Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Czego TVN wolałby, żebyśmy nie wiedzieli o jego gwiazdeczkach

121 087  
292   76  
Wielka afera ludzi wielkich i sławnych, a raczej po prostu sławnych w niektórych gronach. Tak więc zobaczmy, jak popaprany jest ich świat.

Motorem do napisania tego tekstu było to, że ostatnio Kinia Rusin wymieniła się kilkoma obelgami z Małgorzatą Rodzynek...Tak pokrótce, z tego, co wygooglowałem, to poszło o to, że perfekcyjna Małgonia Rozenek powiedziała w wywiadzie, że generalnie to:
ona nie ma nic przeciwko walce o prawa zwierząt, ale żeby taką aktywnością robić sobie pijar, to trzeba być Kingą Rusin

Na co Kinia Rusin się zagotowała i puściła na swoim koncie Facebooka hejcika, w którym nazwała Małgonię...:

Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat!

Wielka gwiazda pozwoliła sobie też na przemycenie odrobiny polityki.

(...) zaprzestanie dewastowania polskiego dziedzictwa przyrodniczego przez Szyszkę, partyjnego kolegę jej ojca.

Z tej delikatnej sugestii można wnioskować, że jeśli tata Małgoni to dobry ziomek Szyszki, to wykarczowanie Puszczy Białowieskiej, to w sumie jej wina. Później było, że Małgonia nie ma wstydu i reklamuje kosmetyki, które są testowane na zwierzętach (przynajmniej na rynku chińskim) - Avon, a Kinia sprzedaje lepsze, bo testowane na ludziach.

W sensie, że produkują je w fabryce pod Raszynem, a że są bio eko vege i pewnie jeszcze homogenizowane, to odpuszczają testy na zwierzętach i o ewentualnych skutkach ubocznych, dowiadują się dopiero od klientek.

Jak absurdalne jest to całe celebryctwo w TVN

...najlepiej podsumował na swoim wpisie na FB nasz kolega PigOut:

No afera i ambaras prima sort i liczę na kolejne zwroty akcji, ale w sumie przy okazji doszło do mnie, jakim żmijowiskiem jest TVN. Jak oni robią prezentację ramówki, to z usadzaniem celebrytów muszą się bardziej naje...namęczyć niż wy, jak rozsadzaliście gości na waszych weselach.
U was to co najwyżej trzeba było separować ciotkę Adę od wujka Heńka, tymczasem w TVN-ie. Małgonię Rozenek muszą separować od Kuby Wojewódzkiego, Kingi Rusin i Karoliny Frankenstein-Kraśko. Wojewódzki, wiadomo, bo Renatka, ale z Kinią i Kraśkową to już historia jak z listów do Filipinki. Bo ponoć kiedyś Kinia była blisko z Małgonią i zabrała ją do Kraśkowej do stajni, co by pojeździć na koniach, ale wyszła mała niezręczność, bo ze wszystkich dostępnych ogierów w stajni, Małgoni najbardziej w oko wpadł Piotr Kraśko.
Już ponoć z siodłem biegła, jak ją przydybały (tak przynajmniej donosi internet, tak było, nie zmyślam). Dalej Kinię Rusin trzeba separować od Hanny Lis #ex, a że ta do Azji Express zabrała Łukasza Jemioła, to z urzędu ma też kosę z Ewą Chodakowską, która właśnie u Jemioła się ubiera. Za to jej zięciem będzie Taco Hemingway, więc w gratisie jest przyjaciółką Quebonafinde. Dla wyrównania szans, Hanka Lisowa powinna się zakumplować z Tede albo Peją. Ale osobno, bo panowie też drą koty (a zresztą wiadomo, że *** kurwą jest). Wojewódzki ma kosę z Małgonią i z Mają Sablewską co okazuje się istotne przy obsadzaniu krzeseł w komisji XFactor. Sablewska ponoć żyje z Agnieszką Jastrzębską jak Legia z Lechem, więc ni chu chu, z kolei Jastrzębska ma jakieś "ale" do Anny Wędzikowskiej, na którą uczulona jest Ula Chincz (kto to do ciężkiej jest Ula Chincz?).
Teoretycznie można by usadzić Sablewską obok Agnieszki-Szulim-Badziak-Woźniak-Starak, ale w praktyce nie ma takiej opcji, bo Sablewska ziomuje się z Dodą, która wyjechała kiedyś Szulim z dyńki, więc stała się naturalnym wrogiem, ale tutaj ta jajcarska telenowela wcale się nie kończy.
Sprawy nie ułatwia też patologiczna relacja między Kożuchowską i Ostaszewską, no i jeszcze Magdę Gessler trzeba trzymać z dala od Edzia Miszczaka, bo ten nadal ma focha za to, że Gesslerowa wystąpiła w reklamie Netflixa. Podjerzewam, że jeszcze Prokop i Janiak mogą mieć jakieś żale do Chajzera, który od dłuższego czasu podprowadza im wszystkie zlecenia na konferansjerkę.

Tylko stary, dobry Norbi ma to wszystko od zawsze i konsekwentnie w piź... więc bierze każde zlecenie, jak leci.

165

Oglądany: 121087x | Komentarzy: 76 | Okejek: 292 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

03.03

02.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało