Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Największe obciachy ostatnich dni - Oto co laski zrobiły za darmowego Słodziaka z Biedronki

148 490  
485   194  
Co żenującego wydarzyło się w ostatnim tygodniu? Całkiem sporo. Będzie o zdesperowanych "madkach", które zrobią wszystko, by dostać darmowego Słodziaka. Wspomnimy też o chytrej babie z Lublina, która przebija nawet tę słynną radomską...

118d7xv.png

#1. Aktywiści w Niemczech uwolnili krowy z zagrody. 4 nie żyją, kilkadziesiąt jest w stanie krytycznym

Setki krów wydostały się na wolność, gdy w nocy aktywiści zakradli się na farmę Lebenwalder Agrar na północy Niemiec i otworzyli zagrodę. Zwierzęta odnalazły źródło skoncentrowanej paszy i zaczęły obżerać się nią bez opamiętania. Podczas gdy dzienna dopuszczalna dawka to 2 kilogramy, niektóre krowy zjadły nawet 10 kilo takiej paszy. W efekcie 4 zwierzęta zdechły z powodu zatrucia wątroby, a 40 walczy o życie. Dla właścicieli farmy to prawdziwa katastrofa finansowa. Chore krowy będzie trzeba karmić dietetyczną paszą, przez którą wyprodukują mniej mleka.

A wszystko dlatego, że ktoś w imię wyższej idei postanowił "pomóc" zwierzętom...

rts1yhty.jpg

#2. Lublin doczekał się swojej "chytrej baby". Internet podbija zachłanna staruszka z lubelskiego święta cydruCytując jednego z internautów:
Dobrze, że Patryk Jaki nie trafił na takie :D Dzieląc się jabłkami w Wawie :D

#3. Żenująca fotografia popularnego youtubera z gabinetu dentystycznego. Co jeszcze sprzedadzą nasi rodzimi "celebryci"?

Youtuberzy i gwiazdeczki Instagrama przyzwyczaili nas do tego, że w mediach społecznościowych wszystko jest na sprzedaż. Pewien youtuber, niejaki Marcin Dubiel, postanowił wybrać się do dentysty i koniecznie musiał pochwalić się tym swoim fanom. Wyszło żałośnie:Ten wzrok... Obserwujcie (...) żeby pan Wojtek się nade mną zlitował.

Dla pieniędzy wszystko...

#4. Kierowca próbuje rozjechać pieszego, który zwrócił mu uwagę, że nie wolno parkować na chodniku

Piękny pokaz samowolki niektórych kierowców:Internauci nie mają wątpliwości:
Potrącił samochodem człowieka na chodniku i uciekł z miejsca wypadku, jak się domyślam. Mam nadzieję, że policja była wezwana od razu.

#5. Straż Miejska w Poznaniu ściga ludzi za to, że przeklinają w sieci

Sytuację opisał pan Wojtek, który otrzymał wezwanie do stawienia się w siedzibie Straży Miejskiej po tym, jak na jednej z grup na Facebooku użył słowa "kurwa".
Dawno nie pisałem, jak bardzo nie cierpię tego nudnego miasta i jego jeszcze nudniejszych mieszczan. Głęboko wątpię, aby grupa na FB spełniała definicję "miejsca publicznego", ale kto może być pewnym, że sąd w Polsce i sędziowie będą podobnego zdania?Czy to już nie zaszło za daleko?

#6. Niemka dziwi się imigrantom, którzy sikają przy ulicy i bałaganią. W odpowiedzi zostaje zaatakowana i obrzucona wyzwiskami

Kobieta wiozła w samochodzie przerażoną córkę. Mimo to zatrzymała się i obserwowała agresywnych obcokrajowców.


Jak na ironię, jedyną rozsądną osobą w tej sytuacji było dziecko...

#7. Polska za cenzurą w internecie? Opublikowano nazwiska posłów, którzy popierają ACTA 2

W ostatnich dniach Parlament Europejski przegłosował kontrowersyjną dyrektywę o prawie autorskim. Tym samym będą kontynuowane nad nią dalsze prace, co zdaniem przeciwników ACTA 2 prowadzi do nieuchronnego ograniczenia wolności w sieci.

Kto głosował za cenzurą w internecie?

kbxh52.png

Internauci są bezlitośni:

Dm5XpriXsAEwX4-.jpg:large

Dm5YlFOX4AAy_GB.jpg

Warto też przypomnieć wpis Platformy Obywatelskiej sprzed kilku miesięcy:

9tl5q9.png

Szczyt hipokryzji?

#8. Dzieci nie dostały obiadu w szkole, bo była religia

Uczniowie z podwrocławskich Kobierzyc musieli obejść się smakiem, gdy katechetka postanowiła zorganizować lekcję religii... w kościele. I to w czasie, gdy w szkolnej stołówce odbywała się pora obiadowa.

Celem wycieczki było zapoznanie się z wnętrzem kościoła i funkcją niektórych narzędzi liturgicznych oraz poznanie miejsca kultu bożego - informuje Gazeta Wrocławska. Dzieci też zapoznały się z wnętrzem swoich pustych żołądków, ponieważ tego dnia w szkole nic nie zjadły. Rodzice byli wściekli.
Słyszałem już o innych sytuacjach w kraju, gdzie odwoływane są zajęcia pozalekcyjne dla uczniów, bo muszą uczestniczyć w mszy dla młodzieży, ale nie dać dzieciom jeść? Żaden z rodziców oczywiście nie był przygotowany na taką sytuację. Dzieci dostały tylko śniadanie i następny posiłek mogły zjeść dopiero w domu. W przypadku pracujących rodziców było to dopiero po godzinie 16-17! Przecież to są jeszcze maluchy. Jak w ten sposób kościół i szkoła mogą postępować?
- napisał ojciec jednego z uczniów.

Nauczycielka twierdzi, że nie wiedziała nic o sprawie. Broni katechetki, przekonując, że dzieci wróciły do szkoły na czas, a na obiedzie nie było tylko kilku uczniów.

Reakcja internautów?
Mam nadzieję, że dzieci ateistyczne z tych klas zjadły za kolegów.

crucifix-hangs-on-the-wall-of-a-classroom-in-a-school-of-the-city-of-picture-id94465185?k=6&m=94465185&s=612x612&w=0&h=t-um-L2sx5kG60q_GxaF5j3JwegLd0YelcjqBZVoKLg=

#9. Była już chytra baba z Lublina, to teraz czas na gang chytrych bab z Łomży. W mieście doszło do wielkiej bitwy seniorek. O co poszło?

Poszło o darmowe parasole!


Dla przypomnienia - to są te same starsze, zmęczone panie, które nie mają siły ustać w autobusie.

#10. A na koniec najlepszy troll ostatnich dni. Internauta postanowił zażartować sobie z "madek", które zrobią wszystko dla biedronkowych Słodziaków

Chcesz ŚWIEŻAKA ZA DARMO madka ale tylko pod jednym warunkiem - żądam jednego zdjęcia. Nie jakieś roznegliżowane, bo tego internet pełen, tu trzeba się wysilić ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdjęcie Z RONDLEM LUB DOWOLNYM PRODUKTEM Z BIEDRONKI NA GŁOWIE. Kto pierwszy ten lepszy!
- ironizuje użytkownik portalu Wykop, który na jednej z facebookowych grup opublikował konkurs.

15h03o9.png

Internauci, jak to na zacny konkurs przystało, wykazali się nie lada kreatywnością:A Biedronka siedzi i liczy kasę...>>> W poprzednim odcinku pisaliśmy o dziewczynie z programu "Rolnik szuka żony", która na żywo wygląda zupełnie inaczej niż na zdjęciach

Źródła: 1, 2, 3, 4
19

Oglądany: 148490x | Komentarzy: 194 | Okejek: 485 osób