Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Spotkała się z nim na jednej randce. Zawładnęła nią obsesja na jego punkcie - wysłała mu 159 000 SMS-ów

115 564  
288   69  
31-letnia mieszkanka Arizony, Jacqueline Ades, jest oskarżona o nękanie mężczyzny, którego poznała na stronie randkowej i z którym była tylko na jednej randce. Po aresztowaniu Jacqueline w maju 2018 r. prasa podawała, że przez 10 miesięcy wysłała 65 000 wiadomości tekstowych swojej ofierze. Teraz okazuje się, że w rzeczywistości było ich znacznie więcej - 159 000. Wiele z wiadomości zawierało groźby.

Kliknij i zobacz więcej!
Historia zaczęła się całkiem zwyczajnie: spotkanie na stronie randkowej, jedna randka - i na tym wszystko powinno się skończyć. Mężczyzna wyjaśnił, że nie jest zainteresowany kontynuowaniem randek, ale było już za późno... Jacqueline wysyłała mu do 500 wiadomości dziennie. Początkowo był to strumień wanilii, ale potem wśród miłosnych wiadomości zaczęły pojawiać się takie perełki, jak na przykład: "Chciałabym założyć na siebie skórę z twojej twarzy, rąk i stóp", "Co zrobiłabym z twoją krwią? Wykąpałabym się w niej", "Zrobię sushi z twoich nerek i pałeczki z twoich kości".
Groziła, że zabije swojego ukochanego, jeśli ten ją rzuci.

Kliknij i zobacz więcej!

W ciągu dziesięciu miesięcy oszalała z miłości kobieta zdołała wysłać 159 000 wiadomości tekstowych do obiektu swych westchnień. Parkowała przed jego domem i siedziała tam godzinami, pisząc mu SMS-y. Przychodziła do niego do pracy.

Kliknij i zobacz więcej!

W kwietniu 2018 r włamała się do domu ofiary, by wziąć kąpiel. Mężczyzna w tym momencie był w delegacji i dowiedział się o tym, co się dzieje, za pomocą odpowiednio skonfigurowanego zdalnego systemu nadzoru. Policja zatrzymała kobietę i znalazła w jej samochodzie nóż do mięsa. Kiedy została poproszona o wyjaśnienie swej obecności w cudzym domu, Ades odpowiedziała: "Chyba wymyśliłam sobie cały scenariusz, że mieszkam w tym domu, więc przyszłam tutaj i udawałam, że tak jest naprawdę". Według ofiary, po tym incydencie Ades na dobre już zaczęła wysyłać mu teksty grożące śmiercią: "Rób sobie, co chcesz, ale nawet nie próbuj mnie opuścić... Zabiję cię... Nie chcę być mordercą".

Kliknij i zobacz więcej!

W końcu Jacqueline została aresztowana, gdy na początku maja po raz kolejny przyszła do firmy, w której pracował prześladowany mężczyzna, i udawała, że jest jego żoną.

Od tego czasu prowadzono śledztwo, a niedawno Ades zostały postawione zarzuty nękania, grożenia śmiercią, a także nielegalnego wkroczenia na teren prywatny.

Kliknij i zobacz więcej!

Ades w wywiadach wypowiada się, że nigdy nie miała zamiaru zranić mężczyzny i uważa go za "bratnią duszę".
"Ja po prostu tak bardzo chcę go kochać. To wszystko" - powiedziała.

Tak że ten... uważajcie na te portale randkowe. Życie jest jak pudełko czekoladek...

7

Oglądany: 115564x | Komentarzy: 69 | Okejek: 288 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

14.10

13.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało