrowiem".

Kliknij i zobacz więcej!

9 czerwca 1938 r. 63-letnia Eugenia Falleni, schodząc z chodnika w Sydney, została potrącona przez nieznany samochód. Dochodzenie zwieńczono wnioskiem, że była to "śmierć na skutek nieszczęśliwego wypadku".

Krążyły plotki, że kierowcą tego samochodu mógł być 38-letni John Birkett, syn zamordowanej Annie Birkett.

Oglądany: 44621x | Komentarzy: 15 | Okejek: 183 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

23.03

22.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało