Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Największe wpadki podczas pierwszego pocałunku

43 763  
101   14  
Pierwszy pocałunek to bardzo ważna chwila w życiu młodego człowieka i powinna być przemiłym przeżyciem. Niestety, często bywa zupełnie inaczej, a całus dwójki nabuzowanych hormonami nastolatków może zakończyć się obopólnym ciosem z dyńki. Spójrzmy, jak wspominają to anonimowi bywalcy internetów.

#1.

Miałam 16 lat. Koleś, w którym kochałam się od zawsze włożył sobie gumę do żucia w usta i powiedział, żebym sobie kawałek odgryzła. Zamiast tego dziabnęłam go w wargę.

#2.

Zaskoczył mnie, próbując romantycznie pochylić mnie do tyłu, jak w tych romantycznych scenach filmowych. Nie wiedziałam o co chodzi, więc go walnęłam, a on upuścił mnie na płytki. On = limo, ja = wstrząs mózgu. Kilka dni później próbował jeszcze raz, tym razem obyło się bez kontuzji.

#3.

Byłam tak podekscytowana, że ktoś mnie pocałował, że z tego wszystkiego aż się spierdziałam.


#4.

Pocałowaliśmy się, stojąc między dwoma gimbusami. Było miło, dopóki nie usłyszeliśmy, jak wszystkie dzieciaki siedzące w pojeździe nie zaczęły cmokać, parodiując całowanie.

#5.

Obydwoje nosiliśmy okulary. Zaczepiły się o siebie i spadły. Obydwie pary się rozbiły.

#6.

Kolizja siekaczy zakończona chichotem. Nici z pocałunku.#7.

Kiedy byłam mała, zbyt dosłownie podeszłam do bajki o całowaniu żab. Dostałam okropnej wysypki. Moment, w którym musiałam wytłumaczyć lekarzowi co zaszło nie należał do najmilszych chwil mojego życia.

#8.

Przypadkowy pocałunek. Miałem taką samą kurtkę i byłem podobnego wzrostu co chłopak tej dziewczyny. Pocałowała mnie, po czym przeprosiła. Dowiedział się! Dostałem w ryj. Za jednym zamachem przeżyłem swój pierwszy pocałunek i pierwsze podbite oko.

#9.

Mieliśmy sześć lat. Krótko po pocałunku strzelił do mnie z łuku domowej roboty. Nie celował we mnie, ale trafił w twarz! Rodzice nie byli zachwyceni i zanim jeszcze krwawienie ustało, napisał mi na kartce "chcę rozwodu".

Przez całe to wydarzenie znienawidziłam chłopaków o imieniu Timmy.#10.

Nie zaciągnął ręcznego i stoczyliśmy się samochodem na ulicę (pierwszy namiętny pocałunek).

Mieliście podobne doświadczenia z pierwszymi całusami? Zamieniamy się w słuch!


Oglądany: 43763x | Komentarzy: 14 | Okejek: 101 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

21.02

20.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało