Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

MŻJDD - co klient oglądał na telefonie w trakcie płacenia za zakupy

129 180  
319   96  
Można się było spodziewać, że to już.

#1. No to Last Christmas...

Byłem wczoraj z moją żoną na 12-godzinnych świątecznych(!) zakupach w galerii handlowej. (mamy początek listopada)

#2. Ostateczny rozrachunek

Jeszcze przed maturą chłopak zostawił mnie po 3 latach chodzenia ze sobą. No byłam zdruzgotana i wyżaliłam się nawet tacie. Jego pokrzepiająca ojcowska pomoc:

#3. Poszalała

Dokładnie w chwili zrobienia przelewu za seksowne ciuszki i inne gadżety, które chciałam przygotować na urodziny mojego chłopaka, dostałam powiadomienie z apki, informujące mnie o tym, że dokładnie tego dnia zacznie mi się okres. Dzięki, matko naturo.

#4. Kogo pytasz, czy sra w lesie?

Spłaciłem właśnie 4000 zł pożyczki, którą wziąłem, żeby naprawić nowy samochód ojca, który od niego pożyczyłem i miałem nim stłuczkę. Po drodze z warsztatu do domu walnąłem w dzika.

#5. "Jeśli serce masz miękkie, to obyś dupy nie miał szklanej"

Po kilku latach dobrej znajomości zebrałem się i wyznałem swojej przyjaciółce ze studiów uczucie. Rzekomo odwzajemnione. Byłem w niej zakochany jak nigdy w życiu. Specjalnie zmieniłem pracę i przeniosłem się do miejscowości, gdzie mieszkała, by być bliżej. Okazało się, że do pracy, do której się załapałem, jednocześnie przyjęto i ją. Nie mówiła mi o wzięciu udziału w rekrutacji, by „zrobić mi niespodziankę”. Wiedziałem, że praca w jednym miejscu z dziewczyną nie wróży nic dobrego. Po kilku dniach w nowej pracy zostałem zfriendzonowany. Później dowiedziałem się, że mnie zdradzała od dobrego miesiąca. Załamałem się psychicznie i nie mogłem skupić się na pracy, przebywając w jednym biurze z moją ex, która zgrywała moją najlepszą przyjaciółkę. Zwolniono mnie po dwóch miesiącach.

#6. Dobrze, że nie pracujesz w kościele

Klient przyszedł do mnie do sklepu i w trakcie płacenia odłożył na ladę telefon wyświetlaczem do góry. Leciało tam bardzo nieprzyzwoite porno i facet nawet tego nie zapauzował....

#7. Chciałbym pogadać z tym gościem

Mój brat pokłócił się ostatnio z moją córką o to, skąd się biorą chmury. On powiedział jej, że biorą się z kominów fabryk chmur, ona go obśmiała i powiedziała, że takie głupoty to może swoim dzieciom wciskać, ale nie jej. Ona ma 3 lata, on 35 i okazuje się, że nadal wierzy w żarcik naszego ojca sprzed 30 lat.

#8. Czy ktoś ma takie myśli o młotkowym na przykład?

Nie mogę przestać fantazjować o moim ginekologu. Jak czekam u niego przed gabinetem, to robię się mokra. To taaaakie niezręczne!

#9. Ogień ogniem

Poszłam do lekarza z powodu okropnego bólu, który czułam za każdym razem, jedząc kwaśne rzeczy. Okazało się, że mam kamień w śliniance i jedynym sposobem na pozbycie się go jest... jedzenie kwaśnych rzeczy, żeby go przepchnąć nadmiarem produkowanej śliny.

#10. Ciekawe co to za praca

Zwolnili mnie z roboty, bo byłem przeziębiony.

Do następnych odcinków zbieramy
Wasze historie zaczynające się od słów:

"Zwolnili mnie z pracy..."

Możesz wysłać je do nas w wiadomości prywatnej,
na anonimowe.opowiesci@gmail.com
albo na Facebooka MŻJDD

49

Oglądany: 129180x | Komentarzy: 96 | Okejek: 319 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

07.02

06.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało