Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Zarabia prawie 200 tysięcy złotych rocznie... Przytulając obcych ludzi!

43 630  
79   28  
24-letnia Cecelia Baez sprawiła, że miliony osób z całego świata zaczęły kwestionować swój wybór w kwestii wykonywanego zawodu. Młoda kobieta jest profesjonalną przytulaczką, a godzinna usługa przytulania kosztuje 80 dolarów...

0
Zapewne od razu na myśl przychodzą wam wszyscy zboczeńcy tego świata czyhający za każdym rogiem. Cecelia twierdzi, że wszystko co robi z klientami ogranicza się do tulenia, wysłuchiwania i rozmawiania o ich problemach.

#1.

1

Poza profesjonalnym przytulaniem daje też życiowe porady w różnych kwestiach - od wskazówek dotyczących randkowania, aż po sugerowanie wyboru hobby. Jako swego rodzaju coach, stara się pomóc ludziom w zostaniu lepszą wersją siebie.

#2.

2

Dziewczyna początkowo czuła się nieswojo, rozpoczynając swoją nietypową działalność. Odkąd jednak została profesjonalną przytulaczką, sama też na tym skorzystała.

Kiedy tylko zaczęłam przytulać, nigdy nie oglądałam się za siebie i już wiedziałam, że to dla mnie idealna praca.

#3.

3

Rodzina i znajomi nie mają nic przeciwko.

Moja rodzina bardzo mnie wspiera - zawsze byłam osobą, która myśli nieszablonowo w kwestii tego, co uważa się za "normalne". Są też otwarci w kwestii tego, jak kształtuje się współczesne społeczeństwo.

#4.

4

Cecelia nie obawia się, że po którymś ze spotkań obudzi się w wannie pełnej lodu i świeżo zaszytą raną w miejscu, w którym jeszcze poprzedniego dnia pracowała nerka.

Czuję się dobrze z tym co robię i zawsze upewniam się, że nie znajdę się w sytuacji, w której będę czuła się niekomfortowo.


#5.

5

W ciągu tygodnia przytula przez maksymalnie 15 godzin, poza tym pracuje jako barmanka. W czasie wolnym zwyczajnie lubi korzystać z życia.

#6.

6

#7.

7

#8.

8

#9.

9

#10.

10

Źródła: 1, 2

Oglądany: 43630x | Komentarzy: 28 | Okejek: 79 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

23.02

22.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało