Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

5 powodów dla których warto mieć kalendarz na ścianę!

5 959  
3   1  
Skoro Nowy Rok = Nowi My to może zdecydujecie się też na… nowy kalendarz ścienny od Decor Mint? Zanim w Waszych głowach zakiełkuje myśl: „o nie, kolejny sponsorowany artykuł” i będziecie chcieli szybko skierować kursor na krzyżyk, to dajcie nam chwilę, by przekonać Was, że naprawdę warto. Bo mamy fajne rzeczy! :)

Przede wszystkim – sprawa numer jeden. W kalendarzu są DATY. Ha, że niby oczywistość? No jasne... Tylko do momentu, gdy 16 maja Wasza druga połówka będzie siedzieć z podwiniętymi nogami na kanapie i ze złością przerzucać kanały w TV. Szybka analiza: co jest nie tak? Niesmaczne śniadanie? Niezapłacony rachunek za kablówkę? Niemożliwe, no przecież wszystko elegancko odbiera, jak żyleta! I właśnie w tym momencie spada oświecenie. Zimny pot oblewa ciało. Dreszcz przebiega po usztywnionym karku. MATKO KOCHANA, NO PRZECIEŻ! Rocznica/urodziny/imieniny/pierwsza randka… (niepotrzebne skreślić). Nie warto ryzykować. Kup kalendarz na 2019 rok, zaznacz i śpij spokojnie.Sprawa druga.
Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie zatracił się w czasie, spędzając przyjemne chwile na imprezie. Teoria szczególnej względności Einsteina wydaje się nagle tak bliska, tak bardzo zrozumiała. Czasami przekorny los dodatkowo spowoduje, że nasze zdolności matematyczne ulegną nieznacznej dewaluacji. Mylą nam się liczby. Nie wiemy, czy to jest 4 czy 14 piwo, czy te podwójne szoty na barze to tak właściwie rozpijaliśmy na pół z kolegami, czy sami. Zagubienie w świecie liczb trwa zazwyczaj jeszcze następnego dnia (pojutrza?), gdy z bólem głowy wstajemy z łóżka ze słowami „oesuuuu, która to godzina?” lub, co gorzej, „oesuuu, który dzisiaj?!”. Wystarczy jedno spojrzenie na ścianę i już wiesz. I znów jesteś odpowiedzialny. I wszystko wraca do normy. Zorganizowany i poważny, uczesany i przezorny… :) My nie oceniamy. My rozumiemy. I ciepło przytulamy do serca, dając rozwiązanie na ten trapiący problem. Zerknij na nasze kalendarze na 2019 rok.Trudne życiowe sytuacje to jedno, a proza dnia codziennego – to drugie. Zadrapanie na ścianie? Jakaś nieprzyjemna plamka? Trochę tynku się ukruszyło? A całego pokoju malować się nie chce? Spokojnie, znamy to. Zerknij tylko jakie mamy rozmiary! Kalendarze na 2019 rok zakryją więcej niż małą plamkę. Więcej niż plamę. Nawet więcej niż ogromne plamisko. Gwarantujemy.Kalendarze to też niezły pomysł na prezent. A zwłaszcza TAKIE kalendarze jak nasze. Zastanawiasz się, co wybrać dla bliskich pod choinkę? Już nie musisz.
A teraz na poważnie. Ilość wzorów w Decor Mint jest naprawdę spora. Znajdziesz u nas kalendarze ścienne z pięknymi zdjęciami i ręcznie rysowanymi kwiatami. Znajdziesz coś do pokoju dziecięcego i do kuchni. Mamy kalendarze 2020 z nosaczem i czarnym kotem. Jednostronicowe i 13-stronicowe. Sprawdź, a na pewno coś Ci się spodoba. Co więcej, przygotowywane są one przez niesamowite Panie Grafik, które mają wyczucie stylu i zmysł estetyczny w małym palcu. Tworzone tylko dla nas, niepowtarzalne, oryginalne. Jakość? Pierwsza klasa, naprawdę. Znamy się na tym, co robimy.
Ale to nie wszystko! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy specjalną zniżkę (w końcu czytamy JM podczas przerw w pracy… ;)). Kliknijcie sobie tu i korzystajcie z promocji! To jak? Zachęceni? :)
8

Oglądany: 5959x | Komentarzy: 1 | Okejek: 3 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

30.11

29.11

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało