Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Banalne rzeczy, które doprowadziły małżeństwa do rozwodów

55 098  
153   20  
Kłopoty finansowe, zdrady czy chrapanie to zupełnie normalne przyczyny zakończenia związku małżeńskiego. Ale rozwód z powodu odmowy zmiany statusu na FB? Czego te miastowe nie wymyślą...

#1. Głos w wyborach

crazy-reasons-for-divorce-3-768x576.jpg

Kobieta z Kalifornii zakończyła swoje 22-letnie małżeństwo gdy dowiedziała się, że jej mąż zagłosował na Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich.

#2. Opętana

crazy-reasons-for-divorce-6-768x432.jpg

Pewien Włoch złożył papiery rozwodowe, w których szczegółowo opisał powody, przez które nie mógł dłużej żyć razem z żoną. Według niego kobieta była opętana przez diabła i od lat sztywniała i lewitowała.

#3. Zbyt miły

man-cooking.jpg

Rashida Lucas nie była zachwycona tym, że jej mąż był według niej „zbyt miły”. Za często mówił, że ją kocha oraz zbyt dobrze gotował, co sprawiło, że znacznie przytyła.

#4. Hazardzista

shutterstock_145026418.jpg?q=50&fit=crop&w=738

Hazard jest dosyć wysoko na liście przyczyn rozwodów. Jednak Rosjanin Andriej Karpow poszedł na całość i przegrał swoją żonę w pokera. Żona wkurzyła się, rozwiodła z mężem i zaczęła spotykać się z mężczyzną, który wygrał ją w karty!

#5. Film Disneya

maxresdefault107.jpg

Miliony widzów na całym świecie zakochało się w filmie „Kraina mrozu”. Wśród nich była pewna Japonka, która uważała go za najlepszy film wszech czasów. Kobieta zmusiła swojego męża do obejrzenia bajki, a gdy ten powiedział, że film był „taki sobie”, postanowiła zakończyć sześcioletnie małżeństwo.

#6. Przezwisko

shutterstock_244390936.jpg?q=50&fit=crop&w=738

„Misiu”, „kotek” i inne słodkie przezwiska nie są niczym dziwnym. Jednak nie wszystkie są czułe i słodkie. Gdy pewien mężczyzna zobaczył, że w telefonie swojej żony figuruje jako „Guantanamo”, od razu złożył pozew o rozwód.

#7. Papuga konfident

crazy-reasons-for-divorce-16-768x576.jpg

Pewna Chinka podejrzewała swojego męża o zdradę. Jej podejrzenia potwierdziła papuga, która często powtarzała „Bądź cierpliwa”, „rozwód” oraz „kocham cię”. Mając takiego świadka, kobieta bez problemu otrzymała rozwód.

#8. Koty

taylor-swift-800.jpg

Nie tylko papuga potrafi zniszczyć małżeństwo. Tym razem nikt nic nie mówił, lecz ktoś przesadził z ilością zwierzątek domowych. Przyprowadzenie do domu 550 kotów było wystarczające do otrzymania rozwodu.

#9. Status na FB

crazy-reasons-for-divorce-19-1-768x384.jpg

W tym przypadku jako powód rozwodu podano „odmowa zmiany statusu na FB”.

#10. Znów FB

bigstock-Belgrade-February-72061570.jpg?q=50&fit=crop&w=738

Emma Brady dowiedziała się zupełnie przypadkiem o tym, że mąż zamierza wnieść pozew rozwodowy. Mężczyzna napisał o tym na FB, a ich wspólna przyjaciółka zadzwoniła do Emmy, żeby pocieszyć ją w trudnych chwilach. Chyba jednak mężczyzna powinien najpierw o tym poinformować swoją żonę. Nawet na FB.

#11. Seriale

bigstock-Young-Woman-Eat-Popcorn-On-Ora-8000305.jpg?q=50&fit=crop&w=738

Jeśli nie chcesz rozwodu, nie zabraniaj kobiecie oglądać ulubionych seriali. Najpierw były kłótnie, potem próby kompromisu, jednak wszystko skończyło się w sądzie.

#12. Gry komputerowe

crazy-reasons-for-divorce-18.jpg

Tym razem o rozwód wniosła małżonka uzależnionego od gier komputerowych londyńczyka. Według niej spędzał średnio osiem godzin dziennie na graniu i nie reagował na żadne inne bodźce.

Oglądany: 55098x | Komentarzy: 20 | Okejek: 153 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

13.12

12.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało