Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Przypadkowe orgazmy u kobiet i sposoby, w jakie są wywoływane

96 107  
176   42  
Kobiety to bardzo skomplikowane stworzenia. Czasami człowiek się stara i nic z tego nie wychodzi, a później okazuje się, że potrafią szczytować zupełnie przypadkowo, w wyniku działania czynników zewnętrznych...

0

#1. Jazda konno

1

Niektóre kobiety donoszą o szczytowaniu podczas ujeżdżania tych wspaniałych, umięśnionych bestii. Oczywiście zależy to - jak większość rzeczy z tej listy - od kobiety (i konia?). Wiele przedstawicielek płci pięknej twierdzi bowiem, że jazda konno to zupełna odwrotność tej przyjemności.

#2. Kichanie


Połączenie kichania z orgazmami to właściwie schorzenie, które wiąże się z zaburzeniem przepływu informacji w autonomicznym układzie nerwowym.

#3. Jazda na rowerze

3

Jazda na rowerze to jedna z wielu form aktywności fizycznej, których efektem ubocznym u kobiet może być orgazm. Według badań z 2012 roku przeprowadzonych przez badaczy z Uniwersytetu w Indianie, cyklistki stanowią 16% wśród osób, które doświadczyły orgazmu wywołanego ćwiczeniami.

#4. Joga

4

Z badań, o których wspomnieliśmy punkt wyżej wynika, że kobiety uprawiające jogę stanowią 20 procent grupy, która doświadczyła orgazmu wywołanego aktywnością fizyczną.

#5. Ćwiczenia mięśni brzucha

5

Przypadkowe orgazmy wywołane aktywnością fizyczną były badane przez Journal of Sexual and Relationship Therapy. Według naukowców nawet 15 procent kobiet może szczytować podczas ćwiczeń. Szczególnie skuteczne w tej kwestii są ćwiczenia mięśni brzucha.

#6. Ćwiczenia mięśni Kegla


Ćwiczenia te polegają na rozluźnianiu i napinaniu mięśni znajdujących się w okolicy krocza i pochwy. Efektem ma być podobno poprawienie jakości i/lub częstotliwości orgazmów i ułatwienie porodu. Sporo kobiet donosi jednak, że dochodzą już podczas samych ćwiczeń!

#7. Jazda na motocyklu

7

Ten punkt akurat ma sens. Wibrujący silnik potężnej maszyny według niektórych kobiet doprowadza je do ekstazy. Wy też nabraliście ochoty na sprawienie sobie Harleya?

#8. Mokre sny / fantazje erotyczne

8

Niektóre kobiety mogą tak intensywnie wizualizować swoje seksualne fantazje, że dochodzą już na samą myśl. Zdarza im się to również w wyniku snów erotycznych.

#9. Masaż

9

Większość relacji o szczytowaniu podczas masażu mówi o masowaniu pleców, szczególnie ich dolnych partii. Niektóre kobiety dochodzą podczas masażu stóp i/lub podczas pedikiuru.

Oglądany: 96107x | Komentarzy: 42 | Okejek: 176 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało