Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Nagość, p0rnografia i romans z czarnym Jezusem - Madonna to prawdziwa mistrzyni szokowania!

68 467  
243   24  
Dziś już trudno kogokolwiek zaszokować. Spalenie Biblii na scenie, nagranie seks-taśmy, niecenzuralne wypowiedzi na temat swej fascynacji wlewami doodbytniczymi? Nuda. Zanim jednak moda na wkurzanie ludzi na dobre zagościła w biznesie muzycznym, szlaki dla współczesnych skandalistów przecierała Madonna, żylasta królowa popu.

Nagość u progu kariery

W 1979 roku Madonna Louise Ciccone, bo tak naprawdę nazywa się słynna piosenkarka, imała się różnych zawodów – pracowała jako kelnerka w Burger Kingu, była szatniarką w restauracji, czy sprzedawała pączki w Dunkin Donuts. Jednocześnie jednak szkoliła się tańcu nowoczesnym, wierząc, że w końcu uda jej się zrobić karierę w tej dziedzinie. Desperacko chcąc zarobić trochę pieniędzy, artystka pozowała też do nagich zdjęć. Za jedną z takich sesji zainkasowała obłędna sumę 25 dolarów. Fotografie te zostały w 1985 roku kupione i opublikowane przez „Playboya”, kiedy Madonna była już znaną na całym świecie piosenkarką.

Ze względu na treść, ten artykuł jest dostępny tylko dla osób pełnoletnich.

Żeby przeczytać go w całości zaloguj się, a jeśli masz 18 lat i nie masz jeszcze konta na JM załóż sobie konto bojownika. Wymagane jest konto aktywne.
29

Oglądany: 68467x | Komentarzy: 24 | Okejek: 243 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało