Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - 24-letnia YouTuberka bierze ślub. Nie zgadniecie z kim

153 606  
276   307  
W dzisiejszym odcinku o 50-latku, który tłumaczy, dlaczego kobiety w jego wieku są nieapetyczne i woli się spotykać z młodymi siksami.

#1. Niedoszła prezydent Polski filozofuje na temat dzików, a przy okazji wplątuje w to kwestię aborcji

Magdalena Ogórek opublikowała na Twitterze zastanawiający wpis, w którym ironizuje na temat różnicy między płodem dzika a człowieka:

33mwf2r.png

Komentarz kandydatki na prezydenta w ostatnich wyborach wyjątkowo nie spodobał się internautom. Dominowały negatywne wypowiedzi. Publikujemy wybrane:
Nikt nie strzela do kobiet w ciąży. Rozumie to Pani, bo prościej chyba nie da się tego wytłumaczyć...
No widać, że nie ogarniasz...
Blondynka chciała być "pro-life", a wyszła na "pro-idiot".

Magdalena Ogórek na co dzień prowadzi program publicystyczny w TVP.

#2. Najbogatszy człowiek świata bierze rozwód! Co ma do powiedzenia na temat jeszcze-żony?

MacKenzie Bezos, żona założyciela Amazona, już wkrótce może stać się najbogatszą kobietą świata i jednym z najbogatszych ludzi w ogóle. Po 25 latach małżeństwa para ogłosiła bowiem rozwód. Jeff Bezos, który ma na koncie blisko 140 mld dolarów, opublikował oświadczenie, w którym podaje powód rozstania z partnerką:
Czujemy, że mieliśmy niesamowite szczęście, że zdołaliśmy znaleźć siebie i jesteśmy głęboko wdzięczni za każdy rok małżeństwa. Gdybyśmy wiedzieli, że rozstaniemy się po 25 latach, zrobiliśmy wszystko tak samo. Mieliśmy wspaniałe życie jako małżeństwo i widzimy przed sobą również wspaniałą przyszłość jako rodzice, przyjaciele, partnerzy w biznesie oraz jako indywidualne jednostki podążające za przygodami. Chociaż etykieta może być inna, to pozostajemy rodziną i serdecznymi przyjaciółmi.

MacKenzie Bezos z zawodu jest pisarką. Założyła też organizacją wspierającą ofiary przemocy i nękania.

maxresdefault.jpg

#3. Francuski pisarz tłumaczy, dlaczego nie umiałby pokochać kobiety po pięćdziesiątce

Yann Moix, który sam ma pięć dekad na karku, przekonuje, że kobiety w jego wieku są dla niego "niewidzialne":
Nie umiałbym pokochać kobiety po pięćdziesiątce. To niemożliwe... są za stare. Wolę młode ciała, to wszystko. Ciało 25-latki jest wyjątkowe. Ciało 50-latki ani trochę.

Pisarz dodał też, jakiej narodowości kobiety podobają mu się najbardziej:
Najchętniej chodzę na randki z Azjatkami, zwłaszcza Chinkami, Koreankami i Japonkami.

Wypowiedź Moixa wywołała oburzenie francuskich feministek, które nazywają mężczyznę "seksistą".

3218.jpg?width=620&quality=85&auto=format&fit=max&s=86088bc2505a8a177963faa1569d90e1

#4. Internauta oburzony planem lekcji dla uczniów technikum. 180 godzin religii przez 4 lata

Użytkownik Twittera Józef Moneta pobrał z internetu losowo plan zajęć dla technikum. Mężczyzna był zaskoczony liczbą lekcji z religii, zwłaszcza gdy porówna się ją z innymi przedmiotami:


Wpis internauty dał początek dyskusji, w której czytelnicy zwracali uwagę na fakt, iż "tak było od zawsze", a liczba zajęć z religii była tak duża, że nawet ateiści pamiętają słowa modlitwy, a nie pamiętają budowy komórki w ciele.

#5. Publicysta Frondy oburzony "zanikiem empatii" osób, które chodzą do escape roomów

Jerzy Bukowski uważa, że w związku z tragedią w Koszalinie ludzie powinni całkowicie zrezygnować z tej formy zabawy:
Wiem, że każdy człowiek ma inną wrażliwość, ale przeraża mnie, że tuż po tak strasznej tragedii niektórzy ludzie koniecznie chcą odwiedzać escape roomy i w ogóle nie widzą w tym nic niestosownego.

Zdumiewa mnie również postawa ich właścicieli: zamiast zamknąć lokale tego typu na kilka dni, aby okazać solidarności z ofiarami, myślą wyłącznie o zysku.

Czytając zapis tego wywiadu pytałem sam siebie, gdzie podziała się elementarna empatia. Na wszelki wypadek przypomnę, że to greckie pojęcie oznacza zdolność odczuwania stanów psychicznych innych osób i odróżnia ludzi od zwierząt, chociaż pewne ich gatunki wydają się być bardziej wrażliwe emocjonalnie niż sporo zwyrodniałych przedstawicieli
homo sapiens.

Czyżby społeczna znieczulica stała się już powszechną i nieuleczalną chorobą, która nikogo nie dziwi?


Do tragedii w Koszalinie doszło z winy człowieka i niezachowania należytych środków bezpieczeństwa.


#6. Niedoszły prowadzący Oscarów przeprasza gejów za homofobiczne żarty sprzed lat

Kevin Hart miał w tym roku poprowadzić rozdanie prestiżowych nagród filmowych, jednak zrezygnował po tym, jak upubliczniono jego homofobiczne tweety sprzed lat. Akademia Filmowa postawiła czarnoskóremu gwiazdorowi warunek - albo przeprosi za wpisy, albo zostanie odsunięty od prowadzenia gali. Hart długo nie chciał przeprosić. Ostatecznie jednak nie wytrzymał presji i ustosunkował się do swoich wypowiedzi na temat "p**ałów" i AIDS:
Powiem to bardzo wyraźnie, żebyście nie mogli tego przerobić na wszystkie możliwe sposoby. Kevin Hart przeprasza za wypowiedzi, które zaszkodziły członkom społeczności LGBTQ. Przepraszam (...). To co mówiłem, jest złe. Jestem z wami.

Aktor subtelnie wytknął jednak środowisku gejowskiemu hipokryzję i wypominanie mu słów, które wypowiedział wiele lat temu:
Jest też druga strona medalu. Społeczność LGBTQ walczy o równość, a żeby zapanowała równość, musi być akceptacja zmiany. Tymczasem wy nie potraficie zaakceptować mnie za to, że się zmieniłem. Jaki jest zatem sens walki o równe prawa?

Kevin Hart wycofał się z prowadzenia Oscarów.


#7. Dramatyczny apel myśliwego w związku z postanowieniem o wymordowaniu ponad 200 tys. dzików na terenie Polski

Marek Porczak z Koła Łowieckiego Ostoja w Jarosławiu opublikował wpis, który rozprzestrzenia się po internecie. Myśliwy przekonuje, że decyzja rządzących o redukcji populacji dzików nie jest zwykłym odstrzałem, a "masakrą". Publikujemy apel:
Szanowni Koledzy Myśliwi

Zwracam się do Was w chwili wyjątkowej, kiedy to obecna władza postanowiła, że w Polsce mają być wytępione całkowicie dziki.
Nasza długoletnia praca hodowlana, która przyniosła efekty w odbudowie pogłowia zwierzyny czarnej, ma być zaprzepaszczona.
To nie ma być odstrzał, to nie ma być pozyskanie, to nie ma być redukcja populacji, to ma być masakra. Ktoś z chorą głową postanowił, że mają być wystrzelane wszystkie dziki, łącznie z prośnymi lochami jak również takie, które już prowadzą młode. Co gorsze, kusi się nas pieniędzmi za tego typu odstrzały.

Drodzy Koledzy Myśliwi, w tej jakże przykrej dla nas chwili przypominam wszystkim o złożonym ślubowaniu myśliwskim, o tym, że przyrzekaliśmy wykonywać polowania zgodnie z zasadami etyki łowieckiej, jak również dbać o dobro przyrody ojczystej. To nie były słowa rzucone na wiatr, to są słowa, które powinny towarzyszyć nam w całej naszej łowieckiej działalności. Zwracam się zatem do Was, abyście odmówili wzięcia udziału w tych nieprzemyślanych, nieskutecznych i nikomu niepotrzebnych rzeziach, które w ogóle nie mają żadnego wpływu na rozwój choroby ASF. Dzik, ten przesympatyczny zwierzak, po prostu stał się celem nagonki obecnej władzy ze względu na to, że nie ma głosu. Bo przecież władza nie powie, że winą za rozprzestrzenianie ASF obarczyć trzeba hodowców, bo hodowcy to wyborcy, to elektorat, to suweren, ich trzeba hołubić, a żeby nie mówili, że nic się nie dzieje w walce z ASF, to wymyślono w chorych umysłach, że trzeba wytępić dziki i w ten sposób rozwiąże się sprawę. Koledzy, przyjrzyjcie się twarzy człowieka, który koordynuje ten cały poroniony pomysł. Jak w lustrze widać, że chłop żywemu nie przepuści. Osobiście, jeżeli ktoś mówi, że trzeba strzelać do ciężarnej lochy, to ja się takiego człowieka, o ile można go nazwać jeszcze człowiekiem, boję.

Koledzy Myśliwi, przyszedł dla nas czas próby, teraz już wiemy dlaczego tak bardzo chciano podporządkować nasz związek ministerstwu. Mam jednak nadzieję, że w naszych szeregach panuje zasada, że polski myśliwy to przyjaciel przyrody i środowiska naturalnego, a nie bandyta. Apeluję zatem to wszystkich kolegów, abyśmy nie brali udziału w tej niehumanitarnej rzezi, abyśmy przekonali naszych wszystkich kolegów do tego, że udział w takich masakrach jest niegodny nie tylko myśliwego, ale także człowieka.

Wierzę, że polscy myśliwi, którzy od dziesiątek lat budowali pogłowie zwierzyny łownej, nie staną po stronie barbarzyńców, którzy tę wieloletnią pracę w imię tylko celów politycznych, chcą zniszczyć.

Przygotujmy się również do tego, że gdyby obecnym rządzącym przyszło do głowy, aby to kto inny, a nie myśliwi dokonał tej nieludzkiej rzezi, staniemy jak jeden mąż w obronie naszych braci mniejszych.

Z myśliwskim pozdrowieniem
Darz Bór

prof-elzanowski-haniebna-masakra-dzikow-bedzie-nieskuteczna-640x400.jpg

#8. Kobieta tłumaczy, dlaczego mężczyźni w dzisiejszych czasach nie chcą się żenić

Kontrowersyjna amerykańska blogerka przekonuje, że współczesne kobiety nie są "cnotliwe" i zrażają do siebie mężczyzn, którzy w konsekwencji wybierają życie kawalerów:
Wielu mężczyzn nie chce brać ślubu. Niewiele jest kobiet, które chcą pomagać swoim mężom, mieć dzieci i być tymi, które je wychowują. Niewiele jest też kobiet, które potrafią dotrzymać umowy i rozumieją, że miłość i małżeństwo są zobowiązaniami i nie mają nic wspólnego z emocjami i uczuciami.

Lori Alexander, matka czwórki dzieci, krytykuje kobiety za to, że za bardzo skupiają się na karierze i pieniądzach, zamiast dążyć do tego, co jest im przeznaczone:
W dzisiejszych czasach mężczyźni boją się kobiet. Kobieta może wyjść za mąż, a potem odmówić mężczyźnie seksu i użyć go jako narzędzia do manipulacji, aby dostać to, czego chce. Później takie pary rozwodzą się, a kobieta zabiera mężczyźnie dzieci i połowę majątku. Panowie nie chcą iść na taki układ.

Lori kończy swoje wywody na apelu do kościoła. Kobieta uważa bowiem, że jeśli duchowni nie otworzą oczu, może być już za późno i instytucja małżeństwa całkowicie zaniknie.


#9. Weganka zmusiła swojego psa do przejścia na dietę roślinną i nie widzi w tym żadnego problemu

Tanith Carey w felietonie dla Daily Mail tłumaczy, dlaczego jej suczka Honey od pół roku nie je mięsa, i dlaczego uważa, że jest to dobre zarówno dla niej, jak i dla całej planety:
Zanim zaczniecie krzyczeć, że znęcam się nad zwierzętami, wyobraźcie sobie, że Honey zawsze energicznie pożera wszystko, co jej dajemy. Jest zdrowa i szczęśliwa, ma lśniące futerko, szczupłą sylwetkę i mnóstwo energii (...). Ludzie oskarżają mnie, że narzucam swoje przekonania zwierzęciu, które z natury jest mięsożercą. Twierdzą, że zabijam Honey. Z całego serca się z tym nie zgadzam. Przeszłam na weganizm, ponieważ kocham wszystkie zwierzęta. Jak mogłabym nakarmić Honey zdechłą świnią, kurczakiem lub krową? Ich życia są równie ważne.

Tanith przekonuje, że dieta wegańska nie szkodzi jej psu:
Psy są wszystkożerne i mogą jeść różnorodne rodzaje żywności, dzięki czemu mogą przetrwać na diecie wegańskiej, o ile dieta ta jest dobrze zrównoważona.

W samej Wielkiej Brytanii żyje ponad 3,5 miliona wegan. Coraz większa część tej grupy zmusza swoje zwierzęta do prowadzenia takiej samej diety.


#10. Blogerka weźmie ślub ze starszą o 37 lat kochanką. Twierdzi, że różnica wieku nie ma dla niej znaczenia

Julia Zelg ma 24 lata i 160 tys. obserwatorów na YouTube. Dziewczyna właśnie oznajmiła, że niebawem weźmie ślub ze swoją partnerką, Eileen de Freest. Internauci byli zdumieni, gdyż pracownica BBC Radio ma 61 lat.


Wybuchła dyskusja, czy osoba po dwudziestce powinna brać ślub z kimś o wiele starszym. Julia przekonuje jednak, że 37 lat różnicy nie robi na niej wrażenia. Martwi ją jednak co innego:
Główna różnica między nami a innymi parami jest taka, że musimy z Eileen zaakceptować fakt, iż z dużą dozą prawdopodobieństwa ją przeżyję. Przygotowujemy się na wypadek takiego a nie innego końca naszego związku, który niekoniecznie musi wystąpić w przypadku par o zbliżonym wieku. Jesteśmy tego świadome i akceptujemy rzeczywistość. Połączyła nas miłość, a nie fetyszyzacja wieku. Różnica 37 lat nie wpływa w żadnym stopniu na naszą relację.

Panie niedawno zamieszkały ze sobą i przygarnęły kota, którego nazwały Brittney. Pozostaje życzyć szczęścia.

>>> Tydzień temu pisaliśmy o przedszkolance, która żali się, że kasjerki zarabiają więcej od niej

Źródła: 1, 2, 3, 4, 5
105

Oglądany: 153606x | Komentarzy: 307 | Okejek: 276 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

19.01

18.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało