Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Drastyczne! Pilot motolotni z ramieniem przebitym "drzazgą" zdumiał ratowników swoim poczuciem humoru

57 821  
154   29  
W średniowieczu śmierć przez nabicie na pal była uznawana za najokrutniejszą. Palowanie było szczególnie popularne w Europie Wschodniej. 36 letni Białorusin Iwan Krasouski nieświadomie wypróbował jak to jest być upalowanym. Uwaga! Drastyczne zdjęcia!To miał być normalny rekreacyjny lot motolotnią. Wszystko było jak zawsze, Iwan relaksował się podziwiając widoki okolic Mińska. Niestety w pewnym momencie pękła linka, która pozwalała sterować motolotnią, a Iwan zmuszony był lądować awaryjnie. Pech chciał, że pod nim był las, a lądowanie w drzewach nigdy do najprzyjemniejszych nie należy. 36 latek uderzył w drzewo, a ostra gałąź przebiła jego ramię, gdy lądował. Wezwani na miejsce wypadku ratownicy odmówili wyjęcia gałęzi z ramienia pilota, gdyż zachodziła obawa, że ten mógł się wykrwawić na miejscu. Zatem tylko ucięli gałąź i okorowali ją i w takim stanie pilot trafił do szpitala.W szpitalu Iwan opowiedział przebieg wypadku:
Myślę sobie: Upadłem tak cicho, wszystko jest w porządku. Wstań i idź... Ale coś mnie powstrzymuje. Zobaczyłem sporą kłodę. Rozdarłem koszulę i w ramię miałem wbitą gałąź, grubą jak arbuz.Zjawiło się wielu ludzi. w końcu przyjechali i ratownicy. Powiedziałem im: Usuń tę drzazgę.
A oni rzekli: Nie, jesteś szalony? Jeśli usuniemy, wykrwawisz się na śmierć.
No to im powiedziałem: Ja jestem Groot!

Groot po raz pierwszy pojawił się w filmie Marvela pt: "Strażnicy galaktyki" z 2014 r. W jego postać wcielił się Vin Diesel. Groot stał się kultową postacią dla fanów Marvela. Jest to chodzące drzewo, świetny wojownik, ale bez względu na okoliczności mówi tylko jedno: Ja jestem Groot!W szpitalu Iwan żartował, pozował do zdjęć, robił sobie selfie i aktualizował wpisy na swoich profilach na mediach społecznościowych. Na koniec dodał:
Podobnie jak w czasach starożytnych ludzie byli nabijani na pal, tak i ja teraz zostałem upalowany.

AKTUALIZACJA: @krzyniu003 podesłał na link do nowszych fotek Iwana, jest ok i wszystko się ładnie goi:
Źródła: 1, 2

Oglądany: 57821x | Komentarzy: 29 | Okejek: 154 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało