Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Największe wpadki podczas pierwszego pocałunku

42 059  
101   13  
Pierwszy pocałunek to bardzo ważna chwila w życiu młodego człowieka i powinna być przemiłym przeżyciem. Niestety, często bywa zupełnie inaczej, a całus dwójki nabuzowanych hormonami nastolatków może zakończyć się obopólnym ciosem z dyńki. Spójrzmy, jak wspominają to anonimowi bywalcy internetów.

#1.


Miałam 16 lat. Koleś, w którym kochałam się od zawsze włożył sobie gumę do żucia w usta i powiedział, żebym sobie kawałek odgryzła. Zamiast tego dziabnęłam go w wargę.

#2.

Zaskoczył mnie, próbując romantycznie pochylić mnie do tyłu, jak w tych romantycznych scenach filmowych. Nie wiedziałam o co chodzi, więc go walnęłam, a on upuścił mnie na płytki. On = limo, ja = wstrząs mózgu. Kilka dni później próbował jeszcze raz, tym razem obyło się bez kontuzji.

#3.

Byłam tak podekscytowana, że ktoś mnie pocałował, że z tego wszystkiego aż się spierdziałam.


#4.

Pocałowaliśmy się, stojąc między dwoma gimbusami. Było miło, dopóki nie usłyszeliśmy, jak wszystkie dzieciaki siedzące w pojeździe nie zaczęły cmokać, parodiując całowanie.

#5.

Obydwoje nosiliśmy okulary. Zaczepiły się o siebie i spadły. Obydwie pary się rozbiły.

#6.

Kolizja siekaczy zakończona chichotem. Nici z pocałunku.#7.

Kiedy byłam mała, zbyt dosłownie podeszłam do bajki o całowaniu żab. Dostałam okropnej wysypki. Moment, w którym musiałam wytłumaczyć lekarzowi co zaszło nie należał do najmilszych chwil mojego życia.

#8.

Przypadkowy pocałunek. Miałem taką samą kurtkę i byłem podobnego wzrostu co chłopak tej dziewczyny. Pocałowała mnie, po czym przeprosiła. Dowiedział się! Dostałem w ryj. Za jednym zamachem przeżyłem swój pierwszy pocałunek i pierwsze podbite oko.

#9.

Mieliśmy sześć lat. Krótko po pocałunku strzelił do mnie z łuku domowej roboty. Nie celował we mnie, ale trafił w twarz! Rodzice nie byli zachwyceni i zanim jeszcze krwawienie ustało, napisał mi na kartce "chcę rozwodu".

Przez całe to wydarzenie znienawidziłam chłopaków o imieniu Timmy.#10.

Nie zaciągnął ręcznego i stoczyliśmy się samochodem na ulicę (pierwszy namiętny pocałunek).

Mieliście podobne doświadczenia z pierwszymi całusami? Zamieniamy się w słuch!


Oglądany: 42059x | Komentarzy: 13 | Okejek: 101 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało