Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

"Raz w trakcie uprawiania seksu..." - czytelnicy podzielili się z nami najbardziej kuriozalnymi przypadkami

79 673  
225   36  
Pod poprzednimi odcinkami poprosiliśmy o historie łóżkowe - oto najlepsze, jakie nam przesłaliście. Zapraszamy!

#1. Mamusia

W trakcie uprawiania seksu weszła do pokoju jej matka. Nie przestaliśmy nawet na sekundę, chociaż stała w drzwiach z minutę.

#2. Hero of the day!

W trakcie uprawiania seksu powiedziałam facetowi: skończ zgrywać bohatera i kończ już, bo jestem zmęczona.

#3. Pokolorowana

W trakcie uprawiania seksu z moją dziewczyną zawsze proszę ją, by została w koszulce, bo nie mogę patrzeć na jej tatuaże (ma wytatuowanych wszystkich zmarłych członków rodziny).

#4. Ale jaja!

W trakcie uprawiania seksu ona była na górze, a ja chciałem klepnąć ją w tyłek. Strzeliłem się w jaja na tyle skutecznie, że to był koniec zabaw na najbliższe kilka dni.

#5. No to do roboty!

W trakcie uprawiania seksu puściłam chyba największego bączura w moim życiu. Chłopak klepnął tylko w mój tyłek i nie przerywając zabaw, zakrzyknął

#6. Niewygodnie pod kopułą

W trakcie uprawiania seksu moi współlokatorzy wydają tak dziwne, obleśne i przerażające stęki i jęki, że autentycznie boję się wtedy siedzieć w mieszkaniu.

#7. Fetyszystka?

W trakcie uprawiania seksu z moim chłopakiem odczuwam mniejszą przyjemność niż w trakcie czyszczenia sobie uszu. Uświadomiłam to sobie ostatnio w łazience.

#8. Niewdzięczni

W trakcie uprawiania seksu byliśmy tak głośno, że po wszystkim sąsiedzi stukali w rury od kaloryferów, żeby dać nam znać, że przesadziliśmy.

#9. Najważniejsze zrobione!

W trakcie uprawiania seksu raz zdarzyło mi się usnąć (partnerka była na górze) - moja luba chyba nawet nie zauważyła, bo zdążyła skończyć.

#10. Dzika fauna

W trakcie uprawiania seksu kopnąłem psa mojej dziewczyny, który wsadzał nosa, gdzie nie trzeba. Po chwili ten ugryzł mnie w jądro.

#11. To naprawdę przykre...

W trakcie uprawiania seksu jestem tak kiepski, że jeszcze nigdy żadnej kobiety nie doprowadziłem do orgazmu.

#12. Kurtyna!

Któregoś wieczoru z chłopakiem postanowiliśmy obejrzeć film. Gdy film był już wybrany naszła nas ochota. Odrzuciliśmy laptopa na bok i przeszliśmy do działania. Podczas gry wstępnej, gdy mój luby całował mnie tam na dole kichnął mi prosto w ... i przy okazji trącił nogą laptopa i przez przypadek odpalił się film i usłyszeliśmy melodie rozpoczynającą

#13. Dziwne preferencje

W trakcie uprawiania urozmaiconego i bogatego pozamałżeńskiego seksu na dworze rozpętała się potworna burza i maleńkie dziecko mojej partnerki zaczęło płakać. Nagle spod łóżka wyszedł maż by je uspokoić .... Chyba go podniecało to, że ktoś ma ochotę na jego żonę ....Ja szybko wyszedłem.

Dzięki za nadesłane historie!

Masz swoją historię? Pisz śmiało!
Możesz wysłać je do nas w wiadomości prywatnej,
na anonimowe.opowiesci@gmail.com
albo na Facebooka MŻJDD


Oglądany: 79673x | Komentarzy: 36 | Okejek: 225 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało