Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

10 genialnych i prostych rozwiązań, które ułatwią ci życie

178 067  
630   74  
Czasem potrzebny jest ten jeden, prosty, często wyglądający na głupi - pomysł. Dzięki tej dziesiątce świat stałby się lepszym miejscem!

#1. Instrukcja wiązania krawatu na lustrze w męskiej toalecie


Ten niezwykle sprytny pomysł zrealizowano na jednym z lotnisk w Estonii. Dzięki temu możemy przygotować się na spotkanie biznesowe, czy po prostu poćwiczyć wiązanie zwisu w trakcie długiego oczekiwania na lot. W końcu zawsze każą nam być na lotnisku o wiele wcześniej, niż potrzeba.

#2. Mydło w tabletkach


To jest dokładnie to na co wygląda. Nie trzeba więcej wyjaśniać, pomysł jest po prostu genialny i niezwykle praktyczny. W dodatku ma wiele zalet, które stawiają go ponad innymi rozwiązaniami podróżnej higieny. Proste w transporcie, nie wyleje się, nie pobrudzi bagaży, a w dodatku jest gotowe do użycia w każdej chwili i nie zostawia po sobie niepotrzebnych śmieci, z którymi nie zawsze jest co zrobić. Przyszłość!

#3. Uniwersalne nogi do stołu


Masz kawałek deski? Świetnie! Zrób sobie z niej stół. Wystarczą cztery nogi, które można z powodzeniem zastąpić po prostu ściskami do drewna. A jeśli nie chcesz, żeby stół się bujał, to załóż trzy.

#4. Rożki do lodów, dzięki którym nie ubrudzisz rąk


Lody, wakacje, słońce i plaża, oraz brudne i klejące ręce po chwili przyjemności. Dzięki temu wynalazkowi nasze ręce mogą być zawsze czyste, a w dodatku jesteśmy w stanie całe to zwycięstwo technologii nad odwiecznymi problemami po prostu zjeść i oblizać tylko usta, a nie dłonie aż po łokcie. Lato! Nadciągaj!

#5. Świeczka z wycięciem na zapałki


Gdyby dziewczynka z zapałkami wpadła na ten pomysł to wszytko skończyłoby się jak historia z Rockefellerem, a nie tak, jak się to skończyło. Pomysł jest świetny szczególnie dla tych, którzy nie palą i nie noszą przy sobie zapalniczki. Aż dziwne, że jeszcze nikt nie wpadł na ten sam patent przy produkcji zniczy - to uratowałoby wiele sytuacji 1 listopada, kiedy to w trakcie nerwowego poszukiwania ognia głupio się przyznać przed babcią, że ma się zapalniczkę w spodniach, bo przecież nie miało się tyle odwagi, żeby powiedzieć babci, że się pali.

#6. Bluza z wbudowanymi słuchawkami


Kapitalny pomysł, tym bardziej, że słuchawki w sznurkach są wodoodporne i pranioodporne. Wystarczy pamiętać, żeby nie prać ich z chusteczkami higienicznymi - to zaoszczędzi długiego wydłubywania ich resztek ze środka.

#7. Stojak na laptopa


Producenci prześcigają się z różnymi rozwiązaniami, żebyśmy mogli jeszcze bardziej się odprężyć podczas korzystania z laptopa. Tutaj widzimy kolejny niezwykle praktyczny patent. Może zajmuje trochę miejsca obok kanapy, ale jest to na pewno mniej miejsca, niż zajmuje biurko. Jak na to spojrzeć, to rzeczywiście wygląda to nieporęcznie, ale jak lepiej pomyśleć, to uratowałoby wiele sytuacji, szczególnie w sezonie grypowym.

#8. Zszywki, które dają ci znać, że się kończą


Dlaczego jeszcze takich nie mamy? Jak powiedziałby to Kickster Motoznafca - "nie wiem".

#9. Krzesełko dla dzieci obok przewijaka


Bo niektórzy są tak szaleni, że mają więcej niż jedno dziecko i wtedy, poza oczywistymi socjalnymi profitami, zaczynają się schody.

#10. Automat z pizzą


W każdym mieście jest takie miejsce, w którym cała masa ludzi po prostu marzyłaby o tym, żeby w nocy z piątku na sobotę wyszedł im naprzeciw taki automat. Gdzieś za rogiem, na chodniczku, pod daszkiem, przed zamkniętym spożywczakiem, obok zamkniętej o tej godzinie knajpy. W niektórych polskich miastach pojawiły się już takie z kebabem, ale pizza... pizza, to byłoby coś!
42

Oglądany: 178067x | Komentarzy: 74 | Okejek: 630 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.05

19.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało