Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Playstation 3: it's not a game!

37 510  
3   24  
Poszła plotka, że Sony wypuszcza na rynek Playstation 3. Chcieliśmy zaprezentować Wam troszkę bliżej ten sprzęcik. Dlatego skontaktowalismy się z Garym z misinformera.com, który nagrał swoją rozmowę z rzecznikiem prasowym firmy. Odsłuchaliśmy tę rozmowę raz, potem jeszcze raz i jeszcze raz... I jakoś nie mogliśmy się oprzeć wrażeniu, że słuchamy kabaretu. Wiecie, "Nasz klient nasz Pannnnn"...

Sony: Cień dobry. Tu być Sony Compjuter Entatainment z Japonia. Ty mów, ok?

Ray: Halo, że co? Um... czy to Pan Jaciesune? Właśnie otrzymałem paczkę z Playstation 3 i chciałem zapytać o...

Sony: Aaa! Ty szczęśliwa, szczęśliwa człowieka! My wysłali tylko jedna paczka do Stany i Ty wygrać! Gratulacje!

Ray: Tak, jasne. Dzięki... Więc Panie Jaciesune, nawet nie potrafię wyrazić jaki jestem podekscytowany, że mam to urządzenie w swoich rękach. Mógłby mi Pan w skrócie objaśnić te nowinki w PS3?

Sony: A tak! Ja cię sieszyć że pomagam człowieczku. Playstation 3 jest super zaawansowana maszyną technologii. Zaskoczy i zdumieje Pana dwa jednocześnie! Proszę spojrzeć z jej tyłu.


Ray: Zauważyłem kilka dodatkowo zintegrowanych modułów i to dość egzotycznie wyglądających. Nigdy do tej pory nie widziałem czegoś takiego na żadnej konsoli! Co to jest to pierwsze po lewej z napisem Internet?

Sony: Cio? Pana być głupia? To jest port Internetu!

Ray: Więc mówi Pan, że można to podłączać do linii telefonicznej i grać z innymi graczami jak na Dreamcaście?

Sony: Dreamcast? Ha ha, śmieszny Jankeska człowieczku! Obrażać mnie mówiąc o Dreamcast. Playstation 3 nie łączy się z Internet, Playstation 3 zawiera Internet. Podłączać komputer do porta, bo Internet być w środek Playstation 3. Skopiowaliśmy go do środka dla szybki dostęp.

Ray: Zaraz, zaraz... Czy Pan twierdzi, że skopiowaliście do środka każdy plik z Internetu? To nie ma sensu, przecież Internet wciąż się zmienia na milionach indywidualnych komputerów. To jak w takim razie PS3 uaktualnia swój tak zwany „Internet” jeśli nie ma połączenia z prawdziwą siecią?

Sony: A właśnie tak być! Bez podłączenia. Playstation 3 brać Internet z kosmos.

Ray: A zasilanie?

Sony: Wystarczy kochać, działa na uczucie.

Ray: No dobra... A co z czarnym urządzeniem z prawej z napisem "MOD chip!"?

Sony: Po co my pisać w angielski, skoro ty nie czytać? To jest plug-in MOD chip!

Ray: Rozumiem, że to jest dodatek pozwalający na granie na nielegalnych kopiach gier, tak? Szczerze powiedziawszy nie rozumiem tego. Po co piratować własne gry?

Sony: Ech Amerykanie... my myśleć, że jeśli nie zatrzymać piratowania, to my dać nielegalny chip do urządzenia, wy płacić dodatkowo za chip i my mieć więcej forsa! No i trzeba grać na wszystkich grach w wersji Japoniej.

Ray: Ach, już rozumiem. Ośmielę się jeszcze spytać po co jest „klaskacz” wbudowany na środku urządzenia?

Sony: Klask klask. I klaskacz włączony. Klask klask i wyłączony! Ha ha, ona włączać i wyłączać odtwarzanie. PS3 być multimedialna. Konsola Odtwarzuje nie tylko kasety VHS z film „Przeminęło z wiatrem”, ale także The Nju Advenczers of Mario Braders z Gameboya oraz Ruskie jajeczka.

Ray: Rozumiem. Więc Playstation 3 będzie także odtwarzać płyty CD i DVD jak Playstation 2?

Sony: DVD to już przeżytka. PS3 odtworzyć każde media!

Ray: Naprawdę? A jakie inne płyty poza CD i DVD można tu odtwarzać?

Sony: Ty słuchać mnie! Odtwarza nie tylko krążek. To gra DVD, to gra CD, to gra VHS, to gra kaseta magnetofonowa, szpula, winyl, ŚISTKO!

Ray: Eeee... rozumiem. Porozmawiajmy teraz o padach. Wyglądają na maksymalnie rozbudowane. Naliczyłem 83 przyciski! Biorąc uwagę, że przeciętny człowiek gubi się przy dziesięciu, czy taka ilość czasem nie utrudnia gry?

Sony: Playstation 3 ma najbardziej zaawansowane pad jaki kiedykolwiek powstała! To być bardziej zaawansowana niż sterowanie Concordem! Aby go użyć, trzeba dyscyplina i wielu godzin treningu z sensei. Ty być młody i impulsywna. Ty być słabe ogniwo. Ty nie wart pada Playstation 3!

Ray: Według załączonej specyfikacji tenże zaawansowany pad kosztuje około 60,000 Yenów. To około 500 dolarów! Czy to czasem ciutkę nie za dużo?

Sony: O tak! Wy leniwi amerykani narzekać. A co wy zrobić za 500 dolar? Ford Focus? Ha ha!

Ray: Dobrze, ten pad ma również mnóstwo... mnóstwo... nazwę je wielkodusznie dodatkami. No więc ma mnóstwo dodatków wokół siebie..

Sony: Tak! Dziękować. Ma wbudowana lampka na podczerwień do grania w nocy, otwieracz do butelek...

Ray: Jak na razie, to moja ulubiona i najbardziej przydatna innowacja. Dorzućcie jeszcze sedes, a nie zejdę z tej gry nigdy, ha ha...

Sony: Nie śmieszne. Ty nie mówić tak. Dupa.

Ray: Przepraszać, ja zła. Proszę, niech Pan mówi dalej.

Sony: Pad PS3 ma m.in. wbudowaną kaczuszka...

Ray: Czy to jakiś specjalny dodatek do gier dla dzieci? Mam tu na myśli takie hity jak Król Lew?

Sony: Nie, to do zabawa. Ścisnąć kaczuszka, a ona pisnąć!

Ray: Nieważne. Z tyłu jest ogromny klips z napisem JUMBO CLIP ™. Do czego to służy?

Sony: Do niektóre konsole trzeba kupować memory card z zapisem stan gry lub przewodnik do przejścia gra, ale nie Playstation 3! JUMBO CLIPS przyjmuje specjalne cieniutkie karteczka papieru do zapamiętywania specjalnych kodów.

Ray: To zdumiewające, że nie wspomnę, jakże mało odkrywcze. Dziękuję bardzo za rozmowę. To prawdziwa przyjemność taki wywiad. Teraz z niecierpliwością będę czekał te kilka miesięcy, aż PS3 ukaże się w Stanach, a potem kolejne 6 miesięcy jak gracze będą sprzedawać to gówno za pół ceny na e-bayu!

Sony: Dziękować. Ty dobry przyjaciela i nie taka głupia jak na amerykanina... (klik)


Oglądany: 37510x | Komentarzy: 24 | Okejek: 3 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

13.04

12.04

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało