Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Dzięki swojej wyobraźni ten artysta zmienia przedmioty codziennego użytku w statki kosmiczne

39 135  
264   19  
Inżynier oprogramowania i artysta Eric Geusz jest dowodem na to, że inspirację można czerpać ze wszystkiego, co nas otacza. Od jakiegoś czasu Eric przekształca zwykłe obiekty gospodarstwa domowego w spektakularne projekty statków kosmicznych. Od otwieracza do puszek po kontroler gier - wszystko może stać się pojazdem kosmicznym.

Rysowałem i robiłem statki kosmiczne z Lego, odkąd widziałem Gwiezdne Wojny w 1997 roku. Jestem wielkim fanem fantastyki naukowej i często marzę w marzeniach, zmieniając świat wokół siebie w swój własny świat. Zawsze inspirują mnie wielcy twórcy science fiction, tacy jak Moebius, Ralph Mcquarrie, Chris Foss, Syd Mead i inni. Lubię grać w gry w klimacie SF. Niektóre z moich ulubionych gier wideo to Homeworld, Mass Effect i Halo.

Eric zachęca wszystkich do tego, by rozwijali swoją wyobraźnię.
Statki kosmiczne są jak smoki. Możesz sprawić, by wyglądały tak jak chcesz, ale najważniejsze jest, że sprawiają, że czuję się wyśmienicie, gdy je rysuję. Próbowanie wymyślenia czegoś oryginalnego, widząc znajomy przedmiot, jest zdecydowanie najtrudniejszą częścią tworzenia. Jest tak wiele dobrych przedmiotów, z których można czerpać inspirację, ale staram się też znaleźć coś wyjątkowego. Robię wiele szkiców, czasem zaczynając od nowa, zanim zdecyduję się na coś, co będzie wyglądać świetnie.

#1.

#2.

#3.

#4.

#5.

#6.

#7.

#8.

#9.

#10.

#11.

#12.

#13.

#14.

#15.

#16.


Oglądany: 39135x | Komentarzy: 19 | Okejek: 264 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało