Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Tylko rodzeństwo potrafi być tak wredne i kochane jednocześnie

42 595  
256   11  
Rodzeństwo potrafi czasem wkurzyć, ale jak zobaczycie na poniższych przykładach, da się z nim żyć. Trzeba tylko wyrobić sobie grubą skórę.

#1. "Oto w jaki sposób siostra (jest grafikiem) wysyła mi prezenty na święta"Dla ludzi, którzy lubią urozmaicać seks dziwnymi, ohydnymi rzeczami.

#2. "Amputowali mi nogę i mój brat odwiedził mnie w szpitalu w stroju pirata"#3. "Zawsze z siostrą robimy sobie prześmiewcze prezenty. Tym razem przeszła samą siebie"Prezentu nie załączono.

#4. "5 lat temu przykleiłem na zdjęciu z dzieciństwa mojego brata te oczka. Do dziś się nie zorientował"#5. "Musiałem się nieźle tłumaczyć, kiedy rodzice znaleźli to zdjęcie... Na swoje usprawiedliwienie mam tylko jedno: zasłużył sobie"#6. "Mój brat potrzebował noclegu na jeden dzień, więc przygotowałem mu domek"#7. "Moja 2,5-letnia siostrzenica uparła się, że właśnie w taki sposób będzie trzymać na rękach swego nowo narodzonego braciszka"#8. "Reakcja rodziców na moją przemowę podczas ślubu mojego brata, na którym byłem jego świadkiem"#9. "Siostra sprzeczała się ze mną, że myjka ciśnieniowa nic nie daje. Musiałem ją wyprowadzić z błędu w jedyny sensowny sposób"Erin się myliła.

#10. "Dwójka moich starszych dzieci próbowała rozłożyć na podłodze karty z Pokemonami, ale najmłodszy ciągle im przeszkadzał, więc przykleili go taśmą do krzesła. Przysięgam, że nie miałam z tym nic wspólnego, byłam w łazience"#11. "Mój brat nigdy nie zawodzi w dawaniu nam spersonalizowanych prezentów świątecznych. W tym roku dostałem kalendarz"#12. "Za dzieciaka lubiłem urywać głowy lalkom mojej siostry i malować oczy na ich szyjach"#13. "Siostra i jej narzeczony wypożyczyli mi mieszkanie na weekend. Zrobiłem im w korytarzu ołtarzyk na cześć Terry'ego Crewsa"#14. "Rozłożyło mnie zapalenie wyrostka... a moi bracia są dupkami"#15. "Mój bratanek czeka, aż jego brat wyjdzie z łazienki"#16. "Parę dni temu zamieniłem zdjęcie mojej siostry na zdjęcie wielkiego wodza. Ojciec nadal nie zauważył"#17. "Skończyłam właśnie 30 lat i mam mieszane uczucia na ten temat. Mój młodszy brat wysłał mi paczkę prezentów na pocieszenie"#18. Witamy w rodzinie#19. "Mama chciała zrobić sobie selfika z synami na weselu naszej siostry"#20. "Na wieczór panieński mojej siostry przygotowałyśmy maski jej narzeczonego. Taki widok na nią czekał"Zobacz też: 15 powodów, dla których dorastanie z rodzeństwem wcale nie było sielanką


Oglądany: 42595x | Komentarzy: 11 | Okejek: 256 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało