Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Piękna Marisa Papen aresztowana po raz kolejny. Tym razem rozebrała się w Watykanie

120 822  
286   138  
26-letnia belgijska modelka słynie z tego, że uwielbia szokować, i to na skalę światową. Tym razem piękna Marisa przemierzała uliczki Watykanu w stroju Ewy, co nie spodobało się policji ze Stolicy Apostolskiej. Po raz kolejny, wraz ze swoim przyjacielem fotografem Jesse Walkerem, trafiła za kraty.

#1.

Na jednym ze zdjęć wykonanych podczas mocno kontrowersyjnej fotosesji modelka ciągnie po asfalcie wielki, drewniany krzyż. W tle widać Bazylikę Świętego Piotra.
Na innym zdjęciu 26-letnia modelka leży przywiązana do drewnianego krzyża, a mężczyzna przebrany za mnicha rysuje znak krzyża krwią na jej czole.
Na trzecim zdjęciu Marisa siedzi nago na kilku egzemplarzach Biblii, które leżą na mokrym chodniku na Placu Świętego Piotra.
Zdjęcia zrobił australijski fotograf Jesse Walker, z którym Papen w przeszłości zrealizowała już kilka rozebranych sesji zdjęciowych.

#2. Marisa przywiązywana do krzyża.

Kliknij i zobacz więcej!

Ze względu na treść, ten artykuł jest dostępny tylko dla osób pełnoletnich.

Żeby przeczytać go w całości zaloguj się, a jeśli masz 18 lat i nie masz jeszcze konta na JM załóż sobie konto bojownika. Wymagane jest konto aktywne.
116

Oglądany: 120822x | Komentarzy: 138 | Okejek: 286 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

05.06

04.06

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało