Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Cristiano Ronaldo wyjawia prawdę o sobie

139 751  
273   365  
W dzisiejszym odcinku o Cristiano Ronaldo, który postanowił zabrać głos w sprawie oskarżeń o gwałt analny. Będzie też o 23-letnich siostrach, które jednocześnie postanowiły zostać... braćmi. Jak zmieniło się ich życie?

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni na Joe Monster październik 2018

#1. Polacy zwyzywali Białorusina po tym, jak dostarczył pizzę, do której nie było sosów

Alexander Matweiczyk z Gdańska dostarczył pizzę pod wskazany adres. Klientom nie spodobało się, że do pizzy nie dołączono sosów. Uznali, że to idealny moment, by obrzucić dostawcę stekiem rasistowskich obelg:
Wzięli pizzę i było OK. Później zadzwoniła do mnie kelnerka i powiedziała, że mam wrócić do pizzerii i zawieźć do tego mieszkania sosy, bo ktoś zapomniał je dodać. Gdy wróciłem, otworzyli drzwi i zaczęli na mnie krzyczeć: "Ukraińcu, musisz przywieźć sosy jak pizze są, a pizzy już nie ma i co my z tym zrobimy". Oddałem sosy, powiedziałem przepraszam i do widzenia.

Policja zatrzymała 41-letniego mężczyznę, który był najbardziej agresywny. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności za znieważanie na tle narodowościowym.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni na Joe Monster październik 2018

#2. 23-latka żali się, że przez najbliższe 53 lata będzie spłacała dług swojego ojca

Pani Aleksandra z Choczni nieopodal Wadowic wychowywała się bez ojca, który nie płacił na nią alimentów. Dziewięć lat temu mężczyzna zmarł, jednak dopiero po osiągnięciu pełnoletności 23-latka dowiedziała się o jego olbrzymim zadłużeniu, które teraz musi spłacać: ponad 50 tys. zł niezapłaconego podatku w Urzędzie Skarbowym i 20 tys. zaległości w ZUS-ie.
Dla mnie to jest bardzo niekomfortowa sytuacja. Nie mogę posiadać nic swojego: samochodu, wyższej pensji, telefonu. Nie mogę kupić mieszkania. Nie mogę nawet telewizora wziąć na raty, bo jestem zarejestrowana w BIK-u.

Matka pani Aleksandry, która przed laty nie odrzuciła spadku po byłym partnerze (cztery działki o wartości 360 tys. zł), żali się, że jej córkę czeka pół wieku spłacania długu:
Urząd Skarbowy w Wadowicach wyliczył, że będzie spłacać przez najbliższe 53 lata po 120 złotych, bo na więcej jej nie stać. Siostra przyrodnia Oli jest chora, więc nigdy nie będzie spłacać ze swojej własnej pracy, nie założy rodziny. Jest to przykre, ale cała spłata długu praktycznie ciąży na Oli.

Na ten moment 23-latka nie może sprzedać działek, a Urząd Skarbowy nie kwapi się, by jej pomóc. Pozostaje tylko patrzeć, jak dług staje się coraz większy...

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni na Joe Monster październik 2018

#3. Marta Kaczyńska wściekła na nauczyciela WOS-u w szkole jej córki. Mężczyzna zadrwił z katastrofy smoleńskiej

Córka tragicznie zmarłej przed laty pary prezydenckiej przeżyła szok, gdy dowiedziała się, jakie słowa padły z ust nauczyciela jej córki. Mężczyzna miał powiedzieć do uczniów, że:
(...) jak Rosja się zdenerwuje o ten samolot i brzozę, to będzie wojna.

Kaczyńska nie szczędzi pedagogowi gorzkich słów:
W debacie publicznej oponenci walczących o wyjaśnienie przyczyn rozbicia się Tu-154M używali obraźliwego, drwiącego tonu, który przeniknął do społeczeństwa na tyle skutecznie, by zostać usłyszanym z ust pedagoga w szkole (...). Słowa wypowiedziane przez tego człowieka do uczniów świadczą jednak o istnieniu przynajmniej w pewnych środowiskach zaniku wartości, podstawowych zasad oraz pełnego przyzwolenia na poniżające traktowanie ludzi oraz szarganie autorytetu państwa.

Ma rację?

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni na Joe Monster październik 2018

#4. Liceum w Tarnowskich Górach skrytykowane za organizację "tęczowego piątku"

Liceum im. Stanisława Staszica wyciąga rękę do środowisk LGBT i chce nauczać młodzież o potrzebie tolerancji i okazywania wzajemnego szacunku bez względu na preferencje seksualne. Inicjatywa nie spodobała się internautom, którzy na portalu CitizenGo utworzyli petycję przeciwko organizacji wydarzenia.

Treść sprzeciwu:
W związku z organizacją przez Samorząd Uczniowski tak zwanego „tęczowego piątku” w II LO. w Tarnowskich Górach, my, rodzice, mieszkańcy oraz wszyscy, którym leży na sercu dobro młodzieży i naszego społeczeństwa, wyrażamy sprzeciw wobec tej inicjatywy wspieranej przez dyrekcję szkoły.

Jako główny cel tego typu działań widzimy nie troskę i obronę osób z kręgu LGBT, jak podano na portalu społecznościowym, a nachalną metodę propagowania skrajnej i wrogiej rodzinie ideologii. Dlatego apelujemy o zaniechanie tego wydarzenia i skupienie się na realnych źródłach i szerokich objawach przemocy międzyludzkiej. Przemocy, która dotyka w jakimś stopniu każdego z nas, z którą młodzież powinna nauczyć się sobie radzić i przeciwdziałać niezależnie od jej objawów.

Reakcja na nasz apel pokaże rzeczywiste intencje organizatorów wydarzenia oraz dyrekcji szkoły. Czy są one ukierunkowane na edukację i przeciwdziałanie przemocy, czy też na propagowanie skrajnych postaw, na co nie zgadzamy się jako rodzice, mieszańcy Tarnowskich Gór i obywatele Polski.

Do tej pory petycję podpisało ponad 800 osób.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni na Joe Monster październik 2018

#5. Szkoła nie wystawi sztuki "Aladyn", ponieważ pokazuje Arabów w sposób stereotypowy

Skargę na szkołę podstawową Westowne w Maryland złożyła Danette Zaghari-Mask, matka jednego z uczniów i prawniczka w organizacji Council on American-Islamic Relations. Przekonuje, że jej syn wrócił do domu przygnębiony z powodu tematyki poruszanej w przedstawieniu:
W sztuce Arabowie opisywani są jako barbarzyńcy i dokładnie takie słowo pada nawet w jednej ze scen. Pominę fakt, że oryginalne przedstawienie, wystawiane w latach 90., też wzbudzało olbrzymie kontrowersje.

Kobieta dopięła swego i doprowadziła do odwołania "Aladyna". Jej syn zawczasu zrezygnował z udziału w próbach.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni na Joe Monster październik 2018

#6. PETA twierdzi, że krowie mleko jest symbolem "białej supremacji"

W jednej z ostatnich publikacji organizacja broniąca praw zwierząt odleciała w kosmos i wypowiedziała się na temat nabiału. Członkowie PETA nawołują do zaprzestania picia mleka, jako że symbolizuje ono białą supremację:
Krowie mleko stanowi naprawdę idealny napój dla wszystkich (nawet nieświadomych) suprematystów, z racji tego, że przemysł mleczarski zadaje ekstremalną przemoc innym żywym istotom. PETA próbuje uświadomić ludzi odnośnie konsekwencji wyboru mleka i sugeruje, by zastąpili ten biały napój czymś innym.

Nie pij mleka, bądź tolerancyjny.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni na Joe Monster październik 2018

#7. Dorosłe siostry zostały braćmi. Teraz wyznają, jak to jest wreszcie być sobą

23-letnie bliźniaczki Jaclyn i Jennifer Grafe z Baltimore od zawsze czuły, że różnią się od innych dziewczynek w ich wieku. W końcu dorosły do decyzji o zmianie płci. W 2017 roku rozpoczęły kurację testosteronem. Dziś noszą imiona Jack i Jace. Ukończyły studia prawnicze i pracują w policji. Jack, który jest zastępcą szeryfa, dzieli się swoimi odczuciami w związku z nowym życiem:
Teraz jestem szczęśliwszy ze sobą, niż kiedykolwiek byłem w całym swoim życiu. To nieprzyjemne uczucie, które mieliśmy wcześniej, całkowicie zniknęło (...). Nasi rodzice nigdy nie widzieli jednak czegoś podobnego. Nigdy nie znali gejów ani osób transpłciowych, a nasz tata jest pastorem. Ludzie wciąż uważają nas za kobiety, a kiedy słyszę "ona", to jest jak kopnięcie w brzuch.

Bracia żyją obecnie w szczęśliwych związkach z kobietami, które akceptują ich przeszłość. Pozostaje życzyć szczęścia.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni na Joe Monster październik 2018

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni na Joe Monster październik 2018

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni na Joe Monster październik 2018

#8. Weganie wpadli w szał, gdy dowiedzieli się, że wiele banknotów jest zrobionych ze zwierzęcego tłuszczu

Vloger Nas Daily opublikował niedawno na Facebooku filmik, w którym wyjawia, że banknoty co najmniej 23 państw zawierają w sobie tłuszcz zwierzęcy w postaci łoju. Ta informacja zelektryzowała środowiska wegańskie. Autor filmiku przekonuje, że:
Pieniądze zawierają w sobie mięso. Na przykład taka kanadyjska pięciodolarówka skrywa w sobie nieprzyjemny sekret. Bo widzicie, składnik, który sprawia, że banknot jest taki gładki i antystatyczny, nazywa się łojem i jest tłuszczem, który zasadniczo można wytworzyć tylko z wieprzowiny, wołowiny lub jagnięciny.

W dalszej części vloger odpływa jeszcze bardziej i przekonuje, że smartfony również nie są wegańskie:
Prawdopodobnie niektóre z wyświetlaczy w smartfonach zawierają cholesterol.

Internauci wpadli w szał. Niektórzy stwierdzili wręcz, że od teraz nie chcą mieć przy sobie żadnych pieniędzy, bo symbolizują znęcanie się nad zwierzętami.

Film na profilu Project Nightfall obejrzano już ponad 700 tys. razy.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni na Joe Monster październik 2018

#9. Australijski minister ds. imigrantów ostrzega: będą surowsze reguły dla pedofilów i gwałcicieli z innych krajów

Cudzoziemcy, którzy dopuścili się na terenie Australii przestępstwa, za które można pójść do więzienia na minimum dwa lata, mogą od teraz martwić się o ważność swojej wizy. David Coleman, minister ds. imigrantów, powiedział w australijskim parlamencie:
Ta ustawa przesyła jasną i jednoznaczną wiadomość w imieniu społeczności australijskiej, że wjazd lub pobyt w naszym kraju jest przywilejem przyznawanym tylko tym, którzy mają dobry charakter. Podobnie jak społeczność australijska, rząd nie toleruje cudzoziemców, którzy popełnili poważne przestępstwa. Mowa o m.in. gwałtach, morderstwach czy nielegalnym posiadaniu broni.

Brawo, Australia!

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni na Joe Monster październik 2018

#10. Cristiano Ronaldo ostatnio nie ma łatwo. Oskarżany o gwałt analny na kobiecie piłkarz postanowił powiedzieć wreszcie, jak jest z nim naprawdę...

Podczas konferencji prasowej Cristiano wyznał:
Moi prawnicy są pewni, ja również jestem pewien. Najważniejsze jest to, że cieszę się piłką nożną i życiem. Jestem szczęśliwym człowiekiem. Mam dookoła siebie ludzi, którzy dbają o moje życie. Najważniejsze, że prawda zawsze wychodzi na jaw.

W związku z oskarżeniami Ronaldo był bliski utraty lukratywnego kontraktu z wieloma markami, w tym z Nike. To może być najdroższy gwałt analny w jego życiu...

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni na Joe Monster październik 2018

>>> Tydzień temu pisaliśmy o Stephenie Hawkingu, który wyjawił prawdę o BoguŹródła: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
21

Oglądany: 139751x | Komentarzy: 365 | Okejek: 273 osób