Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Gdzie pracują prawdziwe ślicznotki? Zobacz!

71 592  
148   53  
Doświadczenie, profesjonalizm, kreatywność, sumienność, zarządzanie czasem i ludźmi to cechy, które pozwolą nam łatwo znaleźć wymarzoną pracę. Jednak czasem najważniejsza jest uroda.

#1. Pogodynka

Każdy z nas może sobie wyszukać w internecie prognozę pogody. Prawie wszyscy mamy jakąś apkę pogodową w smartfonie. Więc po co oglądamy prognozę pogody w TV? To proste! Żeby popatrzeć na ładne dziewczyny.

#2. Prezenterka telewizyjna

shutterstock_760921252.jpg

Nie wszyscy ludzie pracujący w telewizji są piękni, ale nie ma co udawać, że uroda w tym zawodzie nie ma znaczenia. Lepiej się słucha osoby, która jest ładna. Mamy pozytywne skojarzenia i z przyjemnością oglądamy programy prowadzone przez piękne kobiety.

#3. Trenerka

shutterstock_791706466.jpg

Trenerka osobista musi świetnie wyglądać. Swoim wyglądem najlepiej inspiruje wyznawczynie do wysiłku na siłowni i do odpowiedniej diety. Kobiety zazdroszczą figury Lewandowskiej i Chodakowskiej, ale na szczęście w wielu przypadkach ta zazdrość jest motywująca.

#4. Kelnerka

shutterstock_788892346.jpg

Praktycznie w każdym zawodzie, w którym mamy bezpośrednio do czynienia z klientami, wygląd ma wielkie znaczenie. Ładna, uśmiechnięta i flirtująca kelnerka ma szansę na dorobienie sobie do marnej, podstawowej pensji napiwkami.

#5. Masażystki

91c50f955d02ca14ca0a3ae3b33f55b3-the-client-list-the-list.jpg?q=50&fit=crop&w=738

Nie mówimy tu konkretnie o wiadomo jakich masażach, ale o tych najzwyklejszych, leczniczych. Pacjenci wolą się oddać w ręce wysportowanej, ładnej osoby. Masaż to ciężka praca, dlatego też szukając masażystki zwracamy uwagę na to, czy jest szczupła i ładnie umięśniona. W tym zawodzie jednak umiejętności są najważniejsze, ale uroda też się liczy.

#6. Recepcjonistka

Hotel-Receptionist.jpg

Czy to w hotelu, czy w biurze, czy nawet w przychodni lekarskiej pierwsza osoba, która nas wita to recepcjonistka. I od tej osoby zależy zrobienie na nas pierwszego, pozytywnego wrażenia. W tym zawodzie niestety (albo „stety”) od umiejętności ważniejsza jest uroda i charakter. W końcu każdego da się nauczyć tego, co recepcjonistka powinna umieć.

#7. Ring girls

5942e0945a8b9_o,size,640x400,q,71,h,70a74c.jpg

Jedynym zadaniem tych dziewczyn jest paradowanie po ringu w kusym stroju i wymachiwanie tablicą z numerem. Te dziewczyny muszą być piękne, mieć idealną figurę i muszą umieć pewnie chodzić w butach na wysokich obcasach.

#8. Personel pokładowy

shutterstock_791051176-1600x1068.jpg

Personel pokładowy to zazwyczaj piękne dziewczyny i przystojni faceci. Wszyscy są mili, uśmiechnięci, a stewardessy mają zawsze idealny makijaż. Podczas krótkich i długich lotów pasażerom przyjemnie jest popatrzeć na śliczne buźki.

#9. Asystentki/ sekretarki

shutterstock_791582311-1600x1067.jpg

Mężczyźni na wysokich stanowiskach potrzebują kogoś, kto będzie nie tylko przynosił im kawę, ale również organizował ich dzień - spotkania służbowe, rezerwacje, rozmowy i wiele innych rzeczy. Na te stanowiska najczęściej aplikują piękne kobiety, które po cichutku marzą o karierze. Od danej osoby zależy, czy marzą o poślubieniu swojego szefa, czy też o zdobyciu lepszego stanowiska w firmie.

#10. Nauczycielka

Teacher-Training-Course-1.jpg

Wspominając szkolne czasy, przypominamy sobie zawsze nauczycieli, którzy byli zabawni, wyluzowani, surowi oraz tych, którzy naprawdę nas czegoś nauczyli. Pamiętamy również piękne nauczycielki - studentki na praktyce, młodziutkie nauczycielki zaraz po studiach oraz te łapiące się już do kategorii MILF. I niech mi nikt nie mówi, że podczas całej swojej edukacji nie natknął się na przynajmniej jedną piękną nauczycielkę.

Oglądany: 71592x | Komentarzy: 53 | Okejek: 148 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

22.02

21.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało