Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Sprzedał odtwarzacz VHS na eBayu, a następnie otrzymał list od klienta

80 610  
542   31  
Aukcja, jakich wiele. Codziennie miliony osób coś sprzedają i inne miliony coś kupują. Jednak tym razem aukcja miała dość niecodzienny finał. Jaki? Przeczytaj!


10 lutego 2019

Ostatnio znalazłem wiele starych kaset VHS i bardzo chciałem je obejrzeć. Zdałem sobie sprawę z tego, że nie mam odtwarzacza. Założyłem więc konto na eBayu, gdzie ujrzałem Twoją ofertę.

Kupiłem odtwarzacz VHS, który doszedł do mnie po paru dniach. Sprzęt wygląda na nowy i nieużywany. Miałem pewne problemy z jego uruchomieniem, ale to była moja wina, a nie odtwarzacza. Mam 86 lat i być może nie do końca orientuję się w konfiguracji i podłączeniu sprzętu, ale w końcu wszystko skonfigurowałem poprawnie. Kiedy to się stało odkryłem, że VHS działa doskonale.

Bardzo dziękuję za opiekę, włożony trud i szybką pomoc w uruchomieniu sprzętu.

Oglądałem taśmy mojej odprawy emerytalnej sprzed 25 lat, których nigdy wcześniej nie widziałem. Mamusiu, jacy byliśmy młodzi. Następnie taśma z mojego ślubu z całą rodziną i przyjaciółmi, z których wielu już więcej nie ujrzę. Potem wyjazdy na narty, dorastające dzieci, podróże, a przede wszystkim dojrzewanie i dorastanie mojej rodziny. Każda kolejna taśma sprawiała więcej radości niż poprzednia. Wszystko dzięki odtwarzaczowi, który sprzedałeś. Pomyślałem, że docenisz, jak bardzo ktoś się cieszył z rzeczy, którą sprzedałeś.

Z wyrazami szacunku,
Podpis nieczytelny

Oglądany: 80610x | Komentarzy: 31 | Okejek: 542 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

22.03

21.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało