Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Nigdy nie jest za późno. Po ośmiu latach wystąpiła z zakonu po to, by...

129 977  
312   54  
Yudi Pineda, pobożna młoda dama urodzona w Kolumbii, przez niemal dekadę uczyła się w zakonie wszystkiego, co zakonnica wiedzieć winna o swojej posłudze. W pewnym momencie postanowiła jednak zmienić swoje życie i pretendować do zdobycia nagrody "Zwrotu akcji roku 2018".

0
Chcąc zrobić milowy krok w dywersyfikacji doświadczenia zawodowego, siostra Yudi postanowiła zboczyć ze ścieżki Pana i zostać aktorką w filmach dla dorosłych. Cóż, pewnie taki był boski plan...

#1.

1

Jej przygoda z zakonem zaczęła się dość niewinnie. "Byłam w szkole, gdy odwiedziły nas siostry. Wtedy uznałam, że właśnie to chcę w życiu robić". Wstąpiła więc do zakonu, gdzie studiowała święte pisma, a pod osłoną nocy coraz częściej zastanawiała się nad tym, co przez resztę życia skrywać miał habit.

#2.

2

W pewnym momencie kobieta zdała sobie sprawę z pewnego faktu: jest gorącą laską, być może gorętszą nawet od samych ogni piekielnych, a na dodatek zaczęła żywić uczucia do pewnego księdza. Wtedy uznała, że czas opuścić klasztorne mury.

Szybko znalazła robotę w firmie Nestle w Medellin, gdzie spotkała Juana Bustosa. Facet rekrutował modelki do swojego portalu z seks-kamerkami. Wzięła udział w castingu i od czasu do czasu dostawała angaż w różnych produkcjach...

Reszta jest już - dość grzeszną - historią.

#3.

4

Jak zdradziła sama bohaterka naszej opowieści, ksiądz, o którym wspominaliśmy nieco wcześniej, próbował swoich sił, by przekonać ją do porzucenia tego typu kariery, ale Yudi już wiedziała, czego chce od życia. Swoją nową pracę określa mianem "artystycznej i przyzwoitej", dodając, że "nie ma w niej nic złego".

#4.

5
Na początku źle się z tym czułam, ale teraz jest w porządku. Dobrze się czuję chodząc do Kościoła. Nigdy nie przegapiam piątkowych modlitw, sobotnich spotkań czy niedzielnych mszy.

#5.

6

Ta wspaniała historia o spełnionych marzeniach jest świetnym dowodem na to, że nigdy nie jest za późno na zmianę ścieżki kariery.

Oglądany: 129977x | Komentarzy: 54 | Okejek: 312 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

23.01

22.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało