Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Moje Życie Jest Wspaniałe - historie naszych czytelników

62 900  
179   56  
Spełnianie marzeń, piękne miejsca i najlepsze wakacje w Łodzi. Życie jest wspaniałe!

#1.

Życie jako takie nie ma sensu, więc postanowiłem go sobie nadać, rejestrując się w bazie dawców komórek macierzystych. Okazało się, że ktoś na świecie po prostu czekał, aż się zgłoszę.

#2.

Pierwszy raz od czasów dziecięcych byłam w wesołym miasteczku. Mój chłopak zabrał mnie na diabelski młyn i cieszyłam się jak dziecko, oglądając nocną panoramę miasta z góry. Wehikuł czasu, czysta magia i pełny romantyzm chwili.

#3.

Mieszkam w jednym z najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Codziennie rano, idąc po bułki, oglądam wulkaniczne góry i ocean. Każdy dzień daje mi tu siłę do życia i działania. Jest pięknie.

#4.

Pokłóciłam się z moim mężem i w ramach przeprosin chciałam się trochę przymilić i wyprałam mu jego ciuchy robocze. Razem z jego portfelem i telefonem. Byłam spanikowana i nie wiedziałam jak mu o tym powiedzieć, ale zebrałam się w sobie, a on, zamiast się wściec, po prostu się roześmiał i mocno mnie przytulił, mówiąc nic się nie stało, kochana jesteś.

#5.

Po 10 latach znalazłam swój zawód marzeń. Po 7 latach przerwy w nauce wróciłam na studia, o jakich nawet nie marzyłam. Teraz wiem, że moje życie ma sens. Jestem z siebie dumna. Moje życie jest cudowne!!

#6.

Przez kilka lat tkwiłem we friendzonie u przyjaciółki z dzieciństwa. Sytuację pogarszał fakt, że jej zachowanie sprawiało, że myślałem, iż jest lesbijką. Kiedy w końcu postanowiłem postawić wszystko na jedną kartę i powiedzieć jej co czuję. Gdy to zrobiłem, rzuciła mi się na szyję i wyznała, że czuje do mnie to samo. Od roku jesteśmy szczęśliwym małżeństwem!

#7.

Byłam w tym roku na oficjalnym zlocie Joe! Niezaopmniane przeżycia!


Tych, którzy nie byli i nie wiedzą co ich ominęło, zapraszamy do relacji z tego wydarzenia:Następny oficjalny już w czerwcu/lipcu, a w międzyczasie możecie śledzić śledzić i zakładać imprezy w sekcji imprez: o tutaj.

#8.

Czy romantyzm jest dziś w cenie? Ostatnio wziąłem moją dziewczynę na romantyczny spacer po parku w środku nocy, mieliśmy rozgwieżdżone niebo przy pełni, a potem aż do świtu miałem niebo w łóżku. Tak, romantyzm jest dziś w cenie. Polecam.

#9.

Zawsze marzyłem o własnym domu, czy mieszkaniu, a jestem z naprawdę biednej rodziny, więc wiedziałem, że zarobienie pół miliona złotych jest czymś po prostu niemożliwym do realizacji. 3 miesiące temu dostałem awans i naprawdę dużą podwyżkę - a dopiero teraz uświadomiłem sobie, że przecież cały czas sam się skazuję na myślenie, że nigdy mnie nie będzie stać na swoje miejsce. Tak naprawdę na spokojnie odłożę pieniądze w 5 lat, a jak się zepnę to w 2 lata. Te pieniądze ani na chwilę nie dały mi satysfakcji, dopiero moment, w którym uświadomiłem sobie, że dzięki nim spełnię swoje życiowe marzenie. I jestem teraz wyjątkowo szczęśliwy!

#10.

Byłem z dziewczyną na krótkich wakacjach w Łodzi i bawiłem się doskonale. Moje życie naprawdę musi być wspaniałe, jeśli mam po tym mieście tak dobre wspomnienia!


Więcej pozytywnych historii naszych
Bojowniczek i Bojowników przeczytasz tutaj.


Swoją historię możesz wysłać w wiadomości prywatnej,
na anonimowe.opowiesci@gmail.com
albo na Facebooka MŻJDD
42

Oglądany: 62900x | Komentarzy: 56 | Okejek: 179 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

12.12

11.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało