Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

MŻJDD - historia tajemnej techniki miłosnej, czyli wejście palca-grzebalca

111 677  
320   48  
W dzisiejszym odcinku przedstawimy wszystko co związane z seksem: tajemną miłosną technikę, niedogodności wakacyjne, kwestie alergiczne i bardzo, bardzo niegrzeczne zabawy!

MŻJDD

#1.

Poprosiłem dziewczynę, żeby powiedziała coś ostrego i sprośnego w łóżku. Wiem, że to nie w jej stylu i pewnie nigdy tego nie robiła, ale efekt był za mocny nawet jak dla mnie:

#2.

Mam hemoroidy właściwie odkąd tylko pamiętam i też odkąd pamiętam, każdy facet, z którym byłam, musiał zastosować na mnie miłosną technikę niezapowiedzianego palca-grzebalca. Nie muszę chyba mówić, jak bardzo to boli...

#3.

Co piątek zawsze o 20:00 kładę się w wannie i czekam. Po kilku minutach z pracy wraca sąsiad, który mieszka nade mną. Kilka minut później wchodzą z żoną do łazienki i zaczynają uprawiać łazienkowy seks, a ja się wtedy masturbuję, wyobrażając sobie, że to mnie właśnie rozkłada na pralce. Doszłam do takiej wprawy, że nawet dochodzimy wszyscy razem.

#4.

Moja dziewczyna zaproponowała zabawy analne, tylko że kuźwa chodzi jej o zabawy z moją dupą. Nieszczególnie wierzę, że przyjęła moją odmowę, kiedy patrzę na tego dildosa leżącego na półce po jej stronie łóżka. Boję się zasnąć!

#5.

Moja dziewczyna zarzuciła mi na głowę koc w trakcie robienia mi loda, bo nie mogła przestać się śmiać z min, które przy tym robię.

#6.

Grammarnazi to stan umysłu. Podczas mojego pierwszego orgazmu byłam tak bardzo w siódmym niebie, że nie pamiętam nawet, co wtedy powiedziałam, w każdym razie chłopak po wszystkim popatrzył na mnie z takim udawanym lekkim zniesmaczeniem i powiedział

#7.

W tym roku z wakacji wróciłem z większą liczbą prezerwatyw, niż zabrałem na wyjazd.

#8.

Ostatnio pomagałem mojej żonie w papierkowej pracy. Siedzieliśmy w łóżku, był wieczór, byliśmy już zmęczeni, ale jak na nią popatrzyłem, w tych domowych obcisłych legginsach, to nabrałem ochoty, na sami wiecie co. Po szybkiej grze wstępnej rozpocząłem właściwy akt, ale dopiero po jakiejś minucie zorientowałem się, że ona śpi. Usnęła ze mną w środku!

#9.

Mam uczulenie na nasienie mojego chłopaka.

#10.

Umówiliśmy się z moim chłopakiem na trójkąty. Najpierw byliśmy dwoje plus dziewczyna, wszystko było fajnie. Potem byliśmy dwoje plus chłopak. No i tutaj się zaczęło. W trakcie zabaw z tym chłopakiem doszłam dwa razy, a z moim w ogóle rzadko mi się zdarza, więc ten się obraził śmiertelnie, uraziło to jego dumę, nawrzucał mi coś pod nosem, ubrał się i poszedł w długą, mówiąc mi tylko, że to koniec naszego związku i żebym sobie była z tym drugim. A ten drugi popatrzył na mnie zdziwiony totalnie i powiedział, że tak naprawdę zgodził się na ten trójkąt tylko dlatego, że mój chłopak go podniecał, więc on też sobie poszedł.


Do następnego odcinka zbieramy Wasze:

Historie z pracy!

Możesz wysłać je do nas w wiadomości prywatnej,
na anonimowe.opowiesci@gmail.com
albo na Facebooka MŻJDD


Zobacz też, czy ładne dziewczyny dostają mandaty.

Oglądany: 111677x | Komentarzy: 48 | Okejek: 320 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

19.03

18.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało