Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Banalne rzeczy, które doprowadziły małżeństwa do rozwodów

55 125  
153   20  
Kłopoty finansowe, zdrady czy chrapanie to zupełnie normalne przyczyny zakończenia związku małżeńskiego. Ale rozwód z powodu odmowy zmiany statusu na FB? Czego te miastowe nie wymyślą...

#1. Głos w wyborach

crazy-reasons-for-divorce-3-768x576.jpg

Kobieta z Kalifornii zakończyła swoje 22-letnie małżeństwo gdy dowiedziała się, że jej mąż zagłosował na Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich.

#2. Opętana

crazy-reasons-for-divorce-6-768x432.jpg

Pewien Włoch złożył papiery rozwodowe, w których szczegółowo opisał powody, przez które nie mógł dłużej żyć razem z żoną. Według niego kobieta była opętana przez diabła i od lat sztywniała i lewitowała.

#3. Zbyt miły

man-cooking.jpg

Rashida Lucas nie była zachwycona tym, że jej mąż był według niej „zbyt miły”. Za często mówił, że ją kocha oraz zbyt dobrze gotował, co sprawiło, że znacznie przytyła.

#4. Hazardzista

shutterstock_145026418.jpg?q=50&fit=crop&w=738

Hazard jest dosyć wysoko na liście przyczyn rozwodów. Jednak Rosjanin Andriej Karpow poszedł na całość i przegrał swoją żonę w pokera. Żona wkurzyła się, rozwiodła z mężem i zaczęła spotykać się z mężczyzną, który wygrał ją w karty!

#5. Film Disneya

maxresdefault107.jpg

Miliony widzów na całym świecie zakochało się w filmie „Kraina mrozu”. Wśród nich była pewna Japonka, która uważała go za najlepszy film wszech czasów. Kobieta zmusiła swojego męża do obejrzenia bajki, a gdy ten powiedział, że film był „taki sobie”, postanowiła zakończyć sześcioletnie małżeństwo.

#6. Przezwisko

shutterstock_244390936.jpg?q=50&fit=crop&w=738

„Misiu”, „kotek” i inne słodkie przezwiska nie są niczym dziwnym. Jednak nie wszystkie są czułe i słodkie. Gdy pewien mężczyzna zobaczył, że w telefonie swojej żony figuruje jako „Guantanamo”, od razu złożył pozew o rozwód.

#7. Papuga konfident

crazy-reasons-for-divorce-16-768x576.jpg

Pewna Chinka podejrzewała swojego męża o zdradę. Jej podejrzenia potwierdziła papuga, która często powtarzała „Bądź cierpliwa”, „rozwód” oraz „kocham cię”. Mając takiego świadka, kobieta bez problemu otrzymała rozwód.

#8. Koty

taylor-swift-800.jpg

Nie tylko papuga potrafi zniszczyć małżeństwo. Tym razem nikt nic nie mówił, lecz ktoś przesadził z ilością zwierzątek domowych. Przyprowadzenie do domu 550 kotów było wystarczające do otrzymania rozwodu.

#9. Status na FB

crazy-reasons-for-divorce-19-1-768x384.jpg

W tym przypadku jako powód rozwodu podano „odmowa zmiany statusu na FB”.

#10. Znów FB

bigstock-Belgrade-February-72061570.jpg?q=50&fit=crop&w=738

Emma Brady dowiedziała się zupełnie przypadkiem o tym, że mąż zamierza wnieść pozew rozwodowy. Mężczyzna napisał o tym na FB, a ich wspólna przyjaciółka zadzwoniła do Emmy, żeby pocieszyć ją w trudnych chwilach. Chyba jednak mężczyzna powinien najpierw o tym poinformować swoją żonę. Nawet na FB.

#11. Seriale

bigstock-Young-Woman-Eat-Popcorn-On-Ora-8000305.jpg?q=50&fit=crop&w=738

Jeśli nie chcesz rozwodu, nie zabraniaj kobiecie oglądać ulubionych seriali. Najpierw były kłótnie, potem próby kompromisu, jednak wszystko skończyło się w sądzie.

#12. Gry komputerowe

crazy-reasons-for-divorce-18.jpg

Tym razem o rozwód wniosła małżonka uzależnionego od gier komputerowych londyńczyka. Według niej spędzał średnio osiem godzin dziennie na graniu i nie reagował na żadne inne bodźce.

Oglądany: 55125x | Komentarzy: 20 | Okejek: 153 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało