Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Co tam się odwaliło - Hitler i Lennin kandydatami na burmistrza

19 369  
75   22  
Ta wiadomość brzmi niesamowicie, ale to prawda. Hitler i Lennin ubiegają się o fotel burmistrza. A konkretnie są to Hitler Alba Sanchez i Lennin Vladimir Rodriguez Valverde.


Hitler Alba Sanchez był już burmistrzem miasteczka Yungar w latach 2011-2014 r. Jego hasło wyborcze to: "Jestem dobrym Hitlerem". Skąd się wzięło jego imię? Ma to związek z modą, jaka panuje w Peru, by dawać dzieciom obcobrzmiące imiona. Zresztą nie tylko w Peru, ale i w całej Ameryce Łacińskiej nadawanie obcobrzmiących imion jest modne.

Na przykład Lenin Monero jest obecnym prezydentem Ekwadoru, a Stalin Gonzales jest zastępcą prezydenta Wenezueli. Modzie tej uległ jego ojciec i dał mu takie imię, ponieważ brzmiało ono obco i podobało mu się. Człowiek ten nie zdawał sobie sprawy z tego, że Hitler był niesławnym nazistowskim przywódcą.
Hitler Alba Sanchez zamierzał nawet zmienić swoje imię, ale postanowił uszanować wolę ojca, mówiąc, że czułby się źle, gdyby zmienił imię.

Oponent Hitlera to Lennin Vladimir Rodriguez Valverde, który według Hitlera został wybrany przez jego politycznych wrogów po prostu do wywołania kontrowersji.

Hitler wierzy w wygraną, gdyż jak twierdzi:
Podczas gdy byłem burmistrzem wszystko robiłem dobrze i ludzie mnie znają. A teraz zbliżamy się do tego politycznego pojedynku między mną i Lenninem. I mam nadzieję pokonać Lennina.Peruwiański Hitler twierdzi, że nie utożsamia się z żadną z idei nazistowskiego dyktatora, ale zaczął się interesować kulturą niemiecką i lubi cytować Goethego na swojej stronie na Facebooku.

Czas pokaże, kto wygra wybory.

Oglądany: 19369x | Komentarzy: 22 | Okejek: 75 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

14.12

13.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało