Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Tak wyglądają groźni gangsterzy po usunięciu tatuaży z twarzy (i nie tylko)

85 250  
150   50  
Steve Barton jest angielskim fotografem i podróżnikiem, specjalizuje się w fotografii portretowej. Artysta zrealizował projekt, w którym chciał przedstawić "prawdziwy" wygląd byłych członków gangów z twarzami pokrytymi tatuażami. Przy pomocy programu graficznego "oczyścił" twarze byłych więźniów, aby pokazać ich jako bardziej ludzkich.

#1. Calvin Hastings

Gdzie są tatuaże, zawsze będzie wiele stereotypów i uprzedzeń. Nie chcę, żebyś zasłaniał firankę w oknie, kiedy idę ulicą. Po prostu idę ulicą.

#2. Dennis Zamran


Jeśli ktoś w autobusie mi się przygląda, mówię mu: "Koleś, widzę, że na mnie patrzysz, jestem świadomy, że mam tatuaże na mojej twarzy!". Nie obchodzi mnie, co ludzie mówią i myślą o mnie! Często zdarza się, że nikt w autobusie nie chce obok mnie usiąść. Zabawnie jest czasem oglądać faceta, który złapał swoją dziewczynę i zasłania ją przede mną, gdy przechodzę obok ulicą. Zrelaksuj się, koleś, po prostu wracam do domu z pracy! Wiem, że teraz tatuaże będą mnie prześladowały przez całe moje życie.

#3. Mario Lundes


Tatuaże na powiekach mówią mi, że to koniec. Według lokalnych standardów żyję bardzo długo, ale chcę zobaczyć, jak rosną moje dzieci, jak rosną moje wnuki. Naprawdę chcę żyć długo! Więzienie nieodwracalnie mnie odmieniło, kiedy wyszedłem na wolność, postanowiłem całkowicie podporządkować się Bogu, niech mnie poprowadzi. Ale to dla mnie bardzo trudne: w więzieniu wszyscy wiedzą, kim jestem, szanują mnie, ale nie mam pojęcia, jak żyć na wolności.

#4. Phillip Mendoza


W wieku około dziesięciu lat po raz pierwszy trafiłem do więzienia. Od tego czasu praktycznie nie wychodziłem. Nie wiem nic o normalnym życiu. Widziałem tylko, jak sprzedają narkotyki lub jak gangi ze sobą walczą. Wkrótce moja córka skończy sześć lat i myśli, że jestem jej własną książeczką do kolorowania.

#5. Matthew Perez


W więzieniu ksiądz powiedział mi: "Nie dam ci pieniędzy, ale mogę ci dać samochód i pracę, ale to niczego nie zmieni, nie da ci odpowiedzi na te pytania, które mi zadałeś. Musisz to wszystko sam osiągnąć, musisz naprawić siebie i odbudować się od zera".

#6. Erin Echavarria


Przez długi czas każdego dnia łapałam się na jednej myśli "dobrze, obudziłam się w więzieniu, a nie w trumnie! Będę przeżywała każdy dzień, życie jest piękne!". Każdy kolejny dzień był dla mnie prezentem.

#7. Francisco Flores


Moje tatuaże stały się przeszłością. Teraz nic o mnie nie mówią, jestem inny. Nie chcę, żeby ludzie patrzyli na moje tatuaże, chcę, żeby ludzie najpierw patrzyli na mnie!

#8. David Pina


Jeśli nikt nie da mi pracy, to będę zmuszony zaryzykować możliwość powrotu do więzienia.

#9. Marcos Luna


Moje tatuaże mówią o życiu wśród bezdomnych, złych, chorych i pozbawionych kontroli ludzi. To wszystko było moim życiem. Moje tatuaże są jak książka, która może powiedzieć o tym wszystkim.

#10. David Williams


Mój syn jest dla mnie największą radością w życiu! Kocham go ponad życie! Zrobię dla niego wszystko! Już teraz, w wieku pięciu lat, zaczyna zadawać mi pytania na temat moich tatuaży i nie wiem, co mu odpowiedzieć. Wcześniej czy później zrozumie wszystko i bardzo się obawiam, że zechce być taki jak ja. Mam jednak nadzieję, że tak się nie stanie, ponieważ pozna mnie bliżej jako zupełnie inną osobę.

#11. Vinson Ramos


Nikt nie wie, co stanie się jutro. Mam nadzieję, że każdy kolejny dzień będzie lepszy.
24

Oglądany: 85250x | Komentarzy: 50 | Okejek: 150 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.10

19.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało