Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

FotoRebus prowokacyjny

55 426  
8   64  
Nie daj się zmylić poniższej fotce - nie zmieniamy profilu na działalność spedycyjną, ani nie wykupiła nas kolej, to po prostu inauguracja zagadek umysłowych dla najtęższych umysłów. Najtęższych, czyli takich które zdołają przeczytać ten artykuł do końca.

Dziś pięć zadań konkursowych plus jedno na rozgrzewkę. Rozgrzewać nas będzie poniższe hasło - dla ułatwienia dodamy tylko, że jest to jeden wyraz trzysylabowy, a największym ułatwieniem i podpowiedzią jest ten złoty pan między obrazkami. Panie i panowie - szare komórki w dłoń! Odpowiedź na następnej stronie.

O co chodziło? A to może powiemy później, bo póki co przejdźmy do innych zagadek. Żeby uniknąć przegrzania mózgu zrezygnowaliśmy z planowanych nagród i nie będzie można wygrać ani mercedesa z przyciemnianymi szybami, ani 100 000 złotych przez następne 10 lat, ani nawet kilograma cukru. Zostaje sama, czysta niczym najdroższy towar z Kolumbii, i zdrowa satysfakcja z pokonania swoich barier i blokad umysłowych.

Oto pięć haseł jednowyrazowych:

2


3


4


5


6

Skoro doczytałeś aż tutaj znaczy to, że twoja inteligencja już jest ponadprzeciętna. Gratulujemy, to już sukces. Jeśli nie udało ci się odgadnąć zagadki nr 1 to w związku z tym, że w poprzednim zdaniu uznaliśmy cię za osobę wybitnie inteligentną to nie możemy ci zdradzić ot tak sobie. Proponuję tipa - pierwsza sylaba to marka owego czeskiego samochodu.. druga wiadomo,  a razem tytuł nominowanego do Oscara filmu.

Kto pierwszy poda wszystkie odpowiedzi ten... a niech pozostanie to tajemnicą.
Piszcie w komentarzach.


Oglądany: 55426x | Komentarzy: 64 | Okejek: 8 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

04.10

03.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało