Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Seksualne przeżycia, które nigdy nie powinny mieć miejsca

93 535  
190   38  
Czasami seks i zabawy jemu podobne wcale nie są tak miłe jak w łóżkowych scenach z komedii romantycznych. Poniższe historie są tego najlepszym przykładem...

#1.

Kiedy chłopak zaczął robić mi palcówkę, poczułam ból jakby ktoś podpalił mi cipkę. Maczał popcorn w ostrym sosie i nie umył potem rąk. Przerażona pobiegłam do łazienki, zanurzając się w wodzie i cichutko płacząc...

#2.

Kondom ześlizgnął mu się z penisa i utknął głęboko we mnie. Miałam już jechać na pogotowie, ale udało mi się wydobyć go palcem.

#3.

Kiedy po raz pierwszy robiłam loda, sperma wyleciała mi nosem.

#4.

Gdy skończyła nie wiedziała co zrobić i zapytała czy ma mi przybić piątkę.


#5.

Robiłam mu loda i zaczęło się robić ostro. Tak mocno wyruchał moje gardło, że zaczęła mi lecieć krew z nosa.

#6.

Zaprosiłam do siebie chłopaka, wszystko szło dobrze. Wtedy mój trzymiesięczny kociak uznał, że fajnie będzie pobawić się jego jajami. Powinnam też wspomnieć, że nie obcinaliśmy mu pazurków.

#7.

Robiłam chłopakowi dobrze ustami i niespodziewanie wepchnął go trochę za głęboko. Trafił w miejsce, które wywołało odruch wymiotny. Wyrzygałam mu się na penisa i brzuch.


#8.

Koleżanka robiła imprezę, na którą przyszedł koleś, którym się interesowałam. Zaczęliśmy więc rozmawiać, postanowiliśmy się ze sobą przespać. Jedynym odosobnionym miejscem była sauna. Kiedy zaczęliśmy, czułam, że coś jest nie tak. Sięgnęłam ręką w dół i okazało się, że leci mi krew. Nie przerwaliśmy, bo nic mnie nie bolało, a seks był dobry. Zapaliliśmy światło, a cała sauna była we krwi. Nie powiedziałam koleżance, że te plamy krwi pochodziły z mojej waginy.

#9.

Kiedy miałam 19 lat i ciągle mieszkałam w domu rodzinnym, współlokator mamy wszedł do mojego pokoju dać mi telefon. Chłopak się przeraził. Byłam na górze i poleciałam do tyłu, uderzyłam głową w wezgłowie i straciłam przytomność.

#10.

Koleś, z którym uprawiałam seks dostał ataku biegunki podczas gry wstępnej. Smród był tak straszny, że zwymiotowałam na jego łóżko. Nie uprawiałam seksu przez kolejne pięć lat!


#11.

Uprawiałam seks z kolesiem, który nadał zupełnie nowy sens pojęciu "rozpalony". Pocił się tak bardzo, że w pewnym momencie kropla jego potu wpadła mi prosto w usta. Po tym incydencie wyszedł, a kiedy zaczęłam zmieniać pościel zobaczyłam, że jest przesiąknięta potem. Nie tylko trochę - można było je wycisnąć.

#12.

Z chłopakiem w chwili wyjątkowego uniesienia bawiliśmy się moim wibratorem, po czym włożył mi go w tyłek. Było fajnie, dopóki mój odbyt nie wessał zabawki do środka aż zniknęła. Żeby ją wyjąć, partner musiał włożyć mi w tyłek całą dłoń. To był mój debiut jeśli chodzi o zabawy analne.

#13.

Włożyłem penisa w jej cipkę i trafiłem w wibrator, który utknął tam tydzień wcześniej. Zaczęła krzyczeć z bólu i musieliśmy jechać do szpitala. Więcej się nie spotkaliśmy.

#14.

Po raz pierwszy z obecnym mężem uprawialiśmy seks. Był bardzo podekscytowany, bo właśnie zrobił sobie tam na dole kolczyk. Po kwadransie naszego pierwszego razu zobaczyliśmy, że krew jest WSZĘDZIE. Kolczyk mu spadł i był we mnie. Musiał grzebać palcami żeby go wydobyć.

Zobacz też: Bardzo kiepskie przeżycia związane z seksem, którymi ludzie podzielili się w internecie

99

Oglądany: 93535x | Komentarzy: 38 | Okejek: 190 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało