Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Ludzie, którzy mieli bardzo zły dzień XXVI - wąż go nie zabił, ale dług już może...

55 534  
325   31  
W tym odcinku m.in. podglądanie sąsiada, opóźniona przesyłka, niebezpieczeństwa czyhające na golfistów oraz najbardziej dumny kierowca świata... tak jakby.

#1. "Obudziło mnie dziś 6 policjantów, wóz strażacki i karetka, bo jakiś zatroskany obywatel zgłosił moją halloweenową ozdobę, której nie uprzątnąłem na czas"


#2. Oby znalazł lepsze miejsce#3. "Przypadkiem wysypałam kawę na podłogę... i moje dziecko"#4. Kiedy każdego dnia możesz podziwiać, jak sąsiad stawia klocka#5. "Kolega dostał powiadomienie, że jego przesyłka będzie opóźniona"#6. Jak zniszczyć samochód jednym palcem... naciskając przycisk#7. "Zerwałem z dziewczyną w restauracji. Zaczęła płakać. Wszyscy wokół myśleli, że się oświadczyłem i zaczęli bić brawo"#8. Przypadek? Nie sądzę...#9. "Kot ugryzł właśnie mojego MacBooka Pro"#10. Czasami chwytamy nie za to, co trzeba#11. Indyk: 1. Okno: 0#12. Plażowy łotr#13. Kiedy wyjmiesz tackę na lód z lodówki z automatem do lodu#14. Golf bywa naprawdę niebezpieczny#15. Idealna miejscówka do robienia selfie#16. "Prawdopodobnie najbardziej dumny kierowca na świecie"#17. Przynajmniej nie porysowała sobie koszulki#18. Wąż go nie zabił, ale dług już może...#19. "Mieliśmy za dużo rzeczy na półkach, ale mogło być gorzej, gdyby nie PAM"#20. Prawo jazdy i dowód rejestracyjny proszę...<<< W poprzednim odcinku


Oglądany: 55534x | Komentarzy: 31 | Okejek: 325 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

19.03

18.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało